Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek spopad Janša- Kučan

spopad Janša- Kučan

kdo bo po vaše potegnil takratko???

oba sta stara komunista,
meni je Kučan bolj izkušen, pameten in lukav politik kakor JJ, žal pa ne bolj perspektiven, pa ne toliko zaradi let, bolj zaradi daljšega partijskega staža, ki ga zunaj SLO prezirajo.

sicer se pojavlja vprašanje spreminjanja človekovih načel, mislim pa, da bi bil izstop iz ZKS 10 min. ali 3/4 na 12 h nesmiselen in narodu škodljiv (izpeljano je bilo v glavnem v miru).
sesutje partije je Kučan moral izpeljati in ga je po moje izpeljal dobro.

V glavnem sem tega malčka, imenovanega Milan, sita.
Naj gre že enkrat v penzion kot se šika, trenira nordijsko hojo in hrani zlate ribice. Sploh pa, saj je dedek.

Prepričana sem tudi, da se mu bo, takoj ko bo možno, pridružil
prijatelj v igri Zoran Janković, ki je trenutno preoral četrtino Bežigrada za nov stadion, o novi cesti, katere načrti so že davno izdelani, pa nič.
Presnete barabe, komunajzarske.

gospod f. (forumaš)

umiranje komunizma je proces, je naravno zdravljenje in bo še kar nekaj časa trajalo. v naravi so procesi pričakovani in v glavnem dokaj zvezno prehajajoči.
primer nezveznosti je zadnji minuli vihar (sila) in to dela škodo.
mislim, da je najvišja vrednota MIR in če se dosega s pogajanji, je to to.

težka bo z ozirom na to, da so leninizem,stalinizem, marksizem in še kaj bi se našlo, še vedno v fazi crkovanja. Gre namreč za ‘izme’, ki določenim osebkom hranijo življensko važne funkcije duha in telesa.

Kakorkoli že: tega malega, plavookca z mercatorjevimi vrečkami pod njimi,
sem dejansko sita.

Do sedaj je v dvobojih Kučan:kdorkoli ta kratko potegnil kdorkoli. Ker ima pa tako lepe, zabuhle plave učke…

Čist me spominja na palčka iz Murgl:)

Sm enbart eno bico poslušo kk je drugi prejva, da ga voli samo zato ko ma tk lepe plave očke….sm ostav brez besed

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

v bistvu, tako kot je samoupravni soci-komunizem zajebal vse nas, od upokojencev do mladih v smislu potrebnega lastninjenja (kraje premoženja