Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spanje s psom v postelji

Spanje s psom v postelji

Mati napade? Koga je pa mati napadla? A psa? No vidiš, da ste tudi ljudje napadalni.[/quote]
mati je pes napadel in pogrizel. spet ti s slovnico zej*** ob tragični zgodbi, je teb slovnica pomembna…
Družinski pes je umoril dojenčka, še enega otroka spravil v žvljenjsko nevarnost, in mater napadel in pogrizel.
če pa ti kot mati napadaš pa sebe spravi v red,ker iočitno s teboj nekaj ni ok… ostali nismo takšni, ne sodi drugih po sebi.[/quote]

A imaš napad histerije? Napisala si, da je mati napadla. Sprašujem te koga ali kaj? Lastnega otroka menda ne, torej je napadla psa?
Če pa ti ne znaš napisati tega kar hočeš, je pa to tvoj problem, ne moj. Nazaj v OŠ!


mati je pes napadel in pogrizel. spet ti s slovnico zej*** ob tragični zgodbi, je teb slovnica pomembna…
Družinski pes je umoril dojenčka, še enega otroka spravil v žvljenjsko nevarnost, in mater napadel in pogrizel.
če pa ti kot mati napadaš pa sebe spravi v red,ker iočitno s teboj nekaj ni ok… ostali nismo takšni, ne sodi drugih po sebi.[/quote]
Pes napade, ko se počuti ogrožen. Nikoli ne bomo izvedeli, kaj so počeli s tem psom.[/quote]
ni ravno res ane… spomni se primera, ko je pes lastnici pobegnil od doma, skopal luknjo pod ograjo in napadel psa in njegovega lastnika, ki sta se nič hudega sluteč sprehajala…
torej temu psu ni nihče nič hotel, še najmanj sta ga ogrozalča tista, ki sta se mirno sprehajala… tako,da ne kar povoprek s temi nekimi floskolami, ki očitno ne držijo.


Pes napade, ko se počuti ogrožen. Nikoli ne bomo izvedeli, kaj so počeli s tem psom.[/quote]
ni ravno res ane… spomni se primera, ko je pes lastnici pobegnil od doma, skopal luknjo pod ograjo in napadel psa in njegovega lastnika, ki sta se nič hudega sluteč sprehajala…
torej temu psu ni nihče nič hotel, še najmanj sta ga ogrozalča tista, ki sta se mirno sprehajala… tako,da ne kar povoprek s temi nekimi floskolami, ki očitno ne držijo.[/quote]
Kaj ti misliš da psa ogroža in kaj pes misli da ga ogroža, sta dve različni stvari.


ni ravno res ane… spomni se primera, ko je pes lastnici pobegnil od doma, skopal luknjo pod ograjo in napadel psa in njegovega lastnika, ki sta se nič hudega sluteč sprehajala…
torej temu psu ni nihče nič hotel, še najmanj sta ga ogrozalča tista, ki sta se mirno sprehajala… tako,da ne kar povoprek s temi nekimi floskolami, ki očitno ne držijo.[/quote]
Kaj ti misliš da psa ogroža in kaj pes misli da ga ogroža, sta dve različni stvari.[/quote]

kot prvo ste se vi pasjeljubci zdaj sami zaštrikali – ker ena zgoraj pa pač razlaga tako kot da vse ve kaj pes misli… in tudi tisti lastniki, ki jih ni malo, ki imajo pse spuščene in se na daleč derejo ostalim, saj ne bo nič naredil – ja kako veste _ evo ne veste! – psa je treba privezat, ker nikoli v resnici ne veste kaj se mu plete po glavi, četudi je še nevem kako šolan. In lahko šavsne tudi lastnika sred noči, ker v resnici ne veste kaj se mu plete po glavi…

in če se pes od nekoga čuti napadenega in ogroženega, ki mu sploh niti malo pozornosti ne daje, pravzaprav je celo zelo daleč stran od njegove bajte in od psa samega, potem mora bit s takim psom nekaj hudo narobe v njegovi glavi, ker ogrožen niti pod razno ni bil.

Pa z možem seksaš na istih rjuhah, po katerih se valjata dva psa in občasno še maček???????????

