Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sonja-Pero BB

Sonja-Pero BB

:)))))))

Ne to pisat!!
Te bodo napadle, ker dovoliš mladoletnemu otroku po 20-i uri gledat tv. Lahko še socialno pokličejo. Nikoli se ne ve.

Tudi jaz rada gledam BB, priznam. In sin in mož tudi priznata.
Kaj bi se delali lepe!!!))

Res sem narobe napisala, je bila samo 1 škatla, apak vseeno ni prav da pa Sonja ne sme biti vegetarjanka, jaz nisem in zaenkrat tudi še nimam kake velike želje. Če bi se morala ona prilagoditi bi se morali pa tudi ostali ne samo ona.

Simba napisal:

>
> Veš kaj, mravljica, spremeni nick v pametno in prijazno
> mravljico, ti bolj pristoji.
>
> Kako prijazno sprejmeš novega člana v klub :-)!

Saj drugače nisem huda mravljica, le pesmica mi je všeč- še vedno- to pomeni, da sem otročja.)))
Pesmica mojega otroštva.:)))))

Ja, za nove člane v klubu je pa vedno lepo poskrbljeno.

Jaz sem pa za to,da naj gre Suzana domov.
Glede na njeno starost,bi se lahko bolje obnašala.Pljuvanje,zmerjanje,sploh ne pozna besede opravičilo,kot da ima ONA vedno prav.
Pa kaj se gre ta džulfa brezobrazna?

Jaz p ahočem, da vsi za vedno not ostanejo pa da jih sploh več ven ne spustijo – pa naj se požerejo med sabo!!! 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ej ata, kaj pa pomeni tale izraz ……….džulfa?????

Ti naš klub spet malo zezaš, da bi se razjezile, pa ti ne bo uspelo :-)!

Pa imajo potem otroke med sabo in jih tam vzgajajo…

********************************************* We all know that cats rule the world!

Maja, dober predlog! Dejmo jih poparčkat:

Tina+Stane, Suza+Andrej, Sonjica+Pero, Jasmina+Alen+Stane+Miha haha, Tjaša mora ostat sama zarad mami, kdo še ostane?

Simba napisal:

>
> Ej ata, kaj pa pomeni tale izraz ……….džulfa?????
>
> Ti naš klub spet malo zezaš, da bi se razjezile, pa ti ne bo
> uspelo :-)!

Ja, kaj je to džulfa??))

Nas v klubu pa ne premakneš več za mm. Tko!!
Me se ne jezimo več, se bomo jutri zvečer jezile, če ne bo po naše, kajne Simba??

Jaz bom čist ven padla, če ne bo po moje :-))!

maja_ napisal:

> Pa imajo potem otroke med sabo in jih tam vzgajajo…
>

Ja, maja_, tko!
Da bodo otroci tako vzgojeni kot naši, ker gledajo BB.))))

Simba napisal:

>
> Jaz bom čist ven padla, če ne bo po moje :-))!

Marička, kako moreš tako razmišljati kot jaz?? Je že postalo malo grozljivo.
Simba, a si ti jaz??? )))

Ja, Simba, premalo spremljaš BB, zato pa premalo veš o BB klovnih :-)))
In nihče ti ne krati pravice do svojega mnenja in do bruhanja :-))), ampak pretiravati pa res ni treba 🙂

To je grozljivka, da take obstajamo :-))!

Naj ti še nekaj prišepnem: ponavadi ful forsiram, da gresta otroka spat pri belem dnevu (beri pet pred osmo), da lahko v miru gledam BB!

Pa ja valda – BB je poučen in bomo prvi (kaj si nor f+ha Slovenčeki), ki bomo imeli otroke vzgojene direkt v BBju – dol padeš – senzacija veš koliko ljudi jih bo prišklo gledat – bomo dvignili stopnjo turizma v SLO, da nebo več revnih!!!
🙂 🙂

Moji predlogi pač, ki trdno vrjemam v njih…

… jooj upam, da kak producent to vidi im ne na razgovor za službo in vodenje projekta povabi..

komaj čakam 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ja, Simba in prav je tako… hohohohohohoho

********************************************* We all know that cats rule the world!

Jaz res mogoče premalo spremljam BB (samo 1/2 ure/dan), ga pa moja somišljenica huda mravljica toliko bolj, ker ima kartico in jaz njej verjamem!

SONJA, GO HOME!!!!!!!!!!!!!!

Glej, jaz štekam, da kdo Sonje ne prebavlja, ne potrebujem razlage za to. Saj je tudi meni čudaška 🙂 Ampak tiste opazke, da je psiho in da ni normalna, pa res niso na mestu. Ne moreš to tako, no :-)))

Aja 🙂 No, jaz se pa raje sama na lastne oči prepričam, preden trobim v isti rog :-))

SUZA, GO HOME :-)))))))

kira napisal:

> Glej, jaz štekam, da kdo Sonje ne prebavlja, ne potrebujem
> razlage za to. Saj je tudi meni čudaška 🙂 Ampak tiste opazke,
> da je psiho in da ni normalna, pa res niso na mestu. Ne moreš
> to tako, no :-)))
>

Saj ne bom več, oprosti.

Ta izjava pa ni moja, oprosti, argumentiraj :-)! Tega izraza pr ns u Lublan ne poznam!

Aja, to je bilo tebi namenjeno, huda mravljica?! Ti, ti, ti porednica!

Simba napisal:

>
> Jaz res mogoče premalo spremljam BB (samo 1/2 ure/dan), ga pa
> moja somišljenica huda mravljica toliko bolj, ker ima kartico
> in jaz njej verjamem!
>
> SONJA, GO HOME!!!!!!!!!!!!!!

Jaz sicer kartico imam, da pa ne boš mislila koliko gledam. Skoraj nič čez dan. Saj vidiš, da sem raje tukaj.))
Če gledaš pol ure zvečer nisi nič zamudila. Tam je ujeto vse dogajanje, razlika je le v tem, da so objavljeni dogodki za en dan nazaj.

in še enkrat: SONJA GO HOME!!!!!!!!!!!

Opa, nestrpnost do vegeterijancev 🙂 Hrane imajo dovolj, le ne iz luksuznega seznama, na osnovnem je pa tako brezmesna hrana. Suzi je bil problem zamesit kruh, Stane s tem ni imel težav :-))

Ne in ne in 100x ne! SONJA GO HOME!

Ne rabim kartice, pol ure na dan je zame dovolj! Huda mravljica je potrditev mojega mišljenja!

New Report

Close