Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet se je pojavil on v mojem življenju

Spet se je pojavil on v mojem življenju

To je samo obžalovanje, ker sta šla narazen in ne veš, kaj bi bilo. Lahko prijateljujeta, ampak če boš hotela z njim v posteljo, je to znak da moraš najprej pod svojim pragom počistit. Ali pa to svojo seksualno frustracijo spraviš na moža? Bo srečen.

Odgovor na objavo uporabnika
ranjenaduša, 30.09.2021 ob 11:17

Lahko rečem, da je bil moški mojih sanj. Skupaj sva bila pred mnogimi leti, kasneje se je najina pot razšla, saj sva oba že nekako sedela na drugih stolih.

Veliko sem mislila nanj vsa ta leta, ampak brez kontakta. Včeraj pa naletim nanj sredi trgovine, kap me je. Njega tudi. Začuda sva se spoznala pod maskami in stopila pred trgovino, se zapletla v pogovor.

Iskre so letele, dobesedno. Zvečer mi je napisal, da me je bilo lepo videti in da bi me rad še kdaj.

In zdaj sledi vprašanje…nikoli se nisem posluževala takih variant, da sprašujem po forumu.. vedno le berem in verjamem, da mi bo nekdo odprl oči, da ne smem dalje z njim, ker bo moje življenje postalo pekel. Ali naj kaj naredim, ga odslovim. Srce noče tega, glava ve, kaj je prav. Oba sva namreč poročena, otroci.

Da bi ti mi odprli oči? Ne ne in ne, enostavno ne gre tako.

Kadar ob obstoječem še razmišljaš o drugem(fant, partner, mož),
očitno tisti obstoječi ni ”dovolj pravi”.
Imaš pa neko urejeno življenje, če prav razumem.

Ne gre za to, da ti kdo mora odpreti oči,
gre za to, da se boš na koncu ne glede na vse odločila sama,
od foruma pa pričakuješ morebitno potrditev…

Kakorkoli že, v resnici si moraš samo(in to sama sebi) odgovorit,
če si res pripravljena vsem tvojim bližnjim ”zj*bat” trenutne utečene stalnice
in na koncu vse to tudi ”požreti” zareadi neke bivše sanjske ljubezni,
za katero pa danes ne moreš biti gotova,
da bo iz trenutne strasti res prešlo v kaj konkretnega.

Sliši se sicer enostavno, pa vendar vemo, da ni.
Srečno.

O ja poznano. Če bi gledala mojo zgodbo, bi začela se igrat z bivšim, pa nebi nihče vedel zato

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna411, 01.10.2021 ob 21:41

Izkoristi življenje, je samo eno. Pokliči ga, napisi mu, dobi se z njim. Ne poslušaj bedarij o ljubicah… če ne boš celo življenje sanjala o teh trenutkih.

To je pa tako daleč od mojega mnenja … da se moram oglasiti, glede na tvoj ‘izvirni’ psevdonim.

Moje mnenje je pa  – premalo si napisala, da bi bilo kaj jasno. Sicer se pa ne igraj z ognjem.

oh ja kako znano,

pred letom dni srečal srednješolsko ljubezen..

Iskre so takoj preskočile, strast, zaljubljenost, sex vrhunski brez omejitev,kemija na vrhuncu..in vse je preraslo že v ljubezen..

tukaj pa nastopi problem-oba poročena, oba z otroci…

in si pred dilemo-kako naprej? Uničiti dve družini in potem mogoče ugotoviti, da si naredil napako..

vsak dan sedaj je toboganska vožnja od brezmejne opojnosti ljubezni, strasti, divjega ljubljenja…in grozečo prikazen realnosti-da se bo oz se bo moralo prej ali slej končati..saj začne ubijati…in čakanje kdo prvi preseka..

je kot vožnja v najboljšem Ferrariju z vso hitrostjo proti steni..ali prepadu…

ampak veste kaj..tudi to bom preživel…in še enkrat bi šel v to…kajti vsaj začutil sem kaj pomeni res živeti in občutiti..

Odgovor na objavo uporabnika
Broken heart, 01.10.2022 ob 07:42

oh ja kako znano,

pred letom dni srečal srednješolsko ljubezen..

