Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek soočenje Janša Pahor

soočenje Janša Pahor

Mislim da to ni možno, ker ima pahor v stranki preveč takih ki too na bodo dopustili

Jaz pa sem za to, da ta vlada dobi še en mandat. Naj se čez 2 leti pokažejo sadovi tega dela. Šele takrat se bo videl rezultat. Za naslenje mesece in leta nam bo ostalo le še razprodajanje ozemlja države in ljudi. V končni fazi bo to dobro, ker bomo zadovoljni že, če bomo lahko jedli travo. Sicer se pa od trave zredijo tudi krave in dajejo mleko.

nasposobni vedno govorijo da rabijo še en mandat

Dajmo možnost drugim,boljšim,sposobnejšim.Naj zmaga Borut Pahor!

Saj ga bo dobila.
Pa menda ne boste volili nekoga, ki še lastne stranke ne zmore voditi, ampak vodi stranka njega. Ja kako bo pa vodil državo?

Naj zmaga demokracija!!!

Torej, naj zmaga tisti, ki ga bo narod demokratično izvolil.

Janša in njegovi ministri nedvomno potrebujejo še en mandat, najbrž celo pet ali šest.
Ljudstvo si pa po mojem zasluži kaj boljšega od njih.

Slabo se vam piše.
Še po Mladinini anketi, je zmagal Janša.

http://www.mladina.si/userfiles/file/ankete/Anketa{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Mladine{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Tar{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Da.pdf

hahaha, od kdaj pa verjamemo anketam, a???

od danes, al kako.

sicer pa september se bliža in z njim oktober, bomo videli, bomo videli!!!

hmmm le zakaj se ne bi umešal še tretji???

Sem okoli 40 in me politika v glavnem ne zanima,velike teme so izcrpane,strasti pa se da-razen impotentnim-sproscati drugace kot s politiko.
DEJSTVA,ki so OCITNA VSAKEMU in se o njih ni treba prepirati:
-smo samostojni in hkrati clani najuspesnejsih mednarodnih povezav
-infrastruktura se gradi(avtocestno omrezje,sirokopasovna omrezja,..)
-gospodarstvo je v stalnem napredku
-osebna svoboda in razvoj omogocena vsakemu posamezniku,ki kaj vlaga vase(ne pa da caka na to kaj prileti z neba)
-relativno nebolece smo se resili objema drzave in sistema,ki je ob svojem koncu,ko se je zrusil vase zakrivil taksne vojne in zlocine kot npr.:izgon 450.000 ljudi iz svojih domov na Hrvaskem,Srebrenico v Bosni,vojno na Kosovu,razpadanje Makedonije,..,ob svojem nastanku pa je pomoril za cela mesta ljudi raznih narodov,pokradel vse premozenje podjetnim in uspesnim ljudem,potem onemogocil osebno svobodo in razvoj cisto vsakemu posamezniku ali skupini,ki je zelela razmisljati s svojo glavo,zatiral osebno pobudo,delavnost,odgovornost,nato so se zadolzili do konca,da smo mi,ki smo stopili na trg dela konec 80-tih placali njihove zapitke in ob osamosvojitvi pokradli vso tako imenovano druzbeno lastnino ter postali kapitalisti in tako se zdaj nategujejo delovno ljudstvo.

TOREJ:Zivimo v uspesni drzavi skupaj s taksno oblastjo (in sportniki).

VCERAJSNJE SOOCENJE SEM GLEDAL:Na eni strani predsednik uspesne vlade,na drugi strani izjemno neroden,dolgocasen in neprepricljiv predstavnik transformirane stare partijske strukture,ki zeli ponovno nategniti ljudstvo.

Se najbolj smesna pa je ta delitev levi in desni v Sloveniji.

