Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet ciscenje

Spet ciscenje

Kar naenkrat sem postala vsa obsedena s ciscenjem, sicer bolj teoreticno, pa vendarle.
Ne vem, a je to povezano z nosecnostjo, ali kaj? kako je bilo pri vas v nosecnosti, ste imele tud kake podobne izpade?

Sicer me pa zanimata dve specificni vprasanji:
1. S cim pomiti laminat, da se ne bodo videle razne crte, recimo od stolov, sesalca…? Kaj uporabiti za lesk?

2. S cim cistite steklokeramicno plosco, da se znebite vseh ostankov? Jaz uporabljam MR.Muscolo, pa se mi zdi, da se nekako se vedno vidijo fleki.

Kaj pa ve?

Pri meni je tudi bilo tako,da sem nonstop nekaj čistila.
Za laminat ti ne morem ničesar svetovat,lahko pa ti svetujem za steklokeramično ploščo,jaz jo čistim s SIDOL-om in očisti vsako packo.Žal pa nevem če se ga da kupiti v Sloveniji.

Za laminat ti ne znam pomagati, za steklokeramično ploščo pa uporabljam Amway Scrub Brite – plošča je po treh letih uporabe kot nova.
LP,T.

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

Za laminat poglej v kakšnen Bauhaus, Obi,… imajo sigurno čistila za to. Mogoče lahko na njem uporabiš tudi kakšno sredstvo, ki je sicer za namazat parket. Malo vprašaj.

Za steklokeramično ploščo ti pa jaz priporočam CeraFix. Vse gre stran, brez posebnega truda. Tudi na testih v VIP reviji je bil nazadnje, ko sem brala, najboljše ocenjen.

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Hvala za info.
Sem pa ze vse sorte iskala po trgovinah, tud ta cerafix, pa ga ne najdem.
Kje se pa da kupit?

Tudi jaz uporabljam Amway-evo čistilo, vendar kar Metal Cleaner. Za poliranje pa Silicon Glaze (pasta za poliranje avtomobilov) tudi od Amway-a.

Štedilnik imam 8 let in je kot nov.

Si za laminat že poskusila Pronto??? Pri nas v službi ga uporablja čistilka in se kar dobro obnese.

Nataša

cerafix ima novo ime in novo pakiranje. sem ga tudi jaz tžko našla.

In kako se imenuje po novem?

New Report

Close