Iskre so takoj preskočile, strast, zaljubljenost, sex vrhunski brez omejitev,kemija na vrhuncu..in vse je preraslo že v ljubezen..

tukaj pa nastopi problem-oba poročena, oba z otroci…

in si pred dilemo-kako naprej? Uničiti dve družini in potem mogoče ugotoviti, da si naredil napako..

vsak dan sedaj je toboganska vožnja od brezmejne opojnosti ljubezni, strasti, divjega ljubljenja…in grozečo prikazen realnosti-da se bo oz se bo moralo prej ali slej končati..saj začne ubijati…in čakanje kdo prvi preseka..

je kot vožnja v najboljšem Ferrariju z vso hitrostjo proti steni..ali prepadu…

ampak veste kaj..tudi to bom preživel…in še enkrat bi šel v to…kajti vsaj začutil sem kaj pomeni res živeti in občutiti..

Bi rekel tudi isto za tvojo zeno, ce ima nekje srednjesolsko ljubezen, bi ji rekel, zagrabi, izkoristi priloznost, samo enkrat se zivi?

Pa se daj se v vlogo otroka, ko si bil se majhen in je tvoj ati namesto tebe peljal na trening, tekmo oz karkoli tebi pomembno kot otroku, rekel, da ne more, da ima v sluzbi obveznosti, ti bi ga pa slucajno s svojimi sosolci ali prijatelji, namesto v sluzbi zagledal z drugo nepoznano gospo, kako po ulici ves sijoc z roko v roki z njo sprancira in si z njo izmenjava vroce poljube, potem bi te pa tvoji prijatelji, kateri poznajo oba tvoja starsa, sprasevali, glej, a ni to tvoj ati z drugo zensko?! Bi se ti kot otrok od zalosti in sramu vdrl v zemljo. Dogodek bi si zapomnil za vse zivljenje in bi ti totalno popacil pogled na zdravo partnersko zvezo, ali bi postal sam kot ati, varalica ali pa si nikoli ne bi zelel druzine, ker ne bi hotel postat isti kot ati.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj pa ce obrnemo, 01.10.2022 ob 08:02

Bi rekel tudi isto za tvojo zeno, ce ima nekje srednjesolsko ljubezen, bi ji rekel, zagrabi, izkoristi priloznost, samo enkrat se zivi?

Pa se daj se v vlogo otroka, ko si bil se majhen in je tvoj ati namesto tebe peljal na trening, tekmo oz karkoli tebi pomembno kot otroku, rekel, da ne more, da ima v sluzbi obveznosti, ti bi ga pa slucajno s svojimi sosolci ali prijatelji, namesto v sluzbi zagledal z drugo nepoznano gospo, kako po ulici ves sijoc z roko v roki z njo sprancira in si z njo izmenjava vroce poljube, potem bi te pa tvoji prijatelji, kateri poznajo oba tvoja starsa, sprasevali, glej, a ni to tvoj ati z drugo zensko?! Bi se ti kot otrok od zalosti in sramu vdrl v zemljo. Dogodek bi si zapomnil za vse zivljenje in bi ti totalno popacil pogled na zdravo partnersko zvezo, ali bi postal sam kot ati, varalica ali pa si nikoli ne bi zelel druzine, ker ne bi hotel postat isti kot ati.

točno to..enako gledam na to..in sem preziral take ljudi, dokler nisem sam postal..vsaj zaenkrat..

Edina opcija je da se zavestno temu odpoveš…

no jaz se nisem..in je prišlo do tega..

Vem da je večino ljudi tega strah a jaz sem si dovolil…

Mene pa zanima zakaj ne greste narazen prej tko al pa tko niste srečni?

Odgovor na objavo uporabnika
Zavtorja, 01.10.2022 ob 08:06

Mene pa zanima zakaj ne greste narazen prej tko al pa tko niste srečni?

Familija-otroci si glavni razlog.

Vsaj pri meni…oz vedno rabiš čas da nekoga spoznaš,..

Ampak ponavadi , če sta oba v vezi, vsaj en ne gre stran..in veza se prekine..

pač ko sem bil mlajši, ja sem prekinil vezo in začel na novo…

ko si poročen je malo težje.

ja priznam, če gledam to kot film in sebe v njem-se sovražim

a čustva in navezanost sta postala pristna..to pač ne moreš zanikati

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2022, 01.10.2022 ob 07:32

To je pa tako daleč od mojega mnenja … da se moram oglasiti, glede na tvoj ‘izvirni’ psevdonim.

