Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spolni odnosi – dopust – otrok

spolni odnosi – dopust – otrok

Pa doma mora imet tudi otrok vrata odprta, ker ga je drugače strah, pa je brez zraka,… Še najbolje se je “tej dejavnosti” kar nasploh odpovedat, je najmanj preglavic.[/quote]

po moje bi se mogla večina temu odpovedat, preden je dobila otroke. Pa ne bi bilo teh težav. Mislim, res. Ja kako pa mislite, da so včasih to počeli, ko je deset družinskih članov spalo v eni sobi? Očitno je šlo, drugače ne bi bilo toliko otrok. Pa ni bilo nič več travm.[/quote]

jaz sem morala to preživljat. na 70 kv.m nas je živelo 11 in jaz sem bila v dnevni skupaj s sestrino družino. Hodila sem v 5-7 razred in mi je šlo pošteno na živce, ko sta se sestra in svak dol dajala. Vedela sem za kaj gre, med poukom pa sem bila zelo zaspana, saj sta mi kratila prepotreben spanec. Včasih sem si zatiskala ušesa, ko pa je šlo čez mejo, sem vstala kako da grem na WC in potem sta nehala. Bljak, v sobi pa je smrdelo po zatohlem.

Na dopustu smo bili vedno v apartmaju. Vsak v svoji sobi. Midva v svoji. Otroci v svoji. Pa ni bilo problema. Ko sta bila večja – na dopustu nismo seksali. Pa je bilo vse super prav tako. A tistih 7 ali 14 dni ne zdržite brez??


29.02. 0b 00:01 – vsakič ☺


kaj pa, če bi se za pol noči vrnila domov ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bolani seksualni maniaki ste vsi!!!!!!!!!!!!!!!!1

Pozdravljeni,
Moje ime je Laura in delam diplomsko nalogo na temo nordijska hoja. S klikom na spodnjo povezavo, lahko rešite spletno anketo in pomagate pri ustvarjanju diplome. 😀

Povezava do strani:
https://wwja sjaw.1ka.si/a/26633

New Report

Close