Pa ti si se obregnil/a ob moje mišljenje, ne jaz ob tvojega. Kdo zdaj koga napada? 20-letne izkušnje z živalmi tudi niso kar tako. Za vse napade psov je kriv človek, ki ga je slabo vzgojil in je malomarno skrbel zanj. Ne mislim več razpredati o tem.[/quote]
Tudi človek ne napade brez razloga. A vseeno ti zagovarjaš psa, obtožuješ pa človeka.
To ste osebe, ki imate slabe izkušnje in razne travme in potem najdete neko uteho pri psih, mačkah….Ki si jih zaradi travm lastite.[/quote]

Ze skoraj pol stoletja zivim s psi zato ne nabijaj o nekih travmah. To je stil zivljenja. Ne predstavljam si lajfa brez psa. Se sanja se ti ne, kaj to pomeni…


Kaj ti misliš da psa ogroža in kaj pes misli da ga ogroža, sta dve različni stvari.[/quote]

kot prvo ste se vi pasjeljubci zdaj sami zaštrikali – ker ena zgoraj pa pač razlaga tako kot da vse ve kaj pes misli… in tudi tisti lastniki, ki jih ni malo, ki imajo pse spuščene in se na daleč derejo ostalim, saj ne bo nič naredil – ja kako veste _ evo ne veste! – psa je treba privezat, ker nikoli v resnici ne veste kaj se mu plete po glavi, četudi je še nevem kako šolan. In lahko šavsne tudi lastnika sred noči, ker v resnici ne veste kaj se mu plete po glavi…

in če se pes od nekoga čuti napadenega in ogroženega, ki mu sploh niti malo pozornosti ne daje, pravzaprav je celo zelo daleč stran od njegove bajte in od psa samega, potem mora bit s takim psom nekaj hudo narobe v njegovi glavi, ker ogrožen niti pod razno ni bil.[/quote]
No ja, tudi to je seveda možno, da je s psom nekaj narobe v glavi. Morda pa je teritorialen, česar lastniki ne bi smeli dovoliti. Govorim o psu, ki je ušel s svojega vrta, kot opisuješ zgoraj, spuščeni psi so nekaj drugega, ne zdaj vse skupaj zmešat.

Tudi jaz že dlje od tebe živim s psi in drugimi živalmi. In zelo dobro vem, kaj to pomeni, v posteljo pa vseeno nimajo vstopa,

Pa z možem seksaš na istih rjuhah, po katerih se valjata dva psa in občasno še maček???????????[/quote]

Hja, ne boš verjel-a da res. Že več kot 20 let. 🙂 No, rjuhe sem v teh 20 letih menda že kdaj zamenjala….. 🙂



kot prvo ste se vi pasjeljubci zdaj sami zaštrikali – ker ena zgoraj pa pač razlaga tako kot da vse ve kaj pes misli… in tudi tisti lastniki, ki jih ni malo, ki imajo pse spuščene in se na daleč derejo ostalim, saj ne bo nič naredil – ja kako veste _ evo ne veste! – psa je treba privezat, ker nikoli v resnici ne veste kaj se mu plete po glavi, četudi je še nevem kako šolan. In lahko šavsne tudi lastnika sred noči, ker v resnici ne veste kaj se mu plete po glavi…

in če se pes od nekoga čuti napadenega in ogroženega, ki mu sploh niti malo pozornosti ne daje, pravzaprav je celo zelo daleč stran od njegove bajte in od psa samega, potem mora bit s takim psom nekaj hudo narobe v njegovi glavi, ker ogrožen niti pod razno ni bil.[/quote]
No ja, tudi to je seveda možno, da je s psom nekaj narobe v glavi. Morda pa je teritorialen, česar lastniki ne bi smeli dovoliti. Govorim o psu, ki je ušel s svojega vrta, kot opisuješ zgoraj, spuščeni psi so nekaj drugega, ne zdaj vse skupaj zmešat.[/quote]
Ps. Lastnica mora zabetonirati pod ograjo ene pol metra v globino. Psu pač MORA uhajanje preprečiti.



