Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spanje s psom v postelji

Spanje s psom v postelji

Sem že hotla dol s foruma, pa sem dočakala potrditev, da ste v stanju kastrirati moškega zaradi psa.[/quote]
ne razumem zakaj kastracija. Menda se pogovori družin predno se pripelje žival k hiši, kje bo spal, kdo bo glavni pri njegovi vzgoji, skrb za sprehode in vse kar paše zraven. Ne pa da psa pripelješ, potem pa začneš postavljat pogoje. Pa naj bo eni ali drugi. In s takimi dokler bom jaz pri bajti, oprosti me spomni na moje starce, ki so prvo govorili, dokler boš mladoletna, bo tako kot bom JAZ rekel, nato dokler boš hodila v šolo, no kasneje sem ju imela dovolj in sem odšla po svoje. Drugače bi morala še vedno poslušati ta preklet dokler. In te besede v mojem življenju nočem več slišat. Je zdaj bolj jasno?[/quote]
Dokler bom jaz na forumu, boš brala, tudi stvari, ki ti ne pašejo:-))

A je kak problem? Saj znaš odpreti vrata. Izsiljeval pa mene ne bi.[/quote]
Nekako se mi dozdeva, da bi ti prva letela skozi vrata. Zaprta, odprta, ni pomembno:-))[/quote]
Obožujem izzive, tako da no problem.


Nekako se mi dozdeva, da bi ti prva letela skozi vrata. Zaprta, odprta, ni pomembno:-))[/quote]
Obožujem izzive, tako da no problem.[/quote]
Življenje ti ne daje dovolj izzivov?


ne razumem zakaj kastracija. Menda se pogovori družin predno se pripelje žival k hiši, kje bo spal, kdo bo glavni pri njegovi vzgoji, skrb za sprehode in vse kar paše zraven. Ne pa da psa pripelješ, potem pa začneš postavljat pogoje. Pa naj bo eni ali drugi. In s takimi dokler bom jaz pri bajti, oprosti me spomni na moje starce, ki so prvo govorili, dokler boš mladoletna, bo tako kot bom JAZ rekel, nato dokler boš hodila v šolo, no kasneje sem ju imela dovolj in sem odšla po svoje. Drugače bi morala še vedno poslušati ta preklet dokler. In te besede v mojem življenju nočem več slišat. Je zdaj bolj jasno?[/quote]
Dokler bom jaz na forumu, boš brala, tudi stvari, ki ti ne pašejo:-))[/quote]
Ker sva samo virtualna znanca, me sploh ne moti. Drugače pa ne skrbi, kot te poznam, nisi ravno gostoljuben do nasprotnega spola in mi ne bi bilo treba kazat vrata :))

A je kak problem? Saj znaš odpreti vrata. Izsiljeval pa mene ne bi.[/quote]
Nekako se mi dozdeva, da bi ti prva letela skozi vrata. Zaprta, odprta, ni pomembno:-))[/quote]
Tako je. In to s pesom vred. 🙂

Pes je namerno napisan narobe.

In če bi vprašali psa, bi pes odgovoril, da bi vseeno raje spal pri psici . Mislim pravi. Ne človeški.
Zato je brezpogojna ljubezen le enostranska. 🙂


Obožujem izzive, tako da no problem.[/quote]
Življenje ti ne daje dovolj izzivov?[/quote]
Vedno sem pripravljena na še več. Vem, kdo bi si mislil 🙂


Nekako se mi dozdeva, da bi ti prva letela skozi vrata. Zaprta, odprta, ni pomembno:-))[/quote]
Tako je. In to s pesom vred. 🙂

Pes je namerno napisan narobe.

