Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spolni odnosi – dopust – otrok

spolni odnosi – dopust – otrok

hahahaahahahahahah

Kaj je res tak problem…če je mularija v bližini pač čez steno..ali pa pri malo odprtih vratih..?
kaj je seks pri večini res takšna TABU tema?

Kaj tukaj ni nihče odraščal od ritmih zlatih sedemdesetih.. :)))…??

Ko sta bila mlajša…tam do šole, sva tole opravila kar v bližini…nima veze al je bila sosednja postelja..
Zadnja leta pa se tole reši z dvojnima sobama ali suito v hotelu…(ima več spalnic)…namreč mojima zgodnjima najstnikoma ne pustiva, da bi kje bezljala po hotelu ob polnoči…

Na campingu…avtodomu..pa se tole reši z grmovjem.,..pa tudi starejši otroci že vedo kdaj starši potrebujejo 15 minut zase…

ljudje na youtube dajejo takšne filmčke da se ti glava zavrti, pišejo 100krat hujše stvari a potem se bodo ukvarjati z eno jalepono k bo napisala pritožbo; rekel mi je da sem kurba, hahahaahhahaha. veliko uspeha neznanka ki se z neznancem dol daje.

Katastrofa, na morju sexate? Pa dopust je za počitek.

S čim se eni hvalijo. Ja seks z neznancem je res višek življenja in višek inteligence.

ljudje na youtube dajejo takšne filmčke da se ti glava zavrti, pišejo 100krat hujše stvari a potem se bodo ukvarjati z eno jalepono k bo napisala pritožbo; rekel mi je da sem kurba, hahahaahhahaha. veliko uspeha neznanka ki se z neznancem dol daje.[/quote]

Ti se kar tolaži.

Za tebe pa je itak jasno, da nisi m od moškega. Še celo nick imaš ženski.

A res? najboljša obramba je napad. Še vedno ne spremeni dejstva da imaš otroka in skačeš po neznancih. Mene bi bilo rahlo sram.

Puma, ne se igrati z njo, ker te bo tožila. Boš v zaporu pristal 🙂

Puma, al si dons mal glup al ornk? al si ratu original Mona, ki ne prebere vsega in se zapiči v en delček ene zajebancije nekje napisane in jo vzame za sveto resnico? sam vprašam….

Ni me sram ne rahlo ne fajn, ker me nima bit za kaj. Tebe je pa lahko, ker nasedeš vsaki neumnosti, ki jo tu nekdo zapiše.

Pa sej si se sama hvalila. Ti že veš, ne vem zakaj me napadaš če te ni sram. Lepo nadaljuj s svojim početjem ne. Upam da nimaš moža. Ker si ga niti ne zaslužiš.

Seveda ni v virtualen svetu dovoljeno vse. Ampak poglej se kakšne neumnosti pišeš. Npr, če pridem v resničnem svetu do tebe in ti povem, da si kur.ba, ker se daješ dol z neznancem in boš poklicala policijo in me prijavila, ker sem ti rekel, da si kur.ba kaj bo bilo? Kaj misliš? Nimaš pojma ženske. Pa nisi ti Donald Trump, da imaš 1000000000000000 evrov, da si boš branila “ugled” na takšen način. Ampak ok, to je resnično življenje. Kar se pa tiče virtualnega sveta pa nimš šans, nobenih šans, ker če bi bila razgledana punčka potem bi vedela ( po tvoji logiki), da bi morali preganjati celoten youtube in ostale spletne strani… Nimajo oni časa, da se bodo ukvarjali s tabo, z eno žensko, ki je užaljene, ker ne sprejme resnice o sebi. Gremo še malo naprej; da pa ti prideš do mojega IP od fizične osebe IPja oz če hočeš izvedeti mojo lokacijo in kdo sem jaz pa potrebuješ oh oh oh oh oh…. nič… sanjaj še naprej.

Dej Jalapena res si glupa, da pišeš take neumnosti. Res imaš hudo podlago za tožbo. anonimnež drugemu anonimnežu na forumu rekel, da je lajdra. Pa jaz to lahko dam v časopis na in na TV in mi nič ne moreš. Tudi, če povem tvoje ime in priiem in na Tv rečem, da si lajdra, boš morala na sodišču dokazat, da nisi. To pa bo bolj težko heheheheh

In zdaj se bo seveda še slabokrvni Frilox pojavil in začel v obrambo jalapene grozit.

niste resni… [img]http://lwo3.3owl.com/test.gif[/img]

Dej Jalapena res si glupa, da pišeš take neumnosti. Res imaš hudo podlago za tožbo. anonimnež drugemu anonimnežu na forumu rekel, da je lajdra. Pa jaz to lahko dam v časopis na in na TV in mi nič ne moreš. Tudi, če povem tvoje ime in priiem in na Tv rečem, da si lajdra, boš morala na sodišču dokazat, da nisi. To pa bo bolj težko heheheheh

hahaha, zaklala je sama sebe.

bomo videli če res le lajam.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ti težko pomagam, ker je razvidno, da ne ločiš med civilno tožbo in kazensko ovadbo. Pa naj se brani in dokaže, da sem kurba in da me ima zato pravico žaliti na javnem forumu.

proxy ti ne bo pomagal, nafukal si 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]


:)))

te že imam teslo nesposobno 🙂 naprej pa se bomo posvetovali s drugimi, da bo vse skupaj na višjem nivoju 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

pazi da ti telefon ne pade iz rok.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Odgovor na izvorno vprašanje: akcija se začne bolj potiho, ko otrok zaspi.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

upam, da nisi starš, ki se mu jebe za otroka in f..u..k..a kjer mu nanese in zapaše in če ga malo dete 100x gledala, sam potem se ne čudi, ko bo to dete zrastlo od kje mu razne težave…

S..e..k..s..a..s…lahko tud v banji, pod tušem, pač umakni se nekam kjer ni otroka, upam,d a bo ta čas nekje na varnem, ker sem prepičana da to zanima nekoga za malo dete, ob velikih ni problema, ker imajo svoje sobe…če pa nimaš nobene možnosti, boš pa pač vzdržna ane…sam kaj, ko je dons več kot polovica staršev takih, ko so neodgovorni do konca in potem berem, kakos eksajo v sobi zraven otroka, kako jih dvoletnike vozakajo v kino gledat filne za odrasle, kako je ura 23 ponoč in je malo dete še ob njih pokonci nekje na koncertu, halooo, eni ste res za po-zapret, nula od staršev!!!

New Report

Close