kot prvo ste se vi pasjeljubci zdaj sami zaštrikali – ker ena zgoraj pa pač razlaga tako kot da vse ve kaj pes misli… in tudi tisti lastniki, ki jih ni malo, ki imajo pse spuščene in se na daleč derejo ostalim, saj ne bo nič naredil – ja kako veste _ evo ne veste! – psa je treba privezat, ker nikoli v resnici ne veste kaj se mu plete po glavi, četudi je še nevem kako šolan. In lahko šavsne tudi lastnika sred noči, ker v resnici ne veste kaj se mu plete po glavi…

in če se pes od nekoga čuti napadenega in ogroženega, ki mu sploh niti malo pozornosti ne daje, pravzaprav je celo zelo daleč stran od njegove bajte in od psa samega, potem mora bit s takim psom nekaj hudo narobe v njegovi glavi, ker ogrožen niti pod razno ni bil.[/quote]
No ja, tudi to je seveda možno, da je s psom nekaj narobe v glavi. Morda pa je teritorialen, česar lastniki ne bi smeli dovoliti. Govorim o psu, ki je ušel s svojega vrta, kot opisuješ zgoraj, spuščeni psi so nekaj drugega, ne zdaj vse skupaj zmešat.[/quote]
nč ne mešam, govorim o lastnikih, ki se derejo, da vedo, da njihov spuščen pes ne bo nič naredil – o tem, da torej nikoli ne more lastnik vedeti kaj bo pes naredil in kaj pes si misli – govorim točno o tem kar ti zgoraj pišeš… a nekateri se prav tako obnašajo in govorijo, saj nič ne bo naredil – ne moreš vedet, da ne bo nikoli ne moreš vedet, ker kaj bo naredil ve samo pes v njegovi glavi in nihče drug. in to vedno doma z lastnikom v postelji, na sprehodu na vrvici ali pa spuščen – vedno je isto nikoli ne more lastnik vedeti kaj se psu plete po glavi in kaj bo naredil.


No ja, tudi to je seveda možno, da je s psom nekaj narobe v glavi. Morda pa je teritorialen, česar lastniki ne bi smeli dovoliti. Govorim o psu, ki je ušel s svojega vrta, kot opisuješ zgoraj, spuščeni psi so nekaj drugega, ne zdaj vse skupaj zmešat.[/quote]
nč ne mešam, govorim o lastnikih, ki se derejo, da vedo, da njihov spuščen pes ne bo nič naredil – o tem, da torej nikoli ne more lastnik vedeti kaj bo pes naredil in kaj pes si misli – govorim točno o tem kar ti zgoraj pišeš… a nekateri se prav tako obnašajo in govorijo, saj nič ne bo naredil – ne moreš vedet, da ne bo nikoli ne moreš vedet, ker kaj bo naredil ve samo pes v njegovi glavi in nihče drug. in to vedno doma z lastnikom v postelji, na sprehodu na vrvici ali pa spuščen – vedno je isto nikoli ne more lastnik vedeti kaj se psu plete po glavi in kaj bo naredil.[/quote]
Govoriš o neodgovornih lastnikih. Psa, ki ne prihaja na klic 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se ne spuščča.

Tudi jaz že dlje od tebe živim s psi in drugimi živalmi. In zelo dobro vem, kaj to pomeni, v posteljo pa vseeno nimajo vstopa,[/quote]

Kar je moje, je tvoje. To je moto pravih dog loverjev…kot tudi woman loverjev
Najlazje je postavljat ultimate in bariere

8 let ga imam, pa nima kaj početi v postelji.

Pa ti si se obregnil/a ob moje mišljenje, ne jaz ob tvojega. Kdo zdaj koga napada? 20-letne izkušnje z živalmi tudi niso kar tako. Za vse napade psov je kriv človek, ki ga je slabo vzgojil in je malomarno skrbel zanj. Ne mislim več razpredati o tem.[/quote]
Tudi človek ne napade brez razloga. A vseeno ti zagovarjaš psa, obtožuješ pa človeka.
To ste osebe, ki imate slabe izkušnje in razne travme in potem najdete neko uteho pri psih, mačkah….Ki si jih zaradi travm lastite.[/quote]

Nimam nobenih travm. Hvala za skrb. Pa četudi bi imela kakšne težave zaradi slabih izkušenj z ljudmi, mar je nekaj slabega, če se človek ukvarja s tistimi rečmi, ki mu dobro denejo na dušo? Je to nekaj slabega npr. se ukvarjati z živalmi? Meni to prinese mir in veselje.

