Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SPANJE PRI FANTU,SPOLNI ODNOS

SPANJE PRI FANTU,SPOLNI ODNOS

Mene pa najbolj jezijo taki debilni odgovori kot je tvoj. Iz čiste zlobe, ker dobro vem, da bi, v kolikor bi bila v igri tvoja pupa, govorila drugače.
In ne, jaz pri teh letih pač nisem imela nobenih podvigov.
Mater ste ene babe usekane![/quote]

Ko sta bili moji pupi v igri, sem bila čisto mirna. Vprašanje je, zakaj ti nisi…[/quote]

Jaz? Kdo pa pravi, da nisem??
Moja pupa je že kar lepo odrasla, ko je imela pa 17 let, ji pa potikanje okrog na kraj pameti ni padlo.
Ti pa… ja, glede na tvoj stil pisanja, mi je jasno, da ti je vseeno za vse. Tudi za tvoje pupe….

Če sta potrebna bosta seksala, pa ni vazno a bos ti dovolila a ne. Bosta pa na enem wcju to opravila. Predlagam da ji pustis, ker je veliko bolj pazljivo v postelji kot v wcju.

Včasih je bila tista reklama, ki se je končala: Kondomi so v kopalnici………………………..
Pri nas je bil vedno na voljo kozarec s kondomi.
Tako smo reševali ?probleme? s seksom!

Veste kaj, živela sem v dijaškem domu, v klaterem nas je bilo enih 30 punc, ostlih 100 pa je bilo fantov, ker je bila blizu ena zelo izrazito fantovska srednja šola.
Zelo dobro se spoznam na fante in na dekliški pogled nanje pri 17ih letih… Če jih sploh ima 17…
Pri 15ih letih nisem vedela kaj se počne in kako se TO počne, sem pa imela fanta…. o, jaz sem ga imela, zato, ker se mi je bilo fajn poljubljat, on pa je mene imel zato, ker je hotel probat kako zgleda sek s. Na sreču mu ni uspelo – ni našel luknjice. Ampak takrat sem kljub temu, da sem mu nekoliko sramežljivo rekla, da raje ne bi, bila pripravljena dat noge narazen. Groza in grozna izkušnja. Svoj prvi spolni odnos sem nato imela pri 19ih letih s partnerjem s katerim sem še danes. Oziroma je oče mojih otrok. Pri 15ih 16, 17ih imaš pa v glavi… ma nič nimaš v glavi.. Če nisi ornk dobro vzgojen in samozavesten. Razlika v letih pa moti tudi mene. Hej kako pa gre tej punci v šoli? Mislim ocene pa to? Tipa bo izh+gubila, ocene bodo pa ostale, ko se bo hotla na faks vpisat!!!! Evo dober izgovor zakaj ne sme prespat. Kdaj si bila na zadnje na govorilnih? Jaz bi ji še rekla, da ji boš dovolila prespat pri njemu na njen 18. rojstni dan. Če bo do takrat še vedno njen fant. Če ne, pa hvala bogu…


Haha, meni tudi niso pustili. Mater, si naivna.[/quote]Si bila zgodaj pridna, a? 🙂

Kar je iz posta razvidno in je meni zelo vsec in mi je prvo padlo v oci, je to, da je punca tebe sploh vprasala za neko dovoljenje, soglasje, karkoli. To se mi zdi bajno super. More ze bit fajn punca, vidve pa v dobrem odnosu. Ti ji le dovoli, pameten se mimzdi tisti odgovor, da je zdaj sama odgovorna, ni ne prepoved, ne dovoljenje. Prepricana sem pa itak, da sta o zelo pomembnem faktu kot je zaščita, pa že govorili

A ni hec, da jih ima on pri 26 skoraj 30, ona pri 17 je pa bližje 14 ali 15 kot 18 :))))

A ni hec, da jih ima on pri 26 skoraj 30, ona pri 17 je pa bližje 14 ali 15 kot 18 :))))[/quote]

reci da se hecaš

ja, je ogromna razlika med 17 letnikom in 27 letnikom, že zaradi tega, ker ima 17 letnik pred sabo še 5 let razvoja možganov. kar pomeni, da je med njima ogromna razlika v sposobnosti in zrelosti mišljenja in obstaja gromozanska možnost manipulacije tistega, ki je zrelejši.