Moje mnenje je pa  – premalo si napisala, da bi bilo kaj jasno. Sicer se pa ne igraj z ognjem.

ja to je kot neko igranje z ognjem..

na začetku sem očitno hotel nek adrenalin (zaradi nezadovljstva doma-kar je primarni razlog)

in sem kdaj počel že prej..a vedno se ustavil korak ali dva preden kaj storil..

no v tem primeru te ex ljubezni-še preden sem se zavedal-3 korake predaleč…

ne bom spet uporabil fraze-jah se zgodi..ampak prvič v življenju JA ZGODILO SE JE..povsem nezavedno..ko sem hotel korake nazaj..se je pot izbrisala..

pa vedno se smejal tem frazam in ljudem..ampak prisežem..lahko se zgodi..in potem boli…zaradi lepega ali težkega..drugače ne znam povedati

NIKAR.

Glede na to, da ne leto nalkoli, me zanima kako se je razvilo 😅 katere nasvete ste upostevala, tiste ki pravijo “pojdi z njim” ali tiste ki nasprotujejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Broken heart, 01.10.2022 ob 08:17

ja to je kot neko igranje z ognjem..

na začetku sem očitno hotel nek adrenalin (zaradi nezadovljstva doma-kar je primarni razlog)

in sem kdaj počel že prej..a vedno se ustavil korak ali dva preden kaj storil..

no v tem primeru te ex ljubezni-še preden sem se zavedal-3 korake predaleč…

ne bom spet uporabil fraze-jah se zgodi..ampak prvič v življenju JA ZGODILO SE JE..povsem nezavedno..ko sem hotel korake nazaj..se je pot izbrisala..

pa vedno se smejal tem frazam in ljudem..ampak prisežem..lahko se zgodi..in potem boli…zaradi lepega ali težkega..drugače ne znam povedati

Upam, da si vsaj ženi povedal, ker si ona zasluži v življenju imeti človeka ob sebi, ki jo ima rad, je iskren in jo brezppgojno ljubi.

Ti pa le novim zmagam naproti.

Odgovor na objavo uporabnika
Izkušnje 88, 03.10.2021 ob 20:25

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 03.10.2021 ob 20:07

Kaj pa tvoj mož pravi na vse to? 😉

Življenje je eno samo. Vzemi list papirja in si napiši pluse in minuse zdajšnjega zakona, in boš videla pri čem si. Kaj bo z drugim, ne veš. Ni garancije, tako kot ne pri tem kjer si. Če imaš več minusov kot plusov, je čas za razmislek o izboljšanju ali o odhodu.

Nategovanje enega (mož) ali drugega (ljubimec) je enostavno nevredno človeka.

Nategovanje enega in drugega? Če pa funkcionira, zadovolji te, lepo nam je pa še ločitve nihče ne zahteva…

Poroka je samo obveza delo…fuk je pa nekaj drugega in če mož ne izve-ali izve kot v mojem primeru in ga to ne moti, ga varam že leta….

Veš tiso, moja pa že ni taka, pa moj že ni tak…če je pa vsem lahko lepo.

 

V tvojem primeru ga ne moti, ker te tudi on vara že leta. Oziroma sta v t.i. odprtem razmerju. Gliha vkup štiha. Z varanjem pa si večina slej ko prej zjebe lajf, ker gre partner stran. No, razen, če jim je bil to cilj.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaja278, 01.10.2022 ob 09:53

Glede na to, da ne leto nalkoli, me zanima kako se je razvilo 😅 katere nasvete ste upostevala, tiste ki pravijo “pojdi z njim” ali tiste ki nasprotujejo.

to moreš moderatorje vprašat,  ker original avtorju se tud sanja več ne, da je lani v tem času sploh odprl to temo..

Je pa zanimiv, kako oni potegnejo te teme točno 1 leto stare.., ker dol na koncu prve strani so tri strani, pa pol, ko greš na tretjo se četrta pojavi…. naprej so pike in na koncu spet tri strani iz leta 2001, 21 let stare.. Recimo, da hočeš priti na leto 2011 bi verjetno moral nekje na polovici odprti ta forum na 5000 ali 6000 strani in, če bi to odpiral eno po eno stran, da prideš do tja, bi rabil ene dva tedna..

Jst sem hotel glih na maj junij 2021, pa pol na september, oktober 2021 priti zaradi ene zadeve.., pa sem obupal, neka bližnjica pač more bit….

Kar streslo me je od vse strasti, ki seva iz tvojega pisanja.

