Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špela Peternel-Tednik

Špela Peternel-Tednik

Kdor je dovolj močen bo izstopil ali pa je že izstopil, Kdor pa ne more več uporabljati svojega razuma in srca, ta je padel zeloooo globoko. Vsi ki ste na treningih ste čudovita bitja, ni vam treba poslušati potrditve in žalitve da ste negativni, vsak ja lahko takšen kot želi biti. Noben nima pravice regulirati z vašim življenjem, in seveda z vašim kapitalom, ki ste ga pošteno zaslužili.
Naj bo ljubezen in svetloba z vami. Zbudite se,,,,

Umazanija, lopovščina, nateg, utaja davkov, umazani posli, bosanska mafija, velika manipulacija, ogromno laži… Vse to krasi omenjeno sekto, Špelo in Sanija. Upam, da bo država poskrbela za vas. KAKŠNA SRAMOTA!!

Pozdravljeni,

sam sicer nisem član omenjenih skupin, a po mojem mnenju mislim, da je čas, da prenehate kazati s prstom samo na druge, ampak da delno prevzamete krivdo tudi vi. Za vsak dogovor sta potrebna vsaj dva …

Pa lep pozdrav,

Matic

Matic,

morda ti bo v torek, 16.04.2013 po oddaji Preverjeno, kaj bolj jasno o tej zgodbi.

Žalostna, toda resnična zgodba…

Pa lep pozdrav

…matic73…

nasprotna stran je imela nič koliko možnosti da predstavi svojo plat… pokazala jo je … in to izključno svojo zadnjo plat na poti v ameriko… pa nekaj dopisov s strani medijev in z lutkami nastavljenimi…

ajde zdaj, koji si ti frajer, ki imaš vse čisto, pa niti svojega obraza nočeš pokazati? torej? nekaj skrivaš ne… in to tale špela je…

Pozdravljeni,
bom pa se jaz napisala svoje mnenje v zvezi s tem kar je tukaj napisanega in se nekje sem brala o Speli Peternel. Sem sicer precej obcasna obiskovalka forumov, gor skocim predvsem da vidim kako ljudje razmisljajo in reagirajo v zivljenskih situacijah v katerih se znajdejo in se iz tega tudi ucim. No in to kar ugotavljam iz vseh teh objav je skupen imenovalec vsega kako silovita negativna custva dobesedno bruhajo iz ljudi, zares super in resitev bi bila da se skusate umiriti in najti nekatere odgovore, recimo kdo je jezen, kaj je jeza, zakaj sodimo, kdo napada …..ogromno odgovorov na ta vprasanja lahko dobimo cisto brezplacno, ce malo pobrskamo po netu ali pa preberemo kaksno knjigo na to temo, ki jih je res veliko….Toplo priporocam Ucbenik zivljenja od M. Kojca zame je bil to abecednik na poti osebnostne rasti.

Zelim nam cudovit in miren vikend, zunaj se ze kaze soncek, gremo ven!

Živjo 🙂
Berem vaše prispevke in komentarje. Zanimivo pisanje, sklepanja in ugotovitve, Vendar se sprašujem ali se je kdo od vas vprašal naslednje: “kako to, da se je v to negativno propagando spustila samo peščica ljudi?”, “kako to, da se jim ni pridružilo še več?”, “kje so ostali?” in najbolj poglavitno vprašanje ZAKAJ so se spustili v to? Zaradi denarja, ki so ga vložili? Ne. Denar je samo izgovor,
Naslednje vprašanje, ki se mi poraja! Ste kot podivjana množica. Sovražno nastrojena, jezna, besna. Ali se vam ne zdi, da je vse našteto povzročilo že dovolj gorja na svetu. V zgodovini in še danes?? Ali ste takšni zato, ker je bil kdo od vas “oškodovan”? Ali ljudje res ne moremo bit prijazni drug do drugega. Na koga ste pravzaprav jezni, če se vam ni zgodilo nič in tukaj pač samo berete. Da so pa na Tedniku resnice izkrivljene pa vemo vsi.
Zakaj napad? Ali poznate tisto pravo resnico? Ali kdo pozna to gospo osebno? Je ne. Slišali ste zgodbo ljudi, ki jim ni uspelo in iščejo krivca. Zgodbe šestih ljudi. Kje so zgodbe, ki so seveda nasprotne tem, ostalih udeležencev, ki jih ni malo.
Kdo napada druge? Ja ta ki je uspešen, zagotovo ne.

Samo v razmislek.

