Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet se je pojavil on v mojem življenju

Spet se je pojavil on v mojem življenju

Lahko rečem, da je bil moški mojih sanj. Skupaj sva bila pred mnogimi leti, kasneje se je najina pot razšla, saj sva oba že nekako sedela na drugih stolih.

Veliko sem mislila nanj vsa ta leta, ampak brez kontakta. Včeraj pa naletim nanj sredi trgovine, kap me je. Njega tudi. Začuda sva se spoznala pod maskami in stopila pred trgovino, se zapletla v pogovor.

Iskre so letele, dobesedno. Zvečer mi je napisal, da me je bilo lepo videti in da bi me rad še kdaj.

In zdaj sledi vprašanje…nikoli se nisem posluževala takih variant, da sprašujem po forumu.. vedno le berem in verjamem, da mi bo nekdo odprl oči, da ne smem dalje z njim, ker bo moje življenje postalo pekel. Ali naj kaj naredim, ga odslovim. Srce noče tega, glava ve, kaj je prav. Oba sva namreč poročena, otroci.

Tace proč od poročenih!!

Stari… Res ne smem vec pisat. Nisam nikad ni smeo.

rce noče tega, glava ve, kaj je prav. Oba sva namreč poročena, otroci.  ne rini v težave!

Odgovor na objavo uporabnika
NC, 30.09.2021 ob 12:47

rce noče tega, glava ve, kaj je prav. Oba sva namreč poročena, otroci.  ne rini v težave!

Moja je takole odšla in s tem storila najboljšo stvar v zakonu…

Niti en otrok jo ne pogreša, pa saj tudi nimajo stika z njo!

Kot da berem svoj lajf… le da sva midva zabluzila, ko je bil on že v vezi in jaz samska.

Zdaj sem poročena tudi jaz in priznam, da velikokrat sanjarim, da bi se srečala z njim itd…

k sreči ostane le pri tem. Če bi ga videla zares, pa ne vem, če bi bila sposobna rečt ne.

Odgovor na objavo uporabnika
AJulija, 30.09.2021 ob 13:46

Kot da berem svoj lajf… le da sva midva zabluzila, ko je bil on že v vezi in jaz samska.

Zdaj sem poročena tudi jaz in priznam, da velikokrat sanjarim, da bi se srečala z njim itd…

k sreči ostane le pri tem. Če bi ga videla zares, pa ne vem, če bi bila sposobna rečt ne.

Boga tvoja familija in tvoj mož. Sram vas je lahko, takšne ženske, ki tako razmišljate. Ko zasrbi tam spodaj pa na vse pozabite, a? Ccc…

huh, kako mi je to znano …

Tudi jaz sem leta nazaj bila “pametna” in obsojala ljubice , dokler se nisem zapletla sama z  ljubeznijo iz mladosti, z moškim, ki je ob ponovnem srecanju in avanturah , ki so sledeile iemel družino in sem zavzela mesto ljubice.

In to jaz, tista ki je to tako obsojala.

Če nisi čustveno vpleten je drugace…

Lp

Odgovor na objavo uporabnika
ranjenaduša, 30.09.2021 ob 11:17

Lahko rečem, da je bil moški mojih sanj. Skupaj sva bila pred mnogimi leti, kasneje se je najina pot razšla, saj sva oba že nekako sedela na drugih stolih.

Veliko sem mislila nanj vsa ta leta, ampak brez kontakta. Včeraj pa naletim nanj sredi trgovine, kap me je. Njega tudi. Začuda sva se spoznala pod maskami in stopila pred trgovino, se zapletla v pogovor.

Iskre so letele, dobesedno. Zvečer mi je napisal, da me je bilo lepo videti in da bi me rad še kdaj.

In zdaj sledi vprašanje…nikoli se nisem posluževala takih variant, da sprašujem po forumu.. vedno le berem in verjamem, da mi bo nekdo odprl oči, da ne smem dalje z njim, ker bo moje življenje postalo pekel. Ali naj kaj naredim, ga odslovim. Srce noče tega, glava ve, kaj je prav. Oba sva namreč poročena, otroci.

Saj si si že sama odgovorila. Poslušaj razum. Ni škoda vsega postavljati na kocko? Družinskega miru? Moža in otrok?

Od večine živali naj bi se razlikovali, ker imamo možnost uporabljati razum, ne samo nagon kot živali. Dokaži sama sebi, da imaš pamet! Pa vso srečo👍

dobita se in razčistita, kar je treba. ne da se spet zapletata, ampak da naredita konec in se spoznata v prijateljski luči, in da se razblini ta nedoživeta strast o kateri samo fantaziraš. če ne bosta, boš itak še leta razmišljala o njem, tako da večje škode ne more biti.

bo pa potrebna moč, samoobvladanje in integriteta, če tega ni, se bo pa tako ali tako slabo končalo.

Samo gasa. Življenje je samo eno, prekratko in minljivo.

