Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SPANJE PRI FANTU,SPOLNI ODNOS

SPANJE PRI FANTU,SPOLNI ODNOS

Pa je tega modela že predstavila doma, ali bi on samo malo mladoletnice ganjal??? Fotr ioma prav. Ništa!

spet eno pehanje mladoletnice pedofilu v posteljo

Mah seksal bodo ravno tako, tud v posteljah. Ze vredu. Ampak moji nepolnoletni v tujih posteljah nimajo kaj spati. Domov se pride ob spodobni uri in se naspi. Zakaj tocno bi to bil problem? Skupna gnezda si bodo ustvarjali, ko bodo za to imeli denar, ki ga bodo sami sluzili. Do takrat pa zivijo (kar pomeni tudi spijo) doma. Izjema so pocitnikovanja ipd.

jaz bi najprej hotel spoznat tega fanta, potem pa bi se naprej pogovarjal in odločal. če bi se izkazal za človeka ki se mu da zaupat in bi lepo ravnala z njo, bi ji pustil, ampak dokler pa nič ne vem o njem, pa ne.

Kaj se ti menis, stari devicnik, ki pri 26 nisi niti ene.

Vazen je seks, da jo fant rukne in da jo ruka celo noc in jima bo fejst pasalo, ker tocno zato hoce z njim spat, ne pa, kdo je, kaj je itn ! Kdaj se pa naj zenska spolno izzivlja, ce ne zdaj? Tako bo imela upesno zivljenje, ker ji prebujajoca spolna strast ne bo razuma zameglila v casu studija in ga recimo zradi “popolne ali nesrecne” ljubezni ne bi mogla dokoncati. Seksat je treba zdaj, ko nima veliko obveznosti, vseeno kdo s kom.

Mama pa mora spostovati hcerkino zeljo, ce pac hoce tocno s tistim seksat in samo z njim, z nobenim drugim saj zato pa hoce k njemu spat, zaradi seksa. Saj je ne bo bolelo …

Kaj se ti menis, stari devicnik, ki pri 26 nisi niti ene.

Vazen je seks, da jo fant rukne in da jo ruka celo noc in jima bo fejst pasalo, ker tocno zato hoce z njim spat, ne pa, kdo je, kaj je itn ! Kdaj se pa naj zenska spolno izzivlja, ce ne zdaj? Tako bo imela upesno zivljenje, ker ji prebujajoca spolna strast ne bo razuma zameglila v casu studija in ga recimo zradi “popolne ali nesrecne” ljubezni ne bi mogla dokoncati. Seksat je treba zdaj, ko nima veliko obveznosti, vseeno kdo s kom.

Mama pa mora spostovati hcerkino zeljo, ce pac hoce tocno s tistim seksat in samo z njim, z nobenim drugim saj zato pa hoce k njemu spat, zaradi seksa. Saj je ne bo bolelo …[/quote]
Disturbing.

Kam smo prisli, noro.
Jaz se spomnim, da sem zavrnil nekaj deklet, katere so bile 14 jaz pa 17. Ker mi ni bilo normalno, da srednješolec hodi z osnovnosolko.

Ti pa govoriš, da ti hci ni polnoletna on pa 9 let starejši? Bolano … bo pa fant profitiral in se naužil mladega mesa.

Bravo druzba čas je za reset.

p.s: kot je folk ze rekel, je razlika 17-26 in 21-30 itd itd.

Ta avtorica, ni resna mati, ker ne dabatira z nami, o njenih izpostavljenih problemih. Razen, če ji je mož roke polomil, pa lahko samo bere. :)))

od kod vam MON histerija, da ima punca (vsaj) 17 let??
Mladoletna je tudi pri ….12, 13, 14, 15, 16 …

Značilno za provokacijo – vrže se kost, potem se pa od daleč gleda in reži….

Če je stara skoraj 18 let sicer imajo starši še vedno vpliv na odločitev, ampak ni pa po mojem pametno stvari prepovedovati. To, da je fant toliko starejši je kvečjemu prednost kot slabost, saj zna pri svojih letih bolj uporabljati tisto glavo na ramenih pri svojih odločitvah kot pa katero drugo.

New Report

Close