Prečudovit sončen in pozitiven dan vsem 🙂

Ljudje, naj vam objasnim realno situacijo:

Začelo se je s treningi za višjo zavest, to je bilo lepo. Ko si bil že globoko noter, si non stop dobival nove pondbe, kako lahko investiraš denar. Rečeno je bilo, da si eden redkih in da ti je ponujena priložnost, katere ne dobijo vsi, zato moraš investirati vse kar imaš – Špela je bila vedno na tekočem, kdaj je nekdo prišel do denarja ter mu tako postavila finančni test. Če ga opraviš, boš postal to, poskrbljeno bo zate, sodeloval boš na tem projektu, imel boš toliko plače, če ne opraviš, te tretira kot, da si neki izmeček. Za to smo, medtem ko so drugi lenarili, mi delali po cele dneve. Na podlagi tega smo investirali denar. Tega Špela ne počne več, ker je ugotovila, da ni mogla izpolniti tisto, kar je obljubila, zato ji ni preostalo drugega kot, da omili nategovanje (spusti cene) in se začne prilizovati novim strankam s pretirano prijaznostjo, sproti pa potegniti še žrtvi Aleno in Sašo Ignajtović, da se soji žarometov delno prenese na njiju in s tem na sebe strese senco. Ampak ji ne bo uspelo, saj je že globoko v preiskavi zaradi raznih POSLOVNIH GOLJUFIJ. Tega jo optožujejo oškodovani ljudje in ne tega, ker govori kaj je pozitivno in kaj ne.

Ljudje, naj vam objasnim realno situacijo:

Začelo se je s treningi za višjo zavest, to je bilo lepo. Ko si bil že globoko noter, si non stop dobival nove pondbe, kako lahko investiraš denar. Rečeno je bilo, da si eden redkih in da ti je ponujena priložnost, katere ne dobijo vsi, zato moraš investirati vse kar imaš – Špela je bila vedno na tekočem, kdaj je nekdo prišel do denarja ter mu tako postavila finančni test. Če ga opraviš, boš postal to, poskrbljeno bo zate, sodeloval boš na tem projektu, imel boš toliko plače, če ne opraviš, te tretira kot, da si neki izmeček. Za to smo, medtem ko so drugi lenarili, mi delali po cele dneve. Na podlagi tega smo investirali denar. Tega Špela ne počne več, ker je ugotovila, da ni mogla izpolniti tisto, kar je obljubila, zato ji ni preostalo drugega kot, da omili nategovanje (spusti cene) in se začne prilizovati novim strankam s pretirano prijaznostjo, sproti pa potegniti še žrtvi Aleno in Sašo Ignajtović, da se soji žarometov delno prenese na njiju in s tem na sebe strese senco. Ampak ji ne bo uspelo, saj je že globoko v preiskavi zaradi raznih POSLOVNIH GOLJUFIJ. Tega jo optožujejo oškodovani ljudje in ne tega, ker govori kaj je pozitivno in kaj ne.

ne hodimo vsi na Špelin energetski trening zato ni pošteno ,da se vse meče v en koš-kdor hodi pač hodi,kdo pa je mislil ,da bo tam dobil iskano pa ni-mu predlagam ,da naj pač išče dalje ,ker je življenje le eno in kdor išče ta najde-JAZ SEM DOBILA KAR SEM ISKALA!!!-NE DELAJTE KRIVIC LJUDEM IN NE PLJUVAJTE VSE POVPREK ,KER BO TREBA VSE HUDO ODPLAČAT-NEKOČ-TAKO ALI DRUGAČE

Alenčica, sorry Elena

Ja, sorry, resnično se ti opravičujem, ker sem Simunu rekla, naj gleda danes Preverjeno.
Sem mislila, da ti vseeno ne bo pevedal.
Upam, da se boš pomirila.

LP iz Brezovice

http://www.24ur.com/novice/slovenija/suznji-zasluzkarjev.html

Ne morem verjeti, da te nekdo tako prepriča, da mu plačuješ nenormalne zneske, zame bi bilo že za 50 evrov sumljiva zadeva.
S Tovšakovo bi bila Peternelova odlična sostanovalka, saj vemo kje. Čuza