LEVICA:je v starih demokracijah usmerjena v pravicnejso prerazporeditev bogastva za vse(pri nas so levi tisti,ki so speljali ljudstvu ob transformaciji ves kapital in postali kapitalisti)

DESNICA:je v starih demokracijah usmerjena v ohranitev(konservativno,konserviranje) obstojece razporeditve druzbenega premozenja(desni pri nas so dejansko prava levica,ker se bori proti kapitalu,ki je bil speljan-ukraden ljudstvu)

Skratka nase srednje generacije ne zanimajo ta stara ‘sranja’ izpred skoraj 70 let in razne neumne delitve na rdece in bele temvec ucinkovita oblast kot servis drzavljanov,kar pomeni da zagotavlja tiste storitve drzavljanom,ki jih ne morejo vsak zase in da uspesno vodi skupne projekte o katerih obstaja sirok konsenz.

Kako bi to lahko vodili tisti,ki jih usmerjajo iz ozadja se vedno starcki,ki jim je bila glavna diktatura proletariata,likvidacije in diskvalifikacije,kraja,zadolzevanje,podtikanja,ki prejemajo visoke drzavne pokojnine,namesto,da bi bili v zaporu zaradi recimo zaradi kraje druzbenega premozenja,genocidnih dejanj.

Ko gledam te oddaje(500 grobisc,30.000 zrtev) se mi vedno zdi nenavadno,da pri nas strah se vedno tako obvladuje ljudi,da vsi mislijo,da so povzrocil to marsovci,ne pa kaksen tovaris M. in prijatelji.

Zanima me prihodnost,z gnusom preteklosti ne obremenjujte mene,temvec sodisca.Jaz nocem kolektivne krivde kot genociden narod z najvec grobisci,z mnozicami neznanih se po 60 letih pogresanih ljudi.
Poiscite in zaprite odgovorne,jaz tega nisem storil.

Kdor je kaj taksnega pocel med vojno in se po vojni mora biti obsojen.
Ni kolektivne krivde.

Tudi kaksnega posameznega morilca recima polovica ljudi brani polovica pa je proti.Pri nas pa ko berem te razne odzive se zdi,da ce so nasi,jih branimo,ce so njihovi pa je grozljivo.

Kdor je koga ubil(ali pa 50.000 zaradi mascevanja,polastitve njegovega premozenja,pridobitve oblasti) in to brez vsake sodbe,ga nihce ne more braniti pa naj bo se tako njegov.

Ce bi si to vsi enkrat priznali bi potem lahko govorili samo se prihodnosti.Se vcerajsnjega dne ne morem vec popraviti,kaj sele tisto kar se je dogajalo recimo 25 let pred mojim rojstvom.v

Hocem razvoj demokracije,nase drzave,gospodarstva,prijateljstva,sozitja,domoljubja,zasebne pobude in socialne varnosti za tiste ki ne zmorejo.Odprte moznosti za vse.
M

Ja, se nekaj na tiho šušlja, da je tretji na vidiku. In to kar velik kaveljc. To bo še lušno, hahaha

in naslov teme je……….. /najbrž ne 50 let podlage/

>>

torej napiši da ŽIVIŠ, ker jaz ne živim v uspešni državi, še manj z uspešno vlado, ti pa imaš vso pravico drugače mislit. (stinjam se samo s športniki, ki pa jim država kaj dosti ne pomaga, pri njihovih uspehih)

Ja, se nekaj na tiho šušlja, da je tretji na vidiku. In to kar velik kaveljc. To bo še lušno, hahaha[/quote]

ma saj me kar malo jezi, zakaj favorizirat dva, ostale pa zanemarjat, že sedaj nimajo enakih možnosti.

Ej dinky binky, pa nisi menda mislil da ti bo kdo odgovoril:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

saj mu loh ti, no sem mu že jaz, pa si očitno spregledal, ane frančišek, hmmm samo kdo je tale dinky binky, a???:)))

Tretji?

