Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet obvezno služenje vojaškega roka? :(

Spet obvezno služenje vojaškega roka? :(

O katerih fantih govoriš – o tistih, ki jim mamice še pri osemnajstih letih brišejo nosek in hodijo na govorilne ure v srednjo šolo? Na služenje vojaškega roka gredo fantje (in punce) stari 18 – 19 let. Zdaj mi pa povej koliko takih ima službo.
[/quote]
Amapk, zagovorniki ste tista razvajena smrdljiva pezdeta, mladi ne, ti se morajo trudit, če bodo hoteli kaj ustvarit, vam golazen smrdljiva ničvredna se ni bilo treba za nič, imate polno rit za nič ustavrjenega in bi druge nekam rinili.

Janša oz. SDS. Zakon nameravajo sprejeti že letos.
[/quote]

Se je staremu odpeljalo? Vsakih 20 let bi se obrnil kontra proti sebi za 180 stopinj. Starega naj vržejo na trato, pa bo pokosil s telesom, ker se vrti hitreje kot rezilo od kosilnice, hahaha.

90 posto tipov pri nas itak ni sposobno za obvezno vojsko :))

Sin te je vrit nasuval, pa take ven mečeš. Da te ni sram. Ni pa čudno, saj nisi drugače imenovala otrok kot mulo, vedno brez izjeme si pisala to, sploh nisi zmožna besede sin.

A zato, ker so obrezani?

Z enim udarcem dve muhi: imaš vojsko, pa še nataliteto dvigneš 😉
[/quote]

Ati, ati, kak sn jst nastal ?

Na tanku.

Si vis pacem, para bellum.

Sin te je vrit nasuval, pa take ven mečeš. Da te ni sram. Ni pa čudno, saj nisi drugače imenovala otrok kot mulo, vedno brez izjeme si pisala to, sploh nisi zmožna besede sin.
[/quote]
O fak viharni vzem tablete, nisem jaz tvoja bivša žena in moj sin ni tvoj sin, al si se dobro vživel – čisto projiciranje, vaše družinske zdrahe resuj z osebami ki so v njih vpletene.
Jaz z vami nimam nic

Kako izgleda civilno služenje?


O fak viharni vzem tablete, nisem jaz tvoja bivša žena in moj sin ni tvoj sin, al si se dobro vživel – čisto projiciranje, vaše družinske zdrahe resuj z osebami ki so v njih vpletene.
Jaz z vami nimam nic
[/quote]
Nisi ti nič, ti si sramota za človeški rod, ne le za ženske. Niti lastnih otrok se nisi sposobna zavedat, kaj šele spoštovat.


😁😁😁😁


Nisi ti nič, ti si sramota za človeški rod, ne le za ženske. Niti lastnih otrok se nisi sposobna zavedat, kaj šele spoštovat.
[/quote]
Bla bla bla bla


Kakšne gospodarske učinke ima naborništvo? A misliš, da bodo rakete, helikopterje, letala, ladje, podmornice izdelovali in prodajali naborniki 🙂 naborniška vojska ni drugega, kot financirana iz proračunu davkoplačevalcev.
[/quote]

Še enkrat si lepo počasi preberi kaj je napisano. Naborniki so uporabniki opreme in storitev, ki jo lahko nudi, razvije in izdela slovensko gospodarstvo. Obutev, obleka, hrana, včasih so blindirana (šestkolesniki… ) vozila izdelovali v Sloveniji, vrhunsko elektroniko za vojsko so prodajali po celem svetu, računalniška oprema, vzdrževanje, infrastruktura… Naborniški sistem ne izključuje profesionalne vojske – ta bi še vedno delovala tako kot danes.


Bla bla bla bla
[/quote]
tako kot Replika.😅

Opravljaš družbeno koristna dela.

Si vis pacem, para bellum.


tako kot Replika.😅
[/quote]
Če ga blokiram pol se ne morem rezat njegovim umotvorom 🙂
Kaj modelu dogaja adijo mijo je haha


tako kot Replika.😅
[/quote]
Koga, svojega sina, ki ga ne spoštuje in sploh ne ve kaj piše? Saj bi ga, pa jo je v rit nasuval, očitno že ni poženščen.

Ati, ati, kak sn jst nastal ?

Na tanku.
[/quote]Ona lahko zgolj še sanja o tem, njen tank je davno šel, ostala ji je le še zarustna kupola.😁.


Koga, svojega sina, ki ga ne spoštuje in sploh ne ve kaj piše? Saj bi ga, pa jo je v rit nasuval, očitno že ni poženščen.
[/quote]
Pomiri se viharni pomiri, saj te bo še kap ko si se tolk vživel hahaha


Pomiri se viharni pomiri, saj te bo še kap ko si se tolk vživel hahaha
[/quote]

Nič se nisem vživel, povem kot je, vedno isto kažeš, da si smrdljiva primitivka, nezmožna zvedanja niti lastnih otrok. Ni čudno, da smrdiš tu 24 ur dnevno, zraven familje, ki jo naj bi imela.


Kakšne gospodarske učinke ima naborništvo? A misliš, da bodo rakete, helikopterje, letala, ladje, podmornice izdelovali in prodajali naborniki 🙂 naborniška vojska ni drugega, kot financirana iz proračunu davkoplačevalcev.
[/quote]

Naborniška vojska je nekak tko kot podaljšano varstvo za odrasle. Vojska v miru je bolj kot ne sviranje kur cu in gledanje v luft.

https://www.youtube.com/watch?v=RKWV5h5XnX8
https://www.youtube.com/watch?v=01j5rvA1UNk
https://www.youtube.com/watch?v=6eJJEdUZRak
https://www.youtube.com/watch?v=FRAFJPGApWo

Res pa je, da zna bit dost zanimivih spominov in kakšna nova prijateljstva se sklenejo.

Si vis pacem, para bellum.

Ona lahko zgolj še sanja o tem, njen tank je davno šel, ostala ji je le še zarustna kupola.😁.
[/quote]

[img]https://i.imgflip.com/3ghb3q.jpg[/img]

Si vis pacem, para bellum.

Zakaj za punce??
Zato ker bi blo enakopravno in posteno da tudi SMRKLJE AFNASTE nardijo kaj koristnega,razen da kazejo GOLE R.I.T.I. PO FB,INSTAGRAMIH ITD.
So dosti bolj zamaknjene v glavi in tud prav je da gredo v vojsko te babnice.
Edino pravilno!
Vsekakor bravo Janez Jansa!!!

Vsaj v ločen vod naj jih dajo…

Si vis pacem, para bellum.

Podpišem vse, razen zadnjega vzklika!

O katerih fantih govoriš – o tistih, ki jim mamice še pri osemnajstih letih brišejo nosek in hodijo na govorilne ure v srednjo šolo? Na služenje vojaškega roka gredo fantje (in punce) stari 18 – 19 let. Zdaj mi pa povej koliko takih ima službo.
[/quote]

Kje jaz trdim, da jo ima? Samo repliciram. Druge pošiljaš v vojsko, jaz bi pa tebe v šolo, da se naučiš brat.

New Report

Close