Ti se ja moraš zaleteli v zid! Ti prav strastno pričakuješ ta dogodek. Zato je to zate ‘full experience of life’, ki ga z rutino vsakdana ne doživiš.  Ampak okey, vsi imamo svoje drajve v lajfu, ampak tvoj se pali na ego total. Neka oblika bega pred staranjem. Zavedanje telesnosti na prvem mestu. In senzibilnosti.

Malce otročje. Ker nisi odrasel, ne čutiš odgovornosti niti do otrok. Ti boš že ‘prezivel’, oni pa že zdaj izgubljajo – tvojo pozornost namreč.  In pozornost je ljubezen, ki se je ne da nadomestiti z materijalizmom.

In ne reči, da si pozoren očka, ker to po definiciji nisi : odgovoren oče se ne ukvarja cel čas s slo po vznemirjenju in kaosu, ki ga to povzroča, ampak daje otrokom varno in mirno zavetje, ne le materialno in organizacijsko.

Sicer me pa veseli, da si prišel do spoznanja, da moraš ustaviti konje. Upam tudi, da si dovolj spreten, da ne boš ženo obremenjeval s tem nikoli. Upam, da si toliko častni moški, da premoreš ta ponos in odgovornost.

Ženi pa kar povej, da se naj bolj potrudi pri seksu. Ali pa jo k temu motiviraj. Niso vse tako nadarjene, kot tvoja gazela.

Tole pa je zame, oprosti, zelo brezjajčno in podlo. Zaradi lastne strahopetnosti, ker se bojiš negotovosti (življenja brez žene, odločitve ljubice, ki ti morda ne bi bila povšeči, izgube statusa ipd), sediš na dveh stolih, s tem pa boš prizadel tako ženo, otroke, hkrati pa lažeš sam sebi. Če bi bil dec, bi pošteno povedal ženi, kaj se dogaja, se ločil in bil  dober oče otrokom, ter videl, kaj bi se izcimilo s to tvojo novo ljubeznijo. Če ne bi bilo iz tega nič, pač ne bi bilo, bi ohranil pa pokončno držo in načelnost. Tole, kar zdaj ustvarjaš, je pa sramotno in neposteno do vseh vpletenih.

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm629, 01.10.2022 ob 10:46

Tole pa je zame, oprosti, zelo brezjajčno in podlo. Zaradi lastne strahopetnosti, ker se bojiš negotovosti (življenja brez žene, odločitve ljubice, ki ti morda ne bi bila povšeči, izgube statusa ipd), sediš na dveh stolih, s tem pa boš prizadel tako ženo, otroke, hkrati pa lažeš sam sebi. Če bi bil dec, bi pošteno povedal ženi, kaj se dogaja, se ločil in bil  dober oče otrokom, ter videl, kaj bi se izcimilo s to tvojo novo ljubeznijo. Če ne bi bilo iz tega nič, pač ne bi bilo, bi ohranil pa pokončno držo in načelnost. Tole, kar zdaj ustvarjaš, je pa sramotno in neposteno do vseh vpletenih.

Podpis!

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2022, 01.10.2022 ob 10:36

Kar streslo me je od vse strasti, ki seva iz tvojega pisanja.

Ti se ja moraš zaleteli v zid! Ti prav strastno pričakuješ ta dogodek. Zato je to zate ‘full experience of life’, ki ga z rutino vsakdana ne doživiš.  Ampak okey, vsi imamo svoje drajve v lajfu, ampak tvoj se pali na ego total. Neka oblika bega pred staranjem. Zavedanje telesnosti na prvem mestu. In senzibilnosti.

Malce otročje. Ker nisi odrasel, ne čutiš odgovornosti niti do otrok. Ti boš že ‘prezivel’, oni pa že zdaj izgubljajo – tvojo pozornost namreč.  In pozornost je ljubezen, ki se je ne da nadomestiti z materijalizmom.

In ne reči, da si pozoren očka, ker to po definiciji nisi : odgovoren oče se ne ukvarja cel čas s slo po vznemirjenju in kaosu, ki ga to povzroča, ampak daje otrokom varno in mirno zavetje, ne le materialno in organizacijsko.

Sicer me pa veseli, da si prišel do spoznanja, da moraš ustaviti konje. Upam tudi, da si dovolj spreten, da ne boš ženo obremenjeval s tem nikoli. Upam, da si toliko častni moški, da premoreš ta ponos in odgovornost.

Ženi pa kar povej, da se naj bolj potrudi pri seksu. Ali pa jo k temu motiviraj. Niso vse tako nadarjene, kot tvoja gazela.