naj vam še jaz zaupam svojo zgodbo-ni mi potrebno soditi,ker jaz itak vem kaj je prav marsikomu pa bo mogoče pomagalo do treznejšega mišljenja!!!!
sem poslovno uspešna ženska s svojim podjetjem in seveda družino,ter družinsko genetiko ,ki pa ni ravno najlepša,saj imamo že v genih da na življenje gledamo samo iz negative.!!!vedno pa sem vseeno verjela,da je kar nekaj tega nad nami,saj se mi v življenju le poklapajo stvari vedno kot se morajo -če si le delaven,dober in prijazen do soljudiin seveda ne nadut!!!otroci so kar zrasli ,podjetje je lahko rečem ulavfano ,jaz pa sem po nujno začutila ,da tako dolgo ne bo šlo več naprej kajti cele dneve sem bila samo v razmišljanju kaj bo ali bomo siti ali bomo to in ono????bla ,bla,bla.!!!!čutila sem ,da je sedaj pa le prišel čas,da nekaj najdem tudi zase ker se mi bo v nasprotnem primeru zmešalo in za mrežo ne morem pomagat ne svojemu podjetju,ne svojim otrokom,kaj šele partnerju.in sem šla na numero in po enem tednu sem se zares začela držati navodil naravnih,popolnoma normalnih najbolj osnovnih in kar naenkrat se mi je začelo svitati ,da se dobro povrača le z dobrim,da se moraš sprosti,ozavestit ,da je razmišljanje strup,da človek mora vsak dan meditirat ,da se opereš nepotrebne nesnage z duše!!!in moram vam povedat,da nisem mogla verjet kako se lahko človeku izboljša kvaliteta življenje,kako je lepo ko držiš pozicijo on se ne vpletaš v stvari katere se ne tičejo-in posledično tako obdržiš energijo zase in se razvijaš,tako da komaj verjameš,da je življenje lahko tudi lepo,vzdržno ,kljub temu,da imaš svoje podjetje v kateremu preživiš 10 ur na,dan imaš zraven tudi urejeno družinsko življenje in da delaš samo s polovično kapaciteto kot pa prej!!!zame je to znanje neprecenljivo če ga seveda do potankosti uporabljaš v praksi.tukaj ni nobenih miljonov,nobenega blefa je le to do česar boste morali vsi ,ki ste se izgubili na poti oz.sploh ne veste kako lepe poti na tem svetu sploh lahko obstajajo tudi moralo priti-veliko sreče v čimprejšnjem iskanju.

Lahko je govoriti in pametovati, če ne probaš ne moreš vedeti kako je, samo blatite in obsojate, kje imate srce, ne razumete da je to kot droga ko enkrat probaš, vam to ni jasno, zakaj ljudje pijejo kadijo se drogirajo verjetno ker jim je tako lepo, res nimate občutka.

S čem naj jo tožijo od kje jim denar in pravniki tudi ne grejo kr takoj v akcijo, nihče ne verjame da gre za manipulacijo, ni enostavno kot zgleda

Moja zgodba:

hvala za vaše mišljenje. Jaz pa bi vam svetovala, da nadaljujete s seansami in sprejmete vse kar vam svetujejo, še posebej nasvete na finančnem področju in o vlaganju ter se nam oglasite natanko čez 365 dni. Takrat lahko z nami podelite tudi to zgodbo, katera se vam bo zgodila v prihajajočem letu. Z veseljem vam bom prisluhnila in takrat ne bom edina, ki bom razumela, o čem se gre v tej zgodbi. Ne privoščim vam tega občutka.

Lep vikend.

Vsi, ki ste oškodovani in ki še niste podali prijave za kazensko ovadbo, to lahko storite na sledečih kontaktnih številkah:

DURS: 01 080 30 60

POLICIJA: 01 080 1200

TRŽNA INŠPEKCIJA: 01 280 87 00

Prosim za čim večje število prijav, saj bomo le tako ustavili napredovanje sekte in s tem obvarovali druge. Poleg vsega, pa obstaja še večja možnost do povračila denarja.

Gremo v akcijo 🙂

Jaz sem udeleženka programa 6 Emotions pri Špeli Peternel in ponosno povem, da sem z njenim načinom predavanja zelo zadovoljna. Sem zelo mirna, imam rezultate in ni mi žal niti denarja niti časa, ki ga porabim za svoj razvoj.

Lep pozdrav vsem.

Lilijalu:

Potem pa, ko si tako pametna, javno objavi svoje podatke, da spoznamo zadovoljno uporabnico in preverimo financno situacijo zdaj in cez eno leto.

Dragi avvg,

seveda, lahko jih objavim, takoj za vsemi nazadovoljneži, ki se skrivate pod kraticami in udarjate po celotnem programu, ki je meni osebno zelo vredu.

Lep večer vsem.

Lilijalu:

Tipičen pristaš sekte. Takoj se spušča v pregovarjanje. Bog naj ti pomaga, potrebovala boš njegovo pomoč.

“tipičen pristaš sekte” .. kako pa veš kako zgleda in se obnaša tipičen pristaš sekte? Vljudno prosim za razlago, ker nobenega ne poznam in me resnično zanima. da jih bom prepoznal!

In tvoje cenjeno ime je… ?

Lep večer!

avvg..ne rabiva si midva deliti nasvetov. Dovolj je, da podava vsak svoje mnenje, ki se ne nanaša na naju osebno, temveč na program.

Program 6 Emotions, sekta, seansa, happy skupina..kakorkoli jo označiš ali me označiš – meni je program še vedno vredu.

@Lilijalu: tebi ze, samo tvoji okolici pa najbrz ne. Kot je nekdo napisal na tem forumu: Leni sebičnezi, ki ste pustili za sabo ogromno skode.

New Report

Close