Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sorry, punce

Sorry, punce

Klepet je bil odličen, dokler nisem uletela s svojim vprašanjem!

Samo zanimalo me je, nikoli pa nisem niti poštudirala, da bo katera jezna.

Še enkrat soory, posebej pa avtorju posta:-((((.

Katera pa je jezna?

Jaz nisem opazila da bi katera bila.

hej, Dove**, pa kaj je?????????????

No, če nisi ti je itak uredu, ipak si avtor!

Ne, res je šlo čist mim teme…

Ne vem, ampak se mi zdi kot da je cela gora nesporazumov…

Jaz nikoli jezna,nehaj s takimi.

dejmo se mal zbrat. res sva meli neki s Piki Miki, ampak sej to je zdej ok, ne? sej smo se strinjale, da je mal provokacije – mogoče – tisto o sušenju pampersk, ne?

Punce nov dan se je začel,nedelja je tukaj.

jst bi rada tole vseen mal razjasnila, ker se tut jaz počutim krivo (((

No tole sem sicer spregledala, ampak vseeno se mi je zdelo, da sem ornk zabluzila poste, ki jih imam najraje:-(

pa ZAKAJ, te prosim, ZAKAJ”???????????????? kaj si tacga napisala, mislm, men sres ni jasno, sem blond res

aleluja brothers. Glej, piki miki je po moje meni pisala, kot da jaz provociram, ker sem napisala, da mi je čudno, ker ma malega samo v gatkah… je šlo v bistvu za moje nerazumevanje njenega posta pri titem odgovoru včeraj pampers. sva šli že čez to. ti pa misliš, da je napisala tebi, če provociraš?? mogoče pa je mislila, da provocira pampers.

Eno vprašanje

Pač ni vse za čvek, takrat vedno hitimo, ne preberemo pozorno, na brzino odgovarjamo (no, vse našteto velja zame) in eccola, mimogrede falim post, postavim vprašanje tja kamor ne sodi…

assya, draga punca, ti si brez greha, tko da verjamem, da si vedno vsem nam samo dobrodošla.

Enkrat, ko boš imela čas, pa mi prišepni na uho od kje jemlješ svojo čarobnost;-)))))))))

No, aleluja!

Meni se je zdelo da provocira pampers, ne tiste, ki ste odgovarjale!

lubca draga… kva sm vesela k mi take poješ :)))))))))))))))))))))))

čarobnost? hm? vse se podeduje…

Kaj bi dala, da sva nekako v žlahti….

o marija sveta pomagavka…sej mogoče pa sva, pri nas je namreč, kar se tega tiče, en tehtl mehtl

… in lahko nočko. …in lepo nedeljo…

Uuuu, da mi je vedet, kaj je to sveta pomagavka (najbrž čist obična kuhla, ki jo taeni uporabljajo?) No, zdej sem pa pogledala, ti še Mariji kuhlo v roke daješ….

Ker svetniki in vsaka mati božja itak zmer neki kuhajo, al kako?

Kok bi se prilegel en njemi recept iz vrha;-)))))

no, glih odhajam, a ti pa še kar vztrajaš

Niti ne, samo možeku glasno komentiram privat mail….pa sva nekam dobre volje….

Nočko!

Mejte se!

Ej, Dove, don’t worry. V resnici sem jaz nevirtualni izvirnik ideje o gatkah. Zadnjič je bla Piki Miki pri meni na kofetku in sem mela tamalo odvite, da se je mal razbrcala, pa polulala se je tud, gatk sicer nimam, jo mam pa pogosto brez pleničke. Idejo mi je dala pediatrinja že pri ta prvi, ker zrakec fino posuši ritko in je potem manj verjetnosti, da je vneta. Sem že pri taprvi to prakticirala, zdaj pa tudi, če je le dovolj toplo. Dojenčki uživajo, če majo nago ritko, pampersko tud prišparaš (saj ne gre za šparanje, ampak…) No in Pikici se je zdelo fajn, pa zdaj prakticira. Sej Pikica je fejst punca, pa zihr ni huda… ne vem kdo bi se pač jezil.
Sušila pa nisem nikoli pampersk ;-)))), nimam sušilca. Mogoče na radiatorju ;-)))))))))))?????

Uživaj!

Lp Andreja

Enega za abeo*: :-)))))

Enega za Dove**: :-)))))

Enega za assyo: :-)))))

Enega za MOjco: :-)))))

Enega za Kristi*: :-)))))

Pa še za vse tiste, ki ste mi kakor koli pomagale, svetovale ali samo krajšale čas. Še vedno pa mislim na eno Katarino (?)(nevem točno nicka), ki mi je podarila “vzglavnik” za lupinico, ki ga zares maximalno uporabljamo in je super zadeva. :-))))))))))

Jst sm tko happy, da tale forum živi.Življenje je tko lepše z njim in vami. Poljubčke vsem.

New Report

Close