Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek soočenje Janša Pahor

soočenje Janša Pahor

>>>Ninej, nehaj s tem hahaha, hehehe ipd. ker te je težko brati

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

zopet en zanimiv paradoks..

..gledam tole soočenje…
..pa kamera “šalta” od enga na druzga..
..pa pokaže BP ..pa v ozadju dve sočni mladenki na vsako stran po ena..
..pa pokaže JJ… pa v ozadju.. ne morš verjet.. dve upokojenki..

hehe..
mogoče sem res paranoik..
ampak kaj nima JJ pod kontrolo vse medije (kar sem že povprašal na eni temi), vsaj tako ste eni enkrat (pred časom) tulili..
.. bi si pa menda že “naštimal” dve pravi joškarci odzad..za pravi “rajting”..
.. al pa je sadomazo, in je hotel pokazat, da ima medije v rokah, pa jih NE izkorišča..
čudno..skrajno čudno..!

nisem nikjer še zasledila, da bi kdorkoli trdil, da ima v rokah vse medije (razem ekspresa, pa mogoče še kakšnega brezplačnika), si je pa strašansko želel nekaj njih, pa mu hvalabogu ni uspelo!(tega je pa na forumu itak ogromno)

ja pol bi bla pa Urška lahko ljubosumna, ane.:)))

morda ne ti..
je pa tistih 500 in nekaj podpisov reklo nekaj takega…

je pa res čudno kot je dejal JJ, da sedaj pa NI podpisov, ko se ve kdo in iz katere opcije npr obvladuje Delo, Dnevnik..pa noben NE jamra..kako jih dol tiščijo..
ker kapital ..ta pač ne zahteva svojega..ne, ne..

Pahor nima niti za burek, to je očitno po prvi minuti.

Janša bo zmagal in to je edino pravilno.

Komunisti so naredili že toliko škode, da lahko oblast gledajo le od daleč. Okostenjaki. Tako je povsod po svetu, le Kuba in Rusija še zaostajata.

Pahor pač ni sposoben in levica je razbita čeprav bi se radi nekaj pentljali… Zakaj pa je Golobič ustanovil novo stranko in zakaj so sprice selivke poletele v SD, če pa sedaj štrihajo skupaj z ubogo LDS? Zato, ker so vsak zase prešibki! Skupaj pa tudi ne bodo zdržali.

Tej vladi še en mandat. Tako se dela.

Pahor pa naj gre raje na Pivo in cvetje. Uradno, seveda 🙂 Se bo že kdo našel, da ga bo častil.

zanimivo, da JJ vodi tudi v Delu a ni to baje cajtng tardečih al kako???:)

ampak raje bi imeli pa Pahorja!:)

zanimivo, je pogledat informacije o izobrazbi volilcev enega ali drugega. Čuno, vsak dan bolj tele ankete???

http://www.finance.si/221126/Delo_Jansa_v_soocenju_prepricljivejsi


vrabček iz katerega drevesa si ti videl da je Pahor pogledal JJ v oči ker to sploh ni bilo prikazano, saj je kamerman ravno takrat usmeril kamero drugam.


vrabček iz katerega drevesa si ti videl da je Pahor pogledal JJ v oči ker to sploh ni bilo prikazano, saj je kamerman ravno takrat usmeril kamero drugam.[/quote]

iz istega kot ti, samo ti si videl drugače kot jaz!

Glede izobrazbe je bilo že večkrat napisano, da so volilci SDS-a nižje izobraženi. Če pogledam okoli sebe, je to res. Če si pač narod to želi, naj ima. Samo ne potem jokat in stokat. Nastavi naj hrbet, vlada naj ga tepe. Ne potrebujemo potem solz ampak smeh!!

New Report

Close