Žalostno je v Sloveniji predvsem to, da se npr. alkoholiki tolerirajo. Nihče jih v bistvu ne obsoja, pa niti jim nihče ne pomaga. Lastnike psov pa se tu na tem forumu blati v vsaki peti temi. Mislim, da te teme odpirajo ene in iste osebe, za katere pa res ne bi bilo slabo, če poiščejo pomoč. Alkoholiki so jim pa verjetno kul. Slovenija pač.


Tudi človek ne napade brez razloga. A vseeno ti zagovarjaš psa, obtožuješ pa človeka.
To ste osebe, ki imate slabe izkušnje in razne travme in potem najdete neko uteho pri psih, mačkah….Ki si jih zaradi travm lastite.[/quote]

Nimam nobenih travm. Hvala za skrb. Pa četudi bi imela kakšne težave zaradi slabih izkušenj z ljudmi, mar je nekaj slabega, če se človek ukvarja s tistimi rečmi, ki mu dobro denejo na dušo? Je to nekaj slabega npr. se ukvarjati z živalmi? Meni to prinese mir in veselje.

Žalostno je v Sloveniji predvsem to, da se npr. alkoholiki tolerirajo. Nihče jih v bistvu ne obsoja, pa niti jim nihče ne pomaga. Lastnike psov pa se tu na tem forumu blati v vsaki peti temi. Mislim, da te teme odpirajo ene in iste osebe, za katere pa res ne bi bilo slabo, če poiščejo pomoč. Alkoholiki so jim pa verjetno kul. Slovenija pač.[/quote]
Seveda so to ene in iste osebe.


Tudi človek ne napade brez razloga. A vseeno ti zagovarjaš psa, obtožuješ pa človeka.
To ste osebe, ki imate slabe izkušnje in razne travme in potem najdete neko uteho pri psih, mačkah….Ki si jih zaradi travm lastite.[/quote]

Nimam nobenih travm. Hvala za skrb. Pa četudi bi imela kakšne težave zaradi slabih izkušenj z ljudmi, mar je nekaj slabega, če se človek ukvarja s tistimi rečmi, ki mu dobro denejo na dušo? Je to nekaj slabega npr. se ukvarjati z živalmi? Meni to prinese mir in veselje.

Žalostno je v Sloveniji predvsem to, da se npr. alkoholiki tolerirajo. Nihče jih v bistvu ne obsoja, pa niti jim nihče ne pomaga. Lastnike psov pa se tu na tem forumu blati v vsaki peti temi. Mislim, da te teme odpirajo ene in iste osebe, za katere pa res ne bi bilo slabo, če poiščejo pomoč. Alkoholiki so jim pa verjetno kul. Slovenija pač.[/quote] kakšne kozlarije pa ti pišeš zdaj neki o alkoholikih. vse to kar govoriš sploh ni res… pač nekaj moraš natvezit ane ko ti argumentov zmanjka.
pa še odgovor na zgoraj – jaz nisem napadala tebe, ampak si si ti sama v nicku napisala,da človek napade brez razloga, ti si človek in predvidevam očitno da govoriš sama o sebi.

Nimam nobenih travm. Hvala za skrb. Pa četudi bi imela kakšne težave zaradi slabih izkušenj z ljudmi, mar je nekaj slabega, če se človek ukvarja s tistimi rečmi, ki mu dobro denejo na dušo? Je to nekaj slabega npr. se ukvarjati z živalmi? Meni to prinese mir in veselje.

Žalostno je v Sloveniji predvsem to, da se npr. alkoholiki tolerirajo. Nihče jih v bistvu ne obsoja, pa niti jim nihče ne pomaga. Lastnike psov pa se tu na tem forumu blati v vsaki peti temi. Mislim, da te teme odpirajo ene in iste osebe, za katere pa res ne bi bilo slabo, če poiščejo pomoč. Alkoholiki so jim pa verjetno kul. Slovenija pač.[/quote] kakšne kozlarije pa ti pišeš zdaj neki o alkoholikih. vse to kar govoriš sploh ni res… pač nekaj moraš natvezit ane ko ti argumentov zmanjka.
pa še odgovor na zgoraj – jaz nisem napadala tebe, ampak si si ti sama v nicku napisala,da človek napade brez razloga, ti si človek in predvidevam očitno da govoriš sama o sebi.[/quote]
A si ti steklino fasala? Vsaj tako se obnašaš.