In če bi vprašali psa, bi pes odgovoril, da bi vseeno raje spal pri psici . Mislim pravi. Ne človeški.
Zato je brezpogojna ljubezen le enostranska. :-)[/quote]

A zato je pri tebi pes šel, imaš Štajerko doma namesto njega?

grešiš poanto – če je pes tako zvest in človekov prijatelj ne bo nikoli napadal nikogar, tudi odrasle napadajo – imaš ti zagotovilo,da se tistemu, ki spi zraven tebe, ne utrga kar naenkrat in zgrabi tebe.
pa v zgodbi tragični, je napadel tudi odraslo lastnico in ne zgolj otrok. torej…
in zadnja je bila samo ena izmed vseh, ki so se zgodile, in takih primerov je bilo v medijih že polno.
Vsak pes ima kosmata ušesa pravi pregovor.[/quote]

Pes ne napade brez razloga. Vsakdo, ki kolikor toliko pozna psiho psov ali je kadarkoli delal z njimi, to ve. Pride tudi bolezen, ko je pes razdražljiv in bolj občutljiv na okolico. Pravočasen obisk veterinarja lahko prepreči tudi take posledice, sicer pa v vsakem primeru vzgoja in še enkrat vzgoja.[/quote]

aha ok dobr, da veš vse o psu, da točno veš kdaj in kaj bo naredil, da si infiltrirana v njegove možgane, svojih pa ne znaš kontrolirat in nimaš lastnega samozavedanja, ker napadeš brez razloga… ok, dobr da vemo. samo ne sodi drugih po sebi.


Življenje ti ne daje dovolj izzivov?[/quote]
Vedno sem pripravljena na še več. Vem, kdo bi si mislil :)[/quote]
Saj verjetno ni s tem nič narobe. Jaz jih imam dovolj odkar pomnim. Sicer sem za mnoge kriv sam…:-)))


Vedno sem pripravljena na še več. Vem, kdo bi si mislil :)[/quote]
Saj verjetno ni s tem nič narobe. Jaz jih imam dovolj odkar pomnim. Sicer sem za mnoge kriv sam…:-)))[/quote]
Bova našla skupni jezik? Izziv? :-))

Zopet en avtor, ki se vtika v druge namesto, da bi pod svojim “pokrovom” poštimal….res no, to je pa že višek!


Saj verjetno ni s tem nič narobe. Jaz jih imam dovolj odkar pomnim. Sicer sem za mnoge kriv sam…:-)))[/quote]
Bova našla skupni jezik? Izziv? :-))[/quote]
Dum spiro spero:-)))


Bova našla skupni jezik? Izziv? :-))[/quote]
Dum spiro spero:-)))[/quote]

Amor ac deliciae generis humani.


Dum spiro spero:-)))[/quote]

Amor ac deliciae generis humani.[/quote]
Deus vult.

Pes ne napade brez razloga. Vsakdo, ki kolikor toliko pozna psiho psov ali je kadarkoli delal z njimi, to ve. Pride tudi bolezen, ko je pes razdražljiv in bolj občutljiv na okolico. Pravočasen obisk veterinarja lahko prepreči tudi take posledice, sicer pa v vsakem primeru vzgoja in še enkrat vzgoja.[/quote]

aha ok dobr, da veš vse o psu, da točno veš kdaj in kaj bo naredil, da si infiltrirana v njegove možgane, svojih pa ne znaš kontrolirat in nimaš lastnega samozavedanja, ker napadeš brez razloga… ok, dobr da vemo. samo ne sodi drugih po sebi.[/quote]

Pa ti si se obregnil/a ob moje mišljenje, ne jaz ob tvojega. Kdo zdaj koga napada? 20-letne izkušnje z živalmi tudi niso kar tako. Za vse napade psov je kriv človek, ki ga je slabo vzgojil in je malomarno skrbel zanj. Ne mislim več razpredati o tem.


Bova našla skupni jezik? Izziv? :-))[/quote]
Dum spiro spero:-)))[/quote]
Do zadnjega diha 🙂

Ti jih ne? Si depiliran?[/quote]
Zdepiliran ne, kosmat kot pes pa tudi ne. 🙂

Pse samo zlorabljate za svoje bolne potrebe, ker niste sposobni živeti s človekom.
To se vidi po izjavah, ker se vam moški bolj gabijo, kot pa psi.[/quote]

Ne delaj nekih neumnih zaključkov. Živim s ČLOVEKOM, živim s PSOM in živim z OTROKOM.
Imaš pa prav, kar nekaj ljudi se mi gabi, žal.