A tegale misliš?
http://www.revija-reporter.si/slovenija/politika/golobic_ne_govori_resnice/menu_id_60.html

Kolikor vem, je tale predviden za nabiranje glasov pri levičarskih skrajnežih, ki jim bo Pahor premalo skrajen. Pahor mora ohranit lep imidž, zato bo v predvolilnih soočenjih umazano delo opravljal Golobič. Kako uspešno je pa drug problem, glede na to, da je do sedaj vedno deloval iz ozadja.

Ja,vidis to je problem,ker te zanima kdo(to je bilo vcasih v Romuniji,vzhodni NemcijimRusiji,Jugi,o vsakem vse zapisati,sosed sosedu vohun),ne dejstva.
Nalasc sem izbral taksna,ki jim nihce ne more oporekati in ce vse to velja potem ni slabo.
Poglej v sosescino v JV Evropo,vsaka drzava ima kaksen problem,recimo v visoko razviti Italiji ne zmorejo pobrati smeti ze leta

Mene pa ne zanima politika,bolj sport,znanost,biznis.

Kot sem rekel,ne zelim da katera koli oblast skrbi zame,ker zelim to sam poceti,urejajo naj zadeve skupnega pomena:infrastruktura,…..

Da moji sodrzavljani in tujci ponosno zivijo v lepi drzavi z odprtimi moznostmi in me ne sprasujejo recimo o gnusnih stevilkah in zadevah,ki sem jih prej omenjal,mi jih ni treba gledati na TV in se bati kopati okoli vikenda.
ce pa me ze kdo vprasa kaj o tem, bi rad odgovoril,probleme je ucinkovita oblast uredila,krivci so za zapahi in to je zgodovina.Zal je to utopija

Ne bi se rad v sedanjosti sprl z ljudmi zaradi nekega temacnega obdobja Saj sem preprican,da nihce vsaj tako v sebi ne more resnicno podpirati gnusnih dejanj na katerikoli strani,cetudi svojih ocetov,starih ocetov,praocetov,prapraocetov .

Nihce ne more reci recimo pobili smo zenske in majhne otroke za dobro necesa(ni cilja ki bi to opraviceval spet pravim na katerikoli strani),ker to ni lastnost normalnih ljudi.In se zdaj gnati to v neskoncnost in zastrupljati generacije.Nekdo s pogledom od zunaj tega ne more razumeti.

M

Tudi v Šrotovem Delu:

http://www.delo.si/

Anketam seveda ne verjamemo, glede na to, da itak vsi goljufajo Janši v škodo. Dejanski rezultati bi bili najbrž okoli 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za Janšo.

Kdor po včerajšnjem soočenju še vedno meni, da je Pahor sposoben voditi vlado najbrž nima končane niti osnovne šole. Vse ideje, ki jih je navedel, da bo njegova prihodnja vlada storila je naredila že ta vlada ali pa se izvajajo. Je pa res dober retorik in obvlada neverbano govorico telesa. Vsebina je porazna, vi ki se pa nad tem navdušujete se pa vidi da bolj gledate kot poslušate ali pa nimate pojma o zadevah.ž

He is a Barbi girl….Pahor mislim!

a mam pravico do svojega mišljenja, al ne smem mislit po svoje, ker sem v tem primeru nepismena????

hahaha, nikar se ne jezi, ti pač Pahor ni všeč, meni pa JJ ne in kaj sedaj???

Meni pa se ne zdi niti dober retorik, niti da obvlada neverbalno komunikacijo…JJ je močnejši, to je dejstvo

Ninej, nehaj s tem hahaha, hehehe ipd. ker te je težko brati

Dinky binky oz. M. je dobro – argumentirano pisal.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

sory, moj podpis ne paše ravno sem.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

>>>Ninej, nehaj s tem hahaha, hehehe ipd. ker te je težko brati

>>>Ninej, nehaj s tem hahaha, hehehe ipd. ker te je težko brati

hehehe!

http://www.zurnal24.si/cms/novice/slovenija/index.html?id=63765

New Report

Close