Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu spet besede…

spet besede…

Zdravo, ljubica! Kje si se potepala? Smo te pogrešal. Ti kar pošlji tvojega, pa mu kaj povem, hahaah.

Niti besedice – a je vsakič drugače in noro! Enostavno pač narediš to kar čutiš, da bi partner(ica) rad(a). Vse izveva iz gibov, odzivov, včasih se spodbujava z rokami, nogami…

Trenutno imam pa tolk sama s sabo za opravt, da se mi ne izide še tukaj gor preveč viset. Moram taprvo pred svojim pragom pomest. Se je za en velik kup smeti nabral Ampak, tebe pa občasno še preberem. Si pravi balzam za mojo dušco.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ne piši mi tako lepo, se bom še zaljubil vate!

Je podobna KIR-u, tale backa, praviš…ha ha. Ja, saj, boš povedal, kaj si me že ti naučil? Verjetno ne…si ne upaš, samsung, ne de?

Samsung, ti se ukvarjaš le s KIR-om…..ha ha!
Ženskic, ki bi bile lahko hude tudi nate ali pa bi razveseljevale tudi tvoje srce, pa je vse naokrog kar precej….nisi opazil?

Ja, saj, varneje boš rekel, ne de?
Verjetno si še vedno žalosten….žal mi je. A bo bolje, saj to veš. Slaba tolažba, vem pa jaz, ha ha. Sori.

Pozdrav!

Zakaj bi bile pa hude name??? S KIR-om se ukvarjam le zaradi tebe, a nisi opazila;-)). Drgač pa se nč ne boj, sem usmerjen samo na žensko stran;-)
Ma nisem tako žalosten, včasih mal pogrešam žensko družbo, ker sem je bil toliko časa navajen. Ja saj forum je čist luštna zadeva, ampak treba si bo kaj resnično otipljivega poiskat, sj razumeš:-))))
Aja, mal sem si ime spremenil (baje, da je to zdaj moda:-)).

Midva sva se skupaj učila, dva že precej izkušena, potem sva samo nadgrajevala. Pa reči, da nisva poizkusila že skoraj vse. Naslednjič bova zaplula v bolj orientalsko, vzhodnjaške vode. Vse skupaj je že mal na duhovni ravni, ampak bo pa super – spet nekaj novega:-))

Tudi tebi je všeč moja draga, ne? Jasno, komu ne bi bila, tako dobra ženska mora biti.
Ampak ti tudi sprememba ne bo koristila, vozi mulček!

Ja, po orientalsko bi bilo najboljš: Rep med noge, pa spizdi, hahaha

Me je backa okarala, da se preveč s tabo ukvarjam, tko da bom kar nanjo počakal;-))))

Čakal boš 50 let, hahaha. Jo ne dam kar tako!

KIR napisal:

> Čakal boš 50 let, hahaha. Jo ne dam kar tako!

A res? Pa ljubezen, ljubi, kako? Že steguješ jezička vse naokrog, sem videla. Tebe bi res morale dobiti ene par fletnih ženskic, pa bi te mal slekle, in ti delale vse najlepše, kar bi želele in kar bi želel ti. Bi užival, vem. In bi ti privoščila, veš, pa še kako. A pravijo, da se pohota veča, da so želje še večje, ko imaš vse….in hočeš več…kaj misliš ti?

Pa glih vprašala te bo, ja. Jim ni ravno najbolj za zaupat, vem iz lastnih izkušenj;-))). Še naša krepostna aviv bi verjetno izgubila boj z zvestobo, če bi naletela na kakšnega njej simpatičnega in prijaznega fanta. Nikoli ne moreš biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da boš večno zvest, ker ni vedno odvisno samo od nas samih. Tko, da KIR sprijazni se z usodo, backa ni tko nedolžna in samo tebi predana, kot ti misliš;-))))

Ne, princeska, hočem samo in edino tebe, samo ti tako lepo znaš.
Ko stegneš jezička (tudi kam drugam), začutim trdoto v spodnjicah in
neverjetno željo po tvoji enkratni luliki. Le kakšna je za lizat? Čudovita, mislim

Heep napisal:

> Zakaj bi bile pa hude name???

Jim ne daš možnosti pravim…zato se je vsaj zate varneje ukvarjati s KIR-om in mano…..pocrkljale bi te, to ti govorim, ha ha.

“S KIR-om se ukvarjam le zaradi tebe, a nisi opazila;-)).”

Ne, pravzaprav nisem. Nič lepega nisem slišala od tvojih prstkov…

“Drgač pa se nč ne boj, sem usmerjen samo na žensko stran;-)”

Lepo. Lepo. Saj veš, da mi je to všeč.

> Ma nisem tako žalosten, včasih mal pogrešam žensko družbo, ker
> sem je bil toliko časa navajen. Ja saj forum je čist luštna
> zadeva, ampak treba si bo kaj resnično otipljivega poiskat, sj
> razumeš:-))))

Razumem. Zato, pa, pojdi in poišči, fletkan si, vse naokrog tebe jih je polno, samo poglej….

> Aja, mal sem si ime spremenil (baje, da je to zdaj moda:-)).

Pa sem že sanjala o tebi. A bil si samsung, ha ha…..

Jasno, da se lahko motim glede meni najljubšega sončka.

Samo: že ona te je opozorila, da se ne pogovarjaj le z mano, jaz moških ne maram!!! Še malice zaradi tega ne bom mogel pojest, tako so mi odvratni!

Zmenjeno! Zdej ti zadnjikrat odgovarjam:-)

Backa, daj fantku malo solzice obriši, hahaha.
No saj si v rewdu dečko, samo moraš se malo bolj z deklinami ukvarjat

A meni tudi ne boš nič več odpisal?
Oh, bom žalostna….da veš.

Ko boš žalostna, ti bom kaj odpisal. Kaj bi pa sploh rada, da ti napišem. Kar se tiče seksa veš, da se ne morem primerjat s KIR-om (vsaj teoretično ne), pa še moja duša je ranjena in trenutno nisem ravno strasten:-)))

Dragi Heep,

mislila sem na post zgoraj…
Sicer pa takole. Če nisi z imenom spremenil tudi pisanja, potem naj te spomnim, da si še pred nekaj dnevi pisal, kako imaš dovolj strasti….

Mislila sem, da se želiš malo pohecat, mogoče razbremenit za trenutek…jasno pa je, da forum ne rešuje ljubezenskih težav ali pač?

Oprosti, prosim, če je izpadlo, kot da se norčujem. Nisem želela tega.
Želim ti, da bi prebolel svojo žalost, da bi ti kljub vsemu sijal sonček, da bi se neobremenjeno zasmejal, spet užival v življenju…..

Nič mi ni treba pisat….če nočeš.

ps: kar pa se tiče sexualnih zadev, pa si sam čisto lepo zadnjič pisal, da se dva drug drugemu predajata, se raziskujeta, uživata drug v drugem, (z več ali manj izkušnjami….) si želita, da bi drug drugega zadovoljila in bila skupaj srečna…. z nikomer se ne primerjaj. Tudi jaz se ne. Le zakaj? Edini si tako kot sem tudi jaz. A ni to nekaj lepega, da sploh sva?

Se čisto strinjam s tabo.

Povej mu kaj bi rada slišala.Saj veš naši moški so malo zadžani, ampak če jih zrajcamo na način, da ti njega kuriš v besedah in želiš slišati odgovore nazaj, jih boš tudi dobila, ko si zrajcan, delaš “nore” stvari;)

a ti maš svojga da te rajca

New Report

Close