Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sosed doma že tri leta-bolniška

Sosed doma že tri leta-bolniška

Jaz pa opažam soseda ki je že tri leta doma,pravi da je na bolniški,da ga boli križ in da ima težave z živci na nogah. Na prvi pogled zgleda normalen.Prav tako pravi da so mu komaj pustili izpit za avto in da le s težavo vozi.Pred petimi leti so mu odkrili sladkorno bolezen tip II in opisuje da ima neke posledice zaradi tega. Kaj več pa ni hotel reči. Opažam tudi da se večinoma drži doma,ob priliki je rekel da se boji inšpekcije. Sama sem invalidsko upokojena že leta in sem in tja me sprašuje o teh zadevah, samo jaz mu vedno pravim da je zdaj bol strogo tole o inv. komisijah in o upokojevanju na podlagi invalidnosti. Mislim da blefira??

Ne, ti blefiraš.

Če bojo podaljševali leta do 67 bo vedno več bolniških in odsotnih ljudi od dela. Enostavno ne moreš več vso energijo, dobesedno vso energijo, pustiti v službi. Jaz tudi razmišljam kako bi se počasi vsaj delno invalidsko upokojila, ker enostavno ne morem več. Doma nisem za nobeno rabo. Nimam energije za najnujnejša gospodinjska dela, kaj šele za prijatelje, sorodnike. In to do 67 leta? Ne bom! Nekoč so bili pri 60ih že vsi v pokoju in seveda posledično ni bilo toliko bolniških.

Po šestih mesecih konisija pregleda bolnika in odloči, je bilo nekoč. Pretegnjene kite, utrujene mišice in še kaj povzroča občutek bolečine in ljudje so invalidi?

Odgovor na objavo uporabnika
Ginny386, 25.04.2024 ob 08:39

Jaz pa opažam soseda ki je že tri leta doma,pravi da je na bolniški,da ga boli križ in da ima težave z živci na nogah. Na prvi pogled zgleda normalen.Prav tako pravi da so mu komaj pustili izpit za avto in da le s težavo vozi.Pred petimi leti so mu odkrili sladkorno bolezen tip II in opisuje da ima neke posledice zaradi tega. Kaj več pa ni hotel reči. Opažam tudi da se večinoma drži doma,ob priliki je rekel da se boji inšpekcije. Sama sem invalidsko upokojena že leta in sem in tja me sprašuje o teh zadevah, samo jaz mu vedno pravim da je zdaj bol strogo tole o inv. komisijah in o upokojevanju na podlagi invalidnosti. Mislim da blefira??

Jaz pa mislim da imaš preveč časa. So ti očitno častili invalidsko a ne in sedaj čas smotrno zabijaš za šnofanje in razmišljanje o sosedu. Da bi mu kaj pomagala ti verjetno še ni na misel prišlo. Zagotovo blefira. Tako kot si ti a ne?

Pa sosed najbrž tudi seksa, ti si pa že dooollgooo časa na suhem…

PODPIRAM SOSEDA!!

New Report

Close