Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špela Peternel-Tednik

Špela Peternel-Tednik

Texas!:

Ali ti ni izguba časa biti na forumu poleg vseh projektih, ki jih načrtuješ? Vse kar je prijaznega na forumih, je sfejkano. Sfejkano v tem smislu, ker se nihče noče iskreno pogledati v ogledalo. Texas, poglej se enkrat v ogledalo in me ne boš več spraševal, kako izgleda pristaš happy sekte. Zdaj pa hitro prodajat hišo v Bosni.

No pa bom jaz napisala, da toliko rezultatov kot sem jih naredila v 1letu prej nisem v celem življenju. Tako da deluje, samo ljudje so leni ko fuks plačajo pol pa čakajo kaj jim bo padlo z neba.

lp

Pozdravljeni!
Samo tistim bi napisala, ki žalijo te osebe, ki so oškodovani (so bili na sešnih, energetskih treningih) – kaj ste vi da lahko sodite ljudi, da so neumni? Neumni ste vi, ki sodite. Naj povem, da so se na sešnih znašli tudi visoko izobraženi ljudje, mogoče celo bolj kot vi, ki sodite. Sama sem bila udeleženka Špelinih sešnov in sem hvalabogu komaj prilezla iz tega sranja. To ti tako opere možgane, da si kot da bi te hipnotizirala, zato ne govorite če ne veste o čem se gre. Tisti ki proba lahko pove o čem se gre!!!

Prosim vas vsi, ki ste v teh sektah odprite oči dokler imate še čas,
kajti izgubili boste vse kar vam je ljubo.

Živjo,

kako pa je kaj za letošnje poletje planirano ( intenziv ) ?

Če ima kdo kakšno informacijo, naj jo prosim objavi.

HVALA

Sama laž, prevara, nategovanje. Še zaposleni jasno in zavestno lažejo. Vsi bodo na koncu spoznani za krive, za vse bo prišel čas, samo potrpežljivo. Kakšna prevarantka si Špela, ne morem verjeti, da premoreš toliko kriminala. Nobene veze nimaš s pozitivno energijo!!

New Report

Close