Ogabno


Tudi človek ne napade brez razloga. A vseeno ti zagovarjaš psa, obtožuješ pa človeka.
To ste osebe, ki imate slabe izkušnje in razne travme in potem najdete neko uteho pri psih, mačkah….Ki si jih zaradi travm lastite.[/quote]

Nimam nobenih travm. Hvala za skrb. Pa četudi bi imela kakšne težave zaradi slabih izkušenj z ljudmi, mar je nekaj slabega, če se človek ukvarja s tistimi rečmi, ki mu dobro denejo na dušo? Je to nekaj slabega npr. se ukvarjati z živalmi? Meni to prinese mir in veselje.

Žalostno je v Sloveniji predvsem to, da se npr. alkoholiki tolerirajo. Nihče jih v bistvu ne obsoja, pa niti jim nihče ne pomaga. Lastnike psov pa se tu na tem forumu blati v vsaki peti temi. Mislim, da te teme odpirajo ene in iste osebe, za katere pa res ne bi bilo slabo, če poiščejo pomoč. Alkoholiki so jim pa verjetno kul. Slovenija pač.[/quote]

Proti lastnikom psov pljuvajo tisti, ki imajo težave sami s sabo in posledično z okolico. Navzven se kazejo kot blazno močni in srečni v svojem zakonu/zvezi, v resnici so pa čustvene razvaline. In s pljuvanjem drugih na forumu v bistvu tolažijo sebe.

Pa saj je brez veze jih prepričevati v karkoli. Vsak naj spi, s komer hoče. Eni srečni s svojimi kužki, drugi pa nesrečni s svojimi travmami ali večnim nezadovoljstvom.

kakšne kozlarije pa ti pišeš zdaj neki o alkoholikih. vse to kar govoriš sploh ni res… pač nekaj moraš natvezit ane ko ti argumentov zmanjka.
pa še odgovor na zgoraj – jaz nisem napadala tebe, ampak si si ti sama v nicku napisala,da človek napade brez razloga, ti si človek in predvidevam očitno da govoriš sama o sebi.[/quote]
A si ti steklino fasala? Vsaj tako se obnašaš.[/quote]

a tvoje obnašanje je tebi normalno?

Vedno sem vedel, da je med ljudmi dosti prascev, da jih je toliko, pa še bolanih v umu, pa si nisem ptedstavljal. Fuj

Nimam nobenih travm. Hvala za skrb. Pa četudi bi imela kakšne težave zaradi slabih izkušenj z ljudmi, mar je nekaj slabega, če se človek ukvarja s tistimi rečmi, ki mu dobro denejo na dušo? Je to nekaj slabega npr. se ukvarjati z živalmi? Meni to prinese mir in veselje.

Žalostno je v Sloveniji predvsem to, da se npr. alkoholiki tolerirajo. Nihče jih v bistvu ne obsoja, pa niti jim nihče ne pomaga. Lastnike psov pa se tu na tem forumu blati v vsaki peti temi. Mislim, da te teme odpirajo ene in iste osebe, za katere pa res ne bi bilo slabo, če poiščejo pomoč. Alkoholiki so jim pa verjetno kul. Slovenija pač.[/quote] kakšne kozlarije pa ti pišeš zdaj neki o alkoholikih. vse to kar govoriš sploh ni res… pač nekaj moraš natvezit ane ko ti argumentov zmanjka.
pa še odgovor na zgoraj – jaz nisem napadala tebe, ampak si si ti sama v nicku napisala,da človek napade brez razloga, ti si človek in predvidevam očitno da govoriš sama o sebi.[/quote]

