Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu spet besede…

spet besede…

Rada bi, da bi mi moj mož govoril vse od a do ž kaj naj z njim počnem….strašno bi me rajcalo. Mu moram rečt, ha ha. Zgleda, da malo premalo govoriva pred in med ljubljenjem….

Govorite vi partnerju kaj naj vam dela? Vse? Ali bolj malo?

Ja, to sem tud jaz že ugotavljal, ampak zdaj mi ni več strah najprej vprašat, kaj ženska želi, kako hoče, na kakšen način, hitro, počasi, nežno, močneje, itd. In seveda obratno, me ni več sram vprašati kaj in kako si želim. Je pa res, da po mojem mnenju, ne smeš pretiravati in za vsako malenkost spraševati kako in kaj, ker potem pa seks že izgubi tisto bistvo, spontanost in pravi občutek. Vsega ravno prav, da se ve kaj je komu všeč, potem pa samo še naravni talenti;-)))
Čao, backa, kako je kaj s KIR-om?

Hotela sem reči, da sva malo pozabila na to….lepo je. Samo spomnit se morava. Jasno, samsung, sproščenost, predanost, želja, pravi občutek…je tisto.
A se zgodi, veš, da po polnem delovnem dnevu enostavno odseksaš, ti pride (spontano, ha ha) in pozabiš na dooooollllgoooo rajcanje. O tem sem pravzaprav govorila.

A kako je s KIR-om?
Po moje dela, da se kar kadi. Kaj misliš?

Kaj te briga? Spikala me je kot izgleda, si ji preveč na dušo pihal

Aja rajcanje, ja to je pa spet druga tema. Sem malo udaril mimo. Ja saj imaš dovolj rajcanja tukaj na forumu, ne de;-))). Ko prideš domov, ga samo še napadeš, da ubogi sploh ne bo vedel, kaj se mu dogaja, ne se čudit, če potem ostane brez besed, haha (od presenečenja;-))).
Ja ne vem kaj imata zadnje čase s KIR-om, se mi zdi, da se zveza rahlo krha, ali se motim?!?
Kako bo znoru, ko bo to bral (samo ga res malo zvestoba zajebava, kaj misliš;-)))

Najraje vidim, da ji o tem ne govorim.
Še pri ljubici imam najraje, da sama ugotovi kaj bi rad, sam so redke kot izgleda

Oh, si le prišel…jaz pa zelo kmalu odhajam. Kaj meniš na naslov moje teme?
Med ljubljenjem ji govoriš lepe besede, ne de? Kaj ji rečeš, povej!

Mulček, pazi se me!!!! Ne me zajebavat, če me je backa dala na čevelj!

Redke? Misliš ljubice?
P je vendar škoda jezička, ljubi moj zlati princ, prepričana sem. Ne veš, kako se vse mehča in vlaći, medtem ko moja ušeska poslušajo…

Govorim ji že lepe besede, ne pa kaj naj mi dela. Saj si vendar moja ženička, zato to moraš vedet

samsung napisal:

> Aja rajcanje, ja to je pa spet druga tema. Sem malo udaril
> mimo. Ja saj imaš dovolj rajcanja tukaj na forumu, ne de;-))).
> Ko prideš domov, ga samo še napadeš, da ubogi sploh ne bo
> vedel, kaj se mu dogaja, ne se čudit, če potem ostane brez
> besed, haha (od presenečenja;-))).

A to počneš ti??
Priznam, delno imaš prav. Brihten fantek.

> Ja ne vem kaj imata zadnje čase s KIR-om, se mi zdi, da se
> zveza rahlo krha, ali se motim?!?

Časa primanjkuje, veš…
> Kako bo znoru, ko bo to bral (samo ga res malo zvestoba
> zajebava, kaj misliš;-)))

Predvidevam, da si govoril o njegovi zvestobi?

Tudi pri tebi? No, pri meni pa otrdi, sploh ko te zagledam tu gor. Samo te nekaj preveč obletavajo, grem raje na kavo

A se čudiš;-)))

Ja, možek moj, maš res. Le govorila sem o svojih željah, da ne rečem potrebah, ha ha (ki pa jih nameravam z njegovo pomočjo uresničit). Tako nekako.
Saj ne, da bi mi vedno moral govorit kako in kaj, le včasih sem mislila….pač, me rajca.

Ja

In ti rajcaš mene nežno, nežno. Pust tistga tečnega samsunga, ki mi skače v najlepše zelje. Tako sem hud

Mogoče jo boš pa res navadil na to, da si svobodna duša in da imaš dovolj veliko srce za vse seksa željne ženske:-)
Lepo ti uspeva, priznam.

ha ha! Ti moj zlati princ! Ti pa znaš. Me nasmejat, kot vedno!

Lahko še jaz nekaj pripomnim? Očitno se imata vidva najraje…jaz lahko kar odhajam, ha ha.
Topel pozdravček, samsung!

Ljubi, preveč opletaš naokoli, vsi vidijo, ti pa misliš kakšen fleten mucek si, skrit, da te nihče ne vidi….in si svoje mislijo. ne se sekirat, le glej, da s kondomo urediš zadeve, pa bo vse ok!!

Ne se preveč sekirat, backa je podobna tebi, saj se od tebe uči, da jih je treba več probat. Ko pride od mene, te bo vedno lahko kaj novega naučila, zakaj misliš ti je tko dobro z njo, sorry ker ti to šele zdaj priznam;-)

Mal si fouš, ne?

Mal pa res, ne vem kako ti to uspeva, da niso nič jezne nate???

Poznam še enega takega, ki nerad govori. Rad pa posluša, kaj paše meni, mu moram skoz govorit. Ampak, tud jaz rada poslušam, to je najlepša pesem za ženska ušesa. Pa mu kar ne gre in ne gre z jezika, ki ga drugače zna prav dobro uporabljat. KIR, prosim, nauči ga
aja, pa lep dan!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ker sem dober pri sexu, haha. Plačaj, pa ti kaj povem!

New Report

Close