Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sonja-Pero BB

Sonja-Pero BB

To bo popizidila :-))))

Res da zdaj tole pišem malo izven konteksta, pa vendar. Kaj nihče od vas ni videl, ko sta se Sonja in Pero lepo podolčkala? Sicer ni ravno jasno kdo in kaj se točno miga pod koutrom, ampak se jasno sliši Perov glas in za kratek trenutek se tudi vidi en kratek blond pramenček.
Če je bilo o tem govora že kje drugje, se opravičujem.
Sem pa filmček zasledila nekje na netu, ne na tv, link mi je bil namreč posredovan.

pa lep dan 🙂

Simba napisal:

>
> Ej babe, jst moram končat!
>
> Huda mravljica, ne obupaj, vztrajaj pri svojem, ker sem s tabo!
> Lahko mi pustiš kakšen mail, pa te kontaktiram oz. me lahko ti:
> [email protected]
>
> Papa, pa veliko užitkov jutri ob gledanju BB!!!
>
> SONJO ČEZ PRAG!!!!!!!!

Tudi jaz grem….papat juhico-danes sem vege ))
Te kontaktiram, Simba, če prej ne se dobiva v ponedeljek, ob isti uri na BB mestu. Drživa pesti, da gre ven SONJA!!!
Simba, skupaj nama bo uspelo..))))

SONJA GO HOME!!!!!!

tko, to je vse za danes.
Upam, da dobim službo na A kanalu, ko jim cel dan delam zastonj reklamo za BB.

Misliš, da ima samo enega??))

BB, jih spremljam preko neta, zato pa vem kaj se dogaja in kakšen je kdo. Suzana je še hujša, kot se jo prikaže v tiste pol urce, Sonja je pa le malo čudaška, to je pa vse 🙂

Če je to letelo na moj post…..odgovarjam z NE VEM. Me pa zanima počasi tale kisla limonada na tv.

Aja, da sta se – se mi je zdelo 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Bravo BB! Meni je blo dovolj tisto, ko je dala gate dol pa osvežilni robec v roke! Nč mi ni blo jasno: a zdej si bo pa pred perotom finko minko brisala hehe???!!!

Ej punce, papa, v ponedeljek bom spet tukaj :-)!

Lep vikend vsem skupaj!

Enako

********************************************* We all know that cats rule the world!

A res? To sem pa očitno zgrešila 🙂 Če pa ni jasno kdo je kdo, kako se pa potem ve, da sta bila Sonja in Pero?
Sicer pa naj uživata, dokler jima je dano :-)))))

Perota se lepo prepozna po glasu, kar nekaj govori. Sonji so pa izpod koutra pokukali sprednji lasje, za par sekundic. Ni težko razbrat kdo je.

Aha 🙂

Hmm ja tako sta bila vsem nezanimiva – da sta lahko to klepo izkoristila. 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Kaj je to?
Temu rečemo na Štajerskem zafnanim ženskam srednjih let,ki mislijo,da so glavne,so pa fulll glupe.

Potem je pa Suza res džulfa :-)))

New Report

Close