Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SPOMINSKI DNEVNIK OTROKA

SPOMINSKI DNEVNIK OTROKA

Zanima me katere imate in ali ste z njimi zadovoljne ? Jaz imam za prvega otroka od Mladinske knjige : Moj otrok, vendar bi sedaj rada nekaj drugega.
Kaj mi svetujete ?

Hvala.

Jst imam knjigo Spomini od revije Zdravje.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Jaz imam knjigo Mali jaz in je kar uredu!

Jaz imam dnevnik, ki sem ga kupila preko revije Mama. Zelo mi je všeč, ker je vezan tako, da lahkovanj nalepiš veliko svojih stvari.

Malemu edinčku izpolnjujeva dve knjigi – obe sva dobila v dar – Moj otrok in Moja prva leta (založba Epta). Eno izpolnjuje ati, drugo jaz, ker sta tudi malo drugače zasnovani, se zadeve ne ponavljajo, razen seveda tistih tabel z višino in težo itn. Se mi pa zdi Moja prva leta bolj praktična, bolj sproščena in bolj vesela. Knjiga Moj otrok je bolj toga. Ampak vsake oči imajo svojega malarja.

Lp Neja

Mi imamo Moja prva leta od založbe Epta – nam je všeč.

lp
Pati

Tudi mi imamo Mali jaz od Didaktike in je prav luštkana…

A veš mogoče koliko stane ta od založbe Epta ?

Hvala.

Jaz pa imam To sem jaz od revije Mama. Tako luškano. Prodajajo pa v baby centrih. Preko Mame stane 3.800.
Za naslov nisem najbolj sigurna. Je modro zelena knjigica.

Mali jaz je ful lušten dnevnik,predvsem je zelo čitljiv in je veliko prostora za izpolnevanje,priporočam.

Tudi jaz imam za prvega Moj otrok, za drugega pa sem vzela Mali jaz (5900 sit), ki me je najbolj prepričal s koledarjem. Zraven imam za oba obvezno album s spremnim besedilom.

Mi imamo Mali jaz in je včasih hudo premalo prostora :)))

Hvala vsem , ki ste mi dali ideje.

Jaz pa moji Petri vsak teden napišem, kaj se je tisti teden zgodilo v zvezi z njo, njenim napredkom itd. in mislim, da bo prav uživala, ko ji bom dnevnik dala za 18. rojstni dan.

New Report

Close