18 letniki so mogoče polnoletni, kar pa še ne pomeni, da znajo trezno in zrelo presojat v vseh situacijah.

A ni hec, da jih ima on pri 26 skoraj 30, ona pri 17 je pa bližje 14 ali 15 kot 18 :))))[/quote]Seveda je, ko punca ni našla pravega fanta, da bi imel fotra primernega za mamo, pol bi pa vse štimalo. Ne pa da si punca najde poba, ki mika mamo in je cel hudič v strehi in še kje precej nižje. 🙂

A ni hec, da jih ima on pri 26 skoraj 30, ona pri 17 je pa bližje 14 ali 15 kot 18 :))))[/quote]

reci da se hecaš

ja, je ogromna razlika med 17 letnikom in 27 letnikom, že zaradi tega, ker ima 17 letnik pred sabo še 5 let razvoja možganov. kar pomeni, da je med njima ogromna razlika v sposobnosti in zrelosti mišljenja in obstaja gromozanska možnost manipulacije tistega, ki je zrelejši.

18 letniki so mogoče polnoletni, kar pa še ne pomeni, da znajo trezno in zrelo presojat v vseh situacijah.[/quote]A 5 let razvoja možganov? Od kje pa ta izračun? 🙂

reci da se hecaš

ja, je ogromna razlika med 17 letnikom in 27 letnikom, že zaradi tega, ker ima 17 letnik pred sabo še 5 let razvoja možganov. kar pomeni, da je med njima ogromna razlika v sposobnosti in zrelosti mišljenja in obstaja gromozanska možnost manipulacije tistega, ki je zrelejši.

18 letniki so mogoče polnoletni, kar pa še ne pomeni, da znajo trezno in zrelo presojat v vseh situacijah.[/quote]A 5 let razvoja možganov? Od kje pa ta izračun? :-)[/quote]

iz osnov medicine. možgani se razvijajo tam nekje do 22 leta

Stage 1: 0 to 10 months
Neurons and connections growing.
Pregnant woman should stay as stress-free as possible, take folic acid, B6 & B12, stimulate this young developing brain with sounds and sensations. Mother should avoid toxins, cigarettes, heavy metals, alcohol, drugs.
Stage 2: birth to 6 years
Development of voluntary movement, reasoning, perception, frontal lobes active in development of emotions, attachments, planning, working memory, and perception. A sense of self is developing and life experiences shape the emotional well being.
By age six, the brain is 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} its adult weight and peak of energy consumption.
Caregivers need to provide nurturing environment and daily individualized communication. Negative or harsh treatment may come with emotional consequences in the future.
Stage 3: 7 to 22 years
The neural connections or ‘grey’ matter is still pruning, wiring of brain still in progress, the fatty tissues surrounding neurons or ‘white’ matter increase and assist with speeding up electrical impulses and stabilize connections. The prefrontal cortex is the last to mature and it involves the control of impulses and decision-making.
Therefore, teenagers need to learn to control reckless, irrational and irritable behavior. Avoiding drugs, alcohol, smoking, unprotected sex and substance abuse.

Morda sem starokopitna, ampak jaz si ne želim gledat mladih frajlic in mladih frajerjev (ki so v velikem odstotku na prepihu) pri nas doma, ko mi bodo zvečer vzdihovali v sobah mojih otrok, zjutraj pa zasedli kopalnico in izropali hladilnik. Nak, preveč cenim mojo intimo (in našo družinsko intimo).
Prav tako preveč cenim svoje otroke, da bi jim kar dala “dovolilnico”, da pri svojih 15-16-17 počnejo lih vse kar pade njim ali njihovim partnerjem na pamet. No, seksa jim ne moreš preprečit, vem, mislim pa, da kot mama lahko dam svoj glas k temu, da se kar prosto po prešernu pri naši hiši to ne bo dogajalo. Nekaj je občasen seks (ko staršev ni doma, počitnice itd.), kot pa vsakodnevno spanje skupaj kot da sta poročena. No, če hočeta bit poročena in mislita resno glede njuje skupnosti, potem pa kar in se bomo drugače pogovarjali. Do takrat pa… žal ne.
Če bi pa moj otrok hotel iti drugam… to pa sploh nisem preveč navdušena. Ker potem je moj otrok tam v eni hiši, z ljudmi, ki očitno na svet gledajo drugače kot jaz. Seveda, spet, vem, da prepoved je bolj kilava, ampak mislim, da dokler lahko, pač vplivaš na otroka.