Kako mi je to znano…😉

Tudi ne vem kaj bi naredila…

Izkoristi življenje, je samo eno. Pokliči ga, napisi mu, dobi se z njim. Ne poslušaj bedarij o ljubicah… če ne boš celo življenje sanjala o teh trenutkih.

    V čem je problem? Oba sta navdušena drug nad drugim. Jaz na tvojem mestu bi se dobila z njim. Itak te romance  čez čas izvenijo, ker se ne bosta imela časa dobivat in skrivala se bosta po vseh kotičkih in to vama bo čez čas presedalo.. tko da izkoristita kemijo dokler je.

Poleg tega pa obvesti še moža, da bo lahko še on poiskal ljubezen iz svoje mladosti in probal z njo poiskati tisto kar vama očitno manjka, ter bosta z bivšimi to našla.  Pa bosta pošteno na istem… Le “pogumno” naprej, ampak le bodi vsaj človek do svojega partnerja in mu povej pa boš videla kam to pelje…

Odgovor na objavo uporabnika
pipi992, 01.10.2021 ob 18:50

Samo gasa. Življenje je samo eno, prekratko in minljivo.

Tako je! Nismo nikogaršnja last. Poroka je itakizmišljotina, ki nam nadane okove.

Vprašaj se, koga lahko s tem dejanjem prizadeneš…

Najdi odgovor na to.

In nato daj na tehtnico in razčisti pri sebi, če je on tega vreden…

 

Simpl ku pasulj…

Kaj pa tvoj mož pravi na vse to? 😉

Življenje je eno samo. Vzemi list papirja in si napiši pluse in minuse zdajšnjega zakona, in boš videla pri čem si. Kaj bo z drugim, ne veš. Ni garancije, tako kot ne pri tem kjer si. Če imaš več minusov kot plusov, je čas za razmislek o izboljšanju ali o odhodu.

Nategovanje enega (mož) ali drugega (ljubimec) je enostavno nevredno človeka.

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 03.10.2021 ob 20:07

Kaj pa tvoj mož pravi na vse to? 😉

Življenje je eno samo. Vzemi list papirja in si napiši pluse in minuse zdajšnjega zakona, in boš videla pri čem si. Kaj bo z drugim, ne veš. Ni garancije, tako kot ne pri tem kjer si. Če imaš več minusov kot plusov, je čas za razmislek o izboljšanju ali o odhodu.

Nategovanje enega (mož) ali drugega (ljubimec) je enostavno nevredno človeka.

Nategovanje enega in drugega? Če pa funkcionira, zadovolji te, lepo nam je pa še ločitve nihče ne zahteva…

Poroka je samo obveza delo…fuk je pa nekaj drugega in če mož ne izve-ali izve kot v mojem primeru in ga to ne moti, ga varam že leta….

Veš tiso, moja pa že ni taka, pa moj že ni tak…če je pa vsem lahko lepo.

 

 

Če ga pokličeš veš kaj sledi, kavica, pogovor in sex. In si priptavljena završt moža, otroke za par uric užitka za katete pa sploh ne veš če bodo boljse kot pri možu.

Jst si ne predstavljam, da bi se me dotaknil kdo drug kot mož. Pa naj bo še tok oh in sploh, pa iskrice in še kaj , jst ne bi mogla bit z drugim, ker mi je z možem top.

Včeraj gledam eno oddajo o živalih in njihovi nemonogamnosti in kako je to samo pri ljudeh..

ne bom pametna, lahko ti reče, da vem, da ni prav, da tako razmišljaš, razumem pa, kako je, ko vse kar gori med dvema človekoma…

Oba sedela na drugih stolih, zapeljuje poročeno žensko z otroki čeprav je tudi sam oče, tvoje življenje bo postalo pekel… Jah sanjski moški, nimaš kej🤣

Če si pa toliko nora pa pejt z njim in skoči v ta pekel. Mogoče bo pa vsaj tvojemu možu uspelo najt eno, s katero bo v nebesih.

Zaljubljenosti pridejo in gredo, odgovorni odnosi pa ostanejo! Če hočeš dobro svoji družini, potem boš dala to na stran.

včeraj sem gledal film Tristan in Izolda. Dobra prepričljiva odigrana strast… in, če se v filmu splača, poool ni dileme, da se splača tudi v reali.

Benti sm pri meni je tako, ko se prekine se prekine, ni vrnitve pa čeprav je bilo prej strastno z moje in ženske strani, pač leta naredijo svoje, fizične spremembe, pa tud stil življenja spremeni razmišljane vsakega človeka čez leta. Se pa vseeno splača probat, če ni doma več pravega ognja, živi se samo 1x..

Verjetno ni porblem v tem tipu ampak v tvojem zakonu tebi in mozu.

V vsakemprimeru zapusti zakon pa si najdi sreco, zdej al s tem o komur pises al z drugim pa niti ni tako vazno.

postani srecna!

New Report

Close