Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek soseda v mrzli sobi

soseda v mrzli sobi

Danes, ura 11,oo dopoldan.
Pridem k 85 letni mami, ki ima v hiši klimo. V dnevni 14 stopinj, klima ugasnjena, štedilnik nezakurjen.
Mama, zakaj nimaš prižgane klime?
Ker mi ni mraz in je elektrika draga. Pa saj bom popoldan zakurila štedilnik. Zakaj komaj popoldan? Ja, ker moram šparati drva…..
In tako dalje vsak dan….
Ko pridemo ji klimo vklopimo, ko gremo jo pa po moje izklopi.
Da bi ji pa daljinca od klime skrili pa Bog varuj.
Ker nje ne bomo komandirali, ker ona se menda že še zna sama..

Rada bi dodala še to, da sem vestna vaščanka v našem kraju in ga redno pod mizo fafafm našemu županu, ki je, mimogrede, zelo vpliven človek, in mi vedno usta napolni z vročim semenom. No, nekaj sem ga izbljuvala doma in ga shranila v tekočem dušiku – če bi se katera rada oplodila z njegovim semenim, naj me kontaktira, prodam najboljšemu ponudniku.
Velikokrat pa me župan s svojim prijateljem (ki je sosedin sin) naroči na dom, kjer moram na vseh štirih lizati njune športne copate in vonjati njune preznojene nogavice, vmes pa me z bičem udarjata po goli riti. Ob vsakem udarcu doživim močan orgazem. Včasih se pa nam pridruži še naša soseda (ki ima mrzlo sobo), kateri pa moram lizati pohotno p-i-z-d-o. To so časi, ko se vsaj nikoli ne bi končali.


Tvoj kurbirski post pove vse. Bolana persona si.

Po goli riti tepe samo Polarni sij. A je on župan?

Po goli riti tepe samo Polarni sij. A je on župan?
[/quote]

Menda res. Kako si uganila, prasička mala?

Menda res. Kako si uganila, prasička mala?
[/quote]
Ti si pa zelo poredna v postelji.

Enim se ne da. Nisem brala vseh vašiih pogovorov, lahko vam pa povem, kako je z mojim očetom. Sam živi v veliki hiši, v kateri koristi le 100 m2. Ima polno drvarnico drv !!!,ampak se mu kar ne da, zakuri šele popoldne. Zjutraj pride k nam v pisarno, kjer imamo toplo, spije kavo, potem gre z upokojenci na kavo, pride domov okoli 12.00 in šele zakuri.

Kot da bi poslušala zgodbo mojega očeta. Identična.

Mi imamo pa kontra problem. Hčerka hoče imet toplo, mama pa mrzlo.
Sem moral na jesen, ko se je shladilo z radiatorjev odstranit gumbe, ker jih je tašča cel čas zapirala.
5 minut nekoga ni v sobi in že zapira. Isto je z lučmi, pa smo kar varčni. Ampak če se ji zdi, da luči ne rabiš, ti jo lepo ugasne. Nima veze ali kuhaš in rabiš tistih par {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več svetlobe… ona bi varčevala.

V kopalnici si ponavadi tudi zobe umiva kar v temi. No sedaj ko je ogrevana kopalnica je njej prevroča (notri je verjetno okoli 22C) in si umiva v kuhinji.
Pa cel čas hodi po temi. Enkrat je se je celo ponoči zaletela v steklena vrata, da so se razbila.

75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} stroškov elektrike, vode in olja sem pa včasih plačeval jaz kot fiksen mesečni znesek. Ker ji nikakor ni bilo jasno kaj jaz dam (komentar da itak ona plačuje elektriko, pa ona plača olje,..) sedaj lepo dobi samo točno 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} teh stroškov.

Sej drugače ima reva hudo depresijo (kar seveda ne prizna) pa za čisto vse tegobe s(m)o krivi drugi. Da bi sama kaj spremenila v življenju, pa niti pod razno. Ko sem lani odstranil razpadajoč fotelj, ker je bil že zelo nevaren, niti na njem ni smel nihče sedet, je skoraj zajokala. Pa ga je lepo nadomestil drug, na katerem sedaj lahko sediš.

Včasih se je z njo dalo vse lepo dogovorit, sedaj zadnje 2-3 pa skoraj nič.

2-3 leta*

New Report

Close