Vse pa skozi pogovor, itak. Mislim, da se čist premalo pogovarjamo. A sploh ti najstnimi resno premislijo, kaj vse seks prinese s seboj – nosečnsot, bolezni, itd…. če bi bili vsi malo bolj zadržani in bi zdžali vsaj kako leto dlje brez, bi bilo precej manj tragedij na tem ljubem svetu.

A 5 let razvoja možganov? Od kje pa ta izračun? :-)[/quote]

iz osnov medicine. možgani se razvijajo tam nekje do 22 leta

Stage 1: 0 to 10 months
Neurons and connections growing.
Pregnant woman should stay as stress-free as possible, take folic acid, B6 & B12, stimulate this young developing brain with sounds and sensations. Mother should avoid toxins, cigarettes, heavy metals, alcohol, drugs.
Stage 2: birth to 6 years
Development of voluntary movement, reasoning, perception, frontal lobes active in development of emotions, attachments, planning, working memory, and perception. A sense of self is developing and life experiences shape the emotional well being.
By age six, the brain is 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} its adult weight and peak of energy consumption.
Caregivers need to provide nurturing environment and daily individualized communication. Negative or harsh treatment may come with emotional consequences in the future.
Stage 3: 7 to 22 years
The neural connections or ‘grey’ matter is still pruning, wiring of brain still in progress, the fatty tissues surrounding neurons or ‘white’ matter increase and assist with speeding up electrical impulses and stabilize connections. The prefrontal cortex is the last to mature and it involves the control of impulses and decision-making.
Therefore, teenagers need to learn to control reckless, irrational and irritable behavior. Avoiding drugs, alcohol, smoking, unprotected sex and substance abuse.[/quote]A bejž no. Večina 40 letnic je danes na nižji mentalni ravni od 17 letnic, bistveno bolj neodgovornih in prismojenih.

Sam vem, če obrskam po spominu, da sem hotel samostojnost mnogo pred 17. leti in jo tudi uveljavljal. Le bolna popolnoma egoistična glava si lahko domišlja, da bo najstnikom in že polnoletnim določala koliko so mentalno sposobni za samostojnost in koliko jo lahko glede na njihova prepričanja imajo.

Se strinjam z napisanim in dodajam.. pri 18ih sem imela 8 let starejšiga fanta, ki me ni silil, da prespim pri njem, niti ni on spal pri meni (razen kot je zgoraj napisala občasno, ko staršev ni bilo doma). Pa sva še vedno skupaj, poročena.
Zakaj hiteti? Upam da bom svojim otrokom lahko dopovedala, da se ne splača hiteti pod isto streho, da je veliko več svobode, če ne živita kot zakonca že v zgodnji odrasli dobi. Več kot dovolj je tega potem.. Če pa bosta na vsak način to želela pa po polnoletnosti brez problema lahko gresta v najem in vodita svoje gospodinjstvo.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

A ni hec, da jih ima on pri 26 skoraj 30, ona pri 17 je pa bližje 14 ali 15 kot 18 :))))[/quote]

reci da se hecaš

ja, je ogromna razlika med 17 letnikom in 27 letnikom, že zaradi tega, ker ima 17 letnik pred sabo še 5 let razvoja možganov. kar pomeni, da je med njima ogromna razlika v sposobnosti in zrelosti mišljenja in obstaja gromozanska možnost manipulacije tistega, ki je zrelejši.

18 letniki so mogoče polnoletni, kar pa še ne pomeni, da znajo trezno in zrelo presojat v vseh situacijah.[/quote]

Zdaj pa počasi preberi še enkrat, kaj sem citirala in komentirala.