Ja pravi si rekla..res je strast..opišem jo lahko le 5 % kar res občutim ali se dogaja:
dojemanje telesnosti in senzualnosti::oboje je in oboje skupaj se mora dogajati da dosežeš to stopnjo

Mene kot moškega obtožuješ nezvestobe in zanemarjanja otrok.

Kakšne so potem ženske ki sodelujejo v tem kriminalu?

seveda se pomoje čuti neko odsotnost..čeprav jo otroka še najmanj..

dušo sem si tle le odprl, da drugi vidite da ni enostavno..a da se lahko prekleto hitro zgodi

Večina od nas res beži pred staranjem. Ampak to ni beg..potem bi si našel mlajšo, kako ji praviš Gazelo?

je celo leto starješa od mene..in ves čas sem mislil ,da  ko preživiš najstniške ali študetnske ljubezni in se ufiraš v resen lajf s familijo, da izgubiš te občutke..

prišli pa so še močnejši, bolj intenzivno..zdaj ne vem..ali ker sem toliko časa  živel, kako praviš neotročje življenje (ker sedanje je očitno otročje) ali ker je oseba ‘prava’.

ne zanikam kar praviš da ni res. Vedno sem preziral tak tip ljudi..ki rabijo še nekaj zraven..

a dovolil sem se prepustiti čustvom kot 16 letnik..in odpeljalo me je na drugo stran..

Ja vklopljen razum je najbolj zrela človekova lastnost oz sposobnost.

Putin najbrž tudi verjaem da dela prav…nabrž si narkoman tudi govori-še ta fix pol pa neham..ampak tole mi paše in rabim..

hočem reči da delamo napake, ampak v tistem momentu sem verjel da je tako prav in da želim..seveda pa so potem posledice in težke odločitve..

ampak čutiš se živega..

B.Franklin je zapisal:

večina ljudi umre pri 25..potem pa še živijo 50 let do svojega pogreba

Odgovor na objavo uporabnika
Broken heart, 01.10.2022 ob 13:22

Večina od nas res beži pred staranjem. Ampak to ni beg..potem bi si našel mlajšo, kako ji praviš Gazelo?

je celo leto starješa od mene..in ves čas sem mislil ,da  ko preživiš najstniške ali študetnske ljubezni in se ufiraš v resen lajf s familijo, da izgubiš te občutke..

prišli pa so še močnejši, bolj intenzivno..zdaj ne vem..ali ker sem toliko časa  živel, kako praviš neotročje življenje (ker sedanje je očitno otročje) ali ker je oseba ‘prava’.

ne zanikam kar praviš da ni res. Vedno sem preziral tak tip ljudi..ki rabijo še nekaj zraven..

a dovolil sem se prepustiti čustvom kot 16 letnik..in odpeljalo me je na drugo stran..

Ja vklopljen razum je najbolj zrela človekova lastnost oz sposobnost.

Putin najbrž tudi verjaem da dela prav…nabrž si narkoman tudi govori-še ta fix pol pa neham..ampak tole mi paše in rabim..

hočem reči da delamo napake, ampak v tistem momentu sem verjel da je tako prav in da želim..seveda pa so potem posledice in težke odločitve..

ampak čutiš se živega..

B.Franklin je zapisal:

večina ljudi umre pri 25..potem pa še živijo 50 let do svojega pogreba

uživej, tud, če si anonimen nikoli ne piši o sebi v sedanjem času v virtulali, tako da cel svet to vidi, če hoče…

Dost je samo, da se ve, kdo piše m ali ž. Starejši ko si težje je to doživet ali praktično nemogoče kar ti doživljaš.. Čista Nirvana po pisanju sodeč, o tem ljudje samo sanjajo lahko v zrelih letih.. ampak vseeno, če žena ni preveč občutljiva za past v kako komo, se loči..

Otroci so in tudi vedno bodo prioriteta! Tako je in tako bo. Držita se vsak svoje družine in to je to. Srečno!

Koliko teh sorodnih duš ostane skupaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Menepazanima, 01.10.2022 ob 19:12

Koliko teh sorodnih duš ostane skupaj?

koliko se jih sploh najde?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Broken heart, 02.10.2022 ob 20:10

koliko se jih sploh najde?

 

Sodeč po forumih vas je kar veliko, ni mi pa jasno zakaj niste skupaj glede na to da ste ustvarjeni eden za druzga.

New Report

Close