Najdi forum

splav

Sprejemam odgovornost za vse svoje napake za razliko od nekaterih! In da bi zaradi svoje neumnosti ubila nedolžnega otroka? No go!

Sprejemam odgovornost za vse svoje napake za razliko od nekaterih! In da bi zaradi svoje neumnosti ubila nedolžnega otroka? No go![/quote]

in kako boš sprejela odgovornost če zaradi tvojega posta punca skoči z nebotičnika?????
Za človeka v stiski je včasih mali sprožilec dovolj….

Se ti ne zdi, da je majčkena razlika biti star 15 ali pa 35 let?? Pri 35 si bila že stara koka :p
In pa krasne nasvete daješ smrklji, me prav zanima, kakšna bi bila tvoja reakcija, če bi tako postopala tvoja sončica![/quote]

ne razumete pointa – ne gre se za smrkljo, pa doma tudi nimam sončice! sem čisto normalna oseba, pa še pri 50-tih nisem stara koka. zakaj naj bi dekle vsem po vrsti razlagalo, o splavu mislim, da potem take osebe, kot ste vi, pljuvajo po njej? žal mi je dekleta, da nima s starši takšenga odnosa, da bi jim o nosečnosti zaupala. vaša inteligenca pa itak sije iz vaših besed. žalostno.[/quote]

Ti boš govorila o inteligenci? Ti, ki 15 letni SMRKLJI govoriš, da ji ni treba nikomur polagati računov in to glede SPLAVA???? Pa saj nisi pri pravi, res ne!!!

Točno tako, do šestega tedna je zarodek zgolj skupek celic in nič drugega.
Nima še človeških organov in okončin in nikakor še ni oseba/otrok v pravem pomenu besede.

Vsaka ženska ima pravico odločati o svojem telesu, o svojem življenju, o svoji prihodnosti. Punca je pač naredila napako. Pri teh letih je premlada za otroka, na materinstvo ni pripravljena ne psihično ne fizično. Ja, po mojem mnenju je tudi za seks pri 15ih še prezgodaj. Ampak zaradi ene neumnosti ne bi smela nositi posledic celo življenje.

V primeru, da donosi, bo zapravila eno leto šolanja, mladosti, in do konca življenja poslušala zmerljivke, opazke in bila tarča posmeha in opravljanja.[/quote]

Tako je, vsak ima pravico odločati o SVOJEM življenju, ampak smrklja bo odločala o življenju druge osebe!
In kar lepo verjemi, da tudi, če bo otroka ubila, bo posledice nosila celo življenje. In prav je tako!

Sprejemam odgovornost za vse svoje napake za razliko od nekaterih! In da bi zaradi svoje neumnosti ubila nedolžnega otroka? No go![/quote]

in kako boš sprejela odgovornost če zaradi tvojega posta punca skoči z nebotičnika?????
Za človeka v stiski je včasih mali sprožilec dovolj….[/quote]

Brez skrbi, da taka avša zaradi tega ne bo skočila z nebotičnika.Bo raje dala še enkrat tace narazen!

Brez skrbi, da taka avša zaradi tega ne bo skočila z nebotičnika.Bo raje dala še enkrat tace narazen![/quote]

Upam, da moderatorji ne bodo zbrisali tega izliva iskrene krščanske ljubezni do bližnjega.

in kako boš sprejela odgovornost če zaradi tvojega posta punca skoči z nebotičnika?????
Za človeka v stiski je včasih mali sprožilec dovolj….[/quote]

Brez skrbi, da taka avša zaradi tega ne bo skočila z nebotičnika.Bo raje dala še enkrat tace narazen![/quote]

pred leti, samomora dekleta, ki je po takih pisarijah skočila v smrt????? ljudje – ženske, MAME??? pa kako lahko človeku v stiski ne samo obrnete hrbet, pač pa obkladate s takimi žaljivkami?? saj ni čudno, da smo tam kje smo – seveda, skriti za anonimnostjo!

ne razumete pointa – ne gre se za smrkljo, pa doma tudi nimam sončice! sem čisto normalna oseba, pa še pri 50-tih nisem stara koka. zakaj naj bi dekle vsem po vrsti razlagalo, o splavu mislim, da potem take osebe, kot ste vi, pljuvajo po njej? žal mi je dekleta, da nima s starši takšenga odnosa, da bi jim o nosečnosti zaupala. vaša inteligenca pa itak sije iz vaših besed. žalostno.[/quote]

Ti boš govorila o inteligenci? Ti, ki 15 letni SMRKLJI govoriš, da ji ni treba nikomur polagati računov in to glede SPLAVA???? Pa saj nisi pri pravi, res ne!!![/quote]

A tiste črtice v tvojem niku, to so tvoji splavi, a ne!

Brez skrbi, da taka avša zaradi tega ne bo skočila z nebotičnika.Bo raje dala še enkrat tace narazen![/quote]

pred leti, samomora dekleta, ki je po takih pisarijah skočila v smrt????? ljudje – ženske, MAME??? pa kako lahko človeku v stiski ne samo obrnete hrbet, pač pa obkladate s takimi žaljivkami?? saj ni čudno, da smo tam kje smo – seveda, skriti za anonimnostjo![/quote]

A se naj torej na javnem forumu delamo nekaj, kar nismo? Sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} proti splavu – v reali in virtuali!

pred leti, samomora dekleta, ki je po takih pisarijah skočila v smrt????? ljudje – ženske, MAME??? pa kako lahko človeku v stiski ne samo obrnete hrbet, pač pa obkladate s takimi žaljivkami?? saj ni čudno, da smo tam kje smo – seveda, skriti za anonimnostjo![/quote]

A se naj torej na javnem forumu delamo nekaj, kar nismo? Sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} proti splavu – v reali in virtuali![/quote]

Ja? Stara si pa koliko? Tudi 15? Ker če nisi, se malo zamisli, kaj pišeš.


Brez skrbi, da taka avša zaradi tega ne bo skočila z nebotičnika.Bo raje dala še enkrat tace narazen![/quote]
Upam, da moderatorji ne bodo zbrisali tega izliva iskrene krščanske ljubezni do bližnjega.[/quote]
Zanimivo, kako je treba v vsako negativno stvar, dodat “krščanskost”. Nikjer ni zaznati, da je ženska kristjanka (po obnašanju=pisanju sodeč, to sploh ni), ti pa pred besedo ljubezen sama od sebe dodajaš oznako krščansko. Nekako v posmeh, oziroma v sarkastičnem smislu.
Ljudje, nehajte z nestrpnostjo, no. Ni kul. To bi Slovenci morali že prerasti.

“unicorn1112233” je verjetno zdaj že sprejela dokončno odločitev, pa vendar…
Punca! Pomoč lahko najdeš na Zavodu Božji otroci, Kongresni trg 14, LJ. Tudi v primeru, če bi se po splavu rada samo s kom pogovorila.

Želim ti vse dobro.
Jerneja

New Report

Close