Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Spomini

Spomini

A se prej spomnite dobrega ali slabega sexa? ; ali morbit drugače povedano: dobre -ga, slabe-ga ljubimke -ca.
Hm??

Veš, kaj je največje sranje?!?!?!?!?!?!
Če pozabiš vse dobre reči in ti ostanejo spomini na sam š.it!

Jaz delujem drugače.
Ko gre pri meni neka stvar v možganski predalček, kjer piše “SPOMINI”, se avtomatično idealizira. Še najslabši ljubimec in totalni luzer bi med mojimi spomini superman postal!

Ampak še danes si nisem na jasnem, ali je to dobro ali slabo…..

Zanimiva definicija………. :))))))

Moj spomin ne seže daleč 😉

Bi tako rekel! Zadnjič sem bil pri enem starejšem gospodu pa je pogovor nekak nanesel na sex:) Dedek se je razgovoril in na koncu priznal, da mu je žal vsake, ki je ni napičil v svojem življenju….ima pa 75 let.

Moje mnenje glede sexa dobrega al slabega je pa ta, da v vsakem porivanju najdem kakšen lep trenutek, tud če ženska prdne vmes:))

Lp

hehe……..skleroza?

No, krasno; skratka……….sam, da je sex……. :))))

Ga ni bilo. Slabega ljubimca, namreč. Najbrž je bilo ljubimcev premalo:-).

Hmmmm….

bilo je vsega…..od tega, da je blo vse bolj na hitro, pa do tega, da sem jo nabrisal kar na “skupnih ležiščih”….:)))

Kje so naša mladostna leta….ampak, spomini ostanejo…..in ni mi žal za nobeno, ki sem jo….prej bi rekel, da mi je žal za vse, ki sem jih imel priložnost, pa jih nisem obdelal….tudi takšne so (bile)….

Dobrega seksa……veliko….:)))

absolutno dobrega!, slabih se ne spomnim, ali so sploh bili? 🙂 (sex in ljubimec=za oboje velja)

se pravi da se ne spomniš da bi imela ljubimca al imaš samo slab spomin

ha-ha-ha NE ni ga bilo, taslabega 🙂

kaj nam še ostane poleg seksa v življenju; alko, trava, adrenalinski športi, lahno drsenje skozi življenje ali blazno drvenje, mogoče počasna in vztrajna vožnja s traktorjem-ali čakanje na smrt?

trava je najboljša v mesecu maju, kaj praviš? 🙂

no ja, tudi domačica ni slaba

tako dobrih kot slabih – nimam selektivnega spomina

in kakšni so spomni na prvo……britje?

ojoj, kako sem bila nerodna. pa ene pol ure je trajalo. britje seveda : )

mene še zdaj spominja ena brazgotina pod brado-to ni bilo britje ampak mesarsko klanje

a veš da se pa jst porezala še nisem…. moram nekam potrkat

si mislila…. ‘nepozaben sex’, al pa ‘najboljsi sex’…

površno bom ocenil..nalašč…hehe…

ko poslušamo okolico…….Vecinoma nas reče, da ‘vse stima pri sexu’… da imomo ‘dober sex’…

Bi bilo pa zanimovo slišat: kaj sploh ta besedica ‘stima’, al pa ‘dobro’,…….kaj ta bedica mogoče velja samo za tega ki govori?

Kaj pa…če samo mislimo da stima, pa v bistvu ne?

*

leta letijo - iščem stevardeso

lahk potrkaš….na mojo glavo, bo zaleglo

evo mene, sedaj grem v avto in proti tvoji smeri, kje si? 🙂
domačica?

je več kot dobrodošla, po albanki me vse peče

je masiven les? : )

New Report

Close