Tvoja babi in ti sta verjetno vernici ali pa becke.[/quote]

Moje babice že dolgo ni več, že sama sodim v over 50 🙂
Nas so pač vzgajali, da se živali ne muči, ne zapira v kletke in ne dela iz njih nadomestke za družinske člane.
Lahko misliš drugače kot jaz, vendar nimaš pravice žaliti drugače mislečih. Tudi to me je naučila babica.
Skratka, žival ne sodi v posteljo z ljudmi.[/quote]

Kot si rekla: to je TVOJE mišljenje. Torej moraš napisati: žival ne sodi v MOJO posteljo!

aha ok dobr, da veš vse o psu, da točno veš kdaj in kaj bo naredil, da si infiltrirana v njegove možgane, svojih pa ne znaš kontrolirat in nimaš lastnega samozavedanja, ker napadeš brez razloga… ok, dobr da vemo. samo ne sodi drugih po sebi.[/quote]

Pa ti si se obregnil/a ob moje mišljenje, ne jaz ob tvojega. Kdo zdaj koga napada? 20-letne izkušnje z živalmi tudi niso kar tako. Za vse napade psov je kriv človek, ki ga je slabo vzgojil in je malomarno skrbel zanj. Ne mislim več razpredati o tem.[/quote]
Tudi človek ne napade brez razloga. A vseeno ti zagovarjaš psa, obtožuješ pa človeka.
To ste osebe, ki imate slabe izkušnje in razne travme in potem najdete neko uteho pri psih, mačkah….Ki si jih zaradi travm lastite.

Mati napade? Koga je pa mati napadla? A psa? No vidiš, da ste tudi ljudje napadalni.


Nekako se mi dozdeva, da bi ti prva letela skozi vrata. Zaprta, odprta, ni pomembno:-))[/quote]
Tako je. In to s pesom vred. 🙂

Pes je namerno napisan narobe.

In če bi vprašali psa, bi pes odgovoril, da bi vseeno raje spal pri psici . Mislim pravi. Ne človeški.
Zato je brezpogojna ljubezen le enostranska. :-)[/quote]

To pa ni res. Imam psa in psico in pes se na psico požvižga in gre z menoj 😛
Drugače pa….kdo bi letel in kdo ne, je čisto odvisno od lastništva :-PPP

Mati napade? Koga je pa mati napadla? A psa? No vidiš, da ste tudi ljudje napadalni.[/quote]
mati je pes napadel in pogrizel. spet ti s slovnico zej*** ob tragični zgodbi, je teb slovnica pomembna…
Družinski pes je umoril dojenčka, še enega otroka spravil v žvljenjsko nevarnost, in mater napadel in pogrizel.
če pa ti kot mati napadaš pa sebe spravi v red,ker iočitno s teboj nekaj ni ok… ostali nismo takšni, ne sodi drugih po sebi.

Moji predniki so se že vsaj dve generaciji nazaj iz štale preselili v hišo. Vi še vedno živite z živino?

Mati napade? Koga je pa mati napadla? A psa? No vidiš, da ste tudi ljudje napadalni.[/quote]
mati je pes napadel in pogrizel. spet ti s slovnico zej*** ob tragični zgodbi, je teb slovnica pomembna…
Družinski pes je umoril dojenčka, še enega otroka spravil v žvljenjsko nevarnost, in mater napadel in pogrizel.
če pa ti kot mati napadaš pa sebe spravi v red,ker iočitno s teboj nekaj ni ok… ostali nismo takšni, ne sodi drugih po sebi.[/quote]
Pes napade, ko se počuti ogrožen. Nikoli ne bomo izvedeli, kaj so počeli s tem psom.

Bogami, ti si iz Kitajske, da ješ pse?

New Report

Close