Spoštovana dama. Vi ste največji dokaz za to, da človek napade brez razloga. Nekateri imajo pač radi ene stvari in jim pomenijo veliko, drugi pa druge. Sem moški, pa mi je neka ženska pred časom težila, da zdaj, ko imam 30 let, pa bi si moral omisliti družino, otroke… Ko sem ji pokazal na svojega psa, da je to moje veselje in smisel, da pač nisem za otroke, ker res nimam ne časa, niti želje po njih, me je pogledala, kot da bi ji nekoga ubil. Imam partnerko, s katero se razumem, otroci pa me pač ne veselijo. Nikakor pa ne trdim, da jih ostali ne smejo imeti in jim niti ne govorim, kako naj ravnajo z njimi in jih vzgajajo. To je njihova skrb. Vsak je svoje sreče sam kovač in moram priznati, da pretirano srečnih družin res ne poznam. Vsi so nesrečni, dejansko delujejo podobno jezni na ves svet, kot vi z vašimi pogledi tukaj na forumu. Srečen človek se ne obremenjuje s tem, kako živijo drugi. Pa lep pozdrav!

Spoštovana dama. Vi ste največji dokaz za to, da človek napade brez razloga. Nekateri imajo pač radi ene stvari in jim pomenijo veliko, drugi pa druge. Sem moški, pa mi je neka ženska pred časom težila, da zdaj, ko imam 30 let, pa bi si moral omisliti družino, otroke… Ko sem ji pokazal na svojega psa, da je to moje veselje in smisel, da pač nisem za otroke, ker res nimam ne časa, niti želje po njih, me je pogledala, kot da bi ji nekoga ubil. Imam partnerko, s katero se razumem, otroci pa me pač ne veselijo. Nikakor pa ne trdim, da jih ostali ne smejo imeti in jim niti ne govorim, kako naj ravnajo z njimi in jih vzgajajo. To je njihova skrb. Vsak je svoje sreče sam kovač in moram priznati, da pretirano srečnih družin res ne poznam. Vsi so nesrečni, dejansko delujejo podobno jezni na ves svet, kot vi z vašimi pogledi tukaj na forumu. Srečen človek se ne obremenjuje s tem, kako živijo drugi. Pa lep pozdrav! [/quote]

Spoštovani,
Glede na vaš vljuden zapis o otrocih me zanima, če ste razumeli point te teme, ta pa je: spanje s psom v postelji.
Ali to prakticirate in kaj meni o tem vasa partnerka? Kako vi gledate na to?

kakšne kozlarije pa ti pišeš zdaj neki o alkoholikih. vse to kar govoriš sploh ni res… pač nekaj moraš natvezit ane ko ti argumentov zmanjka.
pa še odgovor na zgoraj – jaz nisem napadala tebe, ampak si si ti sama v nicku napisala,da človek napade brez razloga, ti si človek in predvidevam očitno da govoriš sama o sebi.[/quote]

Spoštovana dama. Vi ste največji dokaz za to, da človek napade brez razloga. Nekateri imajo pač radi ene stvari in jim pomenijo veliko, drugi pa druge. Sem moški, pa mi je neka ženska pred časom težila, da zdaj, ko imam 30 let, pa bi si moral omisliti družino, otroke… Ko sem ji pokazal na svojega psa, da je to moje veselje in smisel, da pač nisem za otroke, ker res nimam ne časa, niti želje po njih, me je pogledala, kot da bi ji nekoga ubil. Imam partnerko, s katero se razumem, otroci pa me pač ne veselijo. Nikakor pa ne trdim, da jih ostali ne smejo imeti in jim niti ne govorim, kako naj ravnajo z njimi in jih vzgajajo. To je njihova skrb. Vsak je svoje sreče sam kovač in moram priznati, da pretirano srečnih družin res ne poznam. Vsi so nesrečni, dejansko delujejo podobno jezni na ves svet, kot vi z vašimi pogledi tukaj na forumu. Srečen človek se ne obremenjuje s tem, kako živijo drugi. Pa lep pozdrav! [/quote]
Gospodič oz. gospod – očitno ste vi nesrečni, ker se očitno obremenjujete z menoj na forumu – če se ne bi ,bi me pustili pri miru. jaz vas nisem prosila za vašo razlago vašega življenja, in me prav malo briga s kom živite in s kom spite. Tako da tisto kar druge obtožujete raje počistite pri sebi in ne priojceirajte tega na druge.

New Report

Close