A ni hec, da jih ima on pri 26 skoraj 30, ona pri 17 je pa bližje 14 ali 15 kot 18 :))))[/quote]

A jbg, mama je napisala da je hči MLADOLETNA in prvo pomisliš da je še otrok, medtem ko tip pri 26 naj bi bil že bolj odrasel in mi bolj potegne bližje 30 🙂
Čeprav je tud punca pri 17 lahk po pameti bolj zrela od ene ki jih ima že 25.

Se strinjam z napisanim in dodajam.. pri 18ih sem imela 8 let starejšiga fanta, ki me ni silil, da prespim pri njem, niti ni on spal pri meni (razen kot je zgoraj napisala občasno, ko staršev ni bilo doma). Pa sva še vedno skupaj, poročena.
Zakaj hiteti? Upam da bom svojim otrokom lahko dopovedala, da se ne splača hiteti pod isto streho, da je veliko več svobode, če ne živita kot zakonca že v zgodnji odrasli dobi. Več kot dovolj je tega potem.. Če pa bosta na vsak način to želela pa po polnoletnosti brez problema lahko gresta v najem in vodita svoje gospodinjstvo.[/quote]
A bejž no, taka da si bila, ko starih ni bilo pa dajva? 🙂

iz osnov medicine. možgani se razvijajo tam nekje do 22 leta

Stage 1: 0 to 10 months
Neurons and connections growing.
Pregnant woman should stay as stress-free as possible, take folic acid, B6 & B12, stimulate this young developing brain with sounds and sensations. Mother should avoid toxins, cigarettes, heavy metals, alcohol, drugs.
Stage 2: birth to 6 years
Development of voluntary movement, reasoning, perception, frontal lobes active in development of emotions, attachments, planning, working memory, and perception. A sense of self is developing and life experiences shape the emotional well being.
By age six, the brain is 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} its adult weight and peak of energy consumption.
Caregivers need to provide nurturing environment and daily individualized communication. Negative or harsh treatment may come with emotional consequences in the future.
Stage 3: 7 to 22 years
The neural connections or ‘grey’ matter is still pruning, wiring of brain still in progress, the fatty tissues surrounding neurons or ‘white’ matter increase and assist with speeding up electrical impulses and stabilize connections. The prefrontal cortex is the last to mature and it involves the control of impulses and decision-making.
Therefore, teenagers need to learn to control reckless, irrational and irritable behavior. Avoiding drugs, alcohol, smoking, unprotected sex and substance abuse.[/quote]A bejž no. Večina 40 letnic je danes na nižji mentalni ravni od 17 letnic, bistveno bolj neodgovornih in prismojenih.

Sam vem, če obrskam po spominu, da sem hotel samostojnost mnogo pred 17. leti in jo tudi uveljavljal. Le bolna popolnoma egoistična glava si lahko domišlja, da bo najstnikom in že polnoletnim določala koliko so mentalno sposobni za samostojnost in koliko jo lahko glede na njihova prepričanja imajo.[/quote]

s tabo nima smisla debatirat, res ne. misli si kar si hočeš

A bejž no. Večina 40 letnic je danes na nižji mentalni ravni od 17 letnic, bistveno bolj neodgovornih in prismojenih.

Sam vem, če obrskam po spominu, da sem hotel samostojnost mnogo pred 17. leti in jo tudi uveljavljal. Le bolna popolnoma egoistična glava si lahko domišlja, da bo najstnikom in že polnoletnim določala koliko so mentalno sposobni za samostojnost in koliko jo lahko glede na njihova prepričanja imajo.[/quote]

s tabo nima smisla debatirat, res ne. misli si kar si hočeš[/quote]Eh, da je tako hudo, ko človek napiše tako kot je…. le kdo bi si mislil. 🙂

s tabo nima smisla debatirat, res ne. misli si kar si hočeš[/quote]Eh, da je tako hudo, ko človek napiše tako kot je…. le kdo bi si mislil. :-)[/quote]

probaj znanstveno utemeljit tvoje trditve, če si to sposoben, sploh razliko med moškimi in ženskimi možgani pri 40 letih

tvojega steklo pobesnelega nabijanja po temah pa ne mislim komentirat

Eh, da je tako hudo, ko človek napiše tako kot je…. le kdo bi si mislil. :-)[/quote]

probaj znanstveno utemeljit tvoje trditve, če si to sposoben, sploh razliko med moškimi in ženskimi možgani pri 40 letih

tvojega steklo pobesnelega nabijanja po temah pa ne mislim komentirat[/quote]Jp, norost 40 letnic je pač na vsakem koraku, le če sama spadaš med njih, potem razumljivo tega ne vidiš, ostali vsi to opzimo. 🙂 Znanstveno in realno utemeljeno gre za polno rit vsega, od ppravic do privilegijev in sistemske zaščite babje norosti, da so te generacije bab od 35 – 45 let popolnoma znorele. 🙂

Časi z abstinenco seksa, pred poroko so že davno mimo in polnoletnost pa potem seks je tudi že pase!

Te družbeno moralne smernice si je izmislil človek na nekakšni verski osnovi.

Narava pa pravi drugače, seksaš takrat, ko si seksualno razvit, ko dobiš vse sramne kocinice in punce menstro, fantje pa prvi izliv sperme.

Seveda je pri tem imeti nekaj pameti, zato se je treba o seksu z otroki pogovarjat in jim razložiti posledice in tiste bolj prijetne stvari.
Nikakor pa jim ne seksa prepovedovat in ustvarjat nek tabu okrog zadeve.

In ja sem starš ! Imam sina 17 let in hči 15 let sta oba podučena o stvari kako in kaj, pa ni glede tega pri nas nobenih problemov. Vem pa, da ko bo hči to želela bo prišla do naju in rekla, da potrebuje kontracepcijo ali pa denar za kondome.
Realnost je pač taka, spremeniti je nemoremo, lahko pa damo svojim mladičem
uporabne napotke in znanje in izkušnje, da se bodo znali pravilno obnašati tudi v tem delu življenja.

nima hčera kaj f-u-k-a-t če je tud mama na suhem. kaj tebi ni jasno?[/quote]

Ne samo sedaj, že takrat “ni imela nobenih podvigov”.
Pismo ej, mam pa res dolgo lajtengo! 🙂

Moja hči, ko bo srednješolka, ne bo spala nikjer drugje kot doma. Lahko gre k fantu čez dan ali zvečer in tam seksa, ni treba po vecejih, ne vem, zakaj mora najstnica ali spat pri fantu ali po grmovju in veceju, kot da ni druge opcije. Zaradi mene lahko tudi pri nas doma, ampak ona ne bo spala okoli, on pa tudi ne pri nas. Tudi ne vem, zakaj enačite da če ji ne pustim prespat pri fantu ji ne pustim seksat. Bulšit. Seksa naj kolikor hoče, ampak spala bo pač doma, ker ni nobena pocestnica. Ko bo polnoletna, zaradi mene lahko dela kar hoče, dokler študira ali dela, karkoli pač bo. Niti slučajno pa ne bom podpirala, da bluzi okoli kot mladoletnica in celo z deset let starejšim.

Sina nimam, vam pa povem, da nobena srednješolka ne bi bila dobrodošla za prespat pri nas doma. O starših take punce si ne bi mislila nič dobrega. En red mora bit na tem svetu.

Se strinjam z napisanim in dodajam.. pri 18ih sem imela 8 let starejšiga fanta, ki me ni silil, da prespim pri njem, niti ni on spal pri meni (razen kot je zgoraj napisala občasno, ko staršev ni bilo doma). Pa sva še vedno skupaj, poročena.
Zakaj hiteti? Upam da bom svojim otrokom lahko dopovedala, da se ne splača hiteti pod isto streho, da je veliko več svobode, če ne živita kot zakonca že v zgodnji odrasli dobi. Več kot dovolj je tega potem.. Če pa bosta na vsak način to želela pa po polnoletnosti brez problema lahko gresta v najem in vodita svoje gospodinjstvo.[/quote]
A bejž no, taka da si bila, ko starih ni bilo pa dajva? :-)[/quote]

hahaha čudno ane? samo sta tako redko kam šla, da bi jima najraje še kake počitnice kupila… danes se pa smeje, da zakaj jima jih nisem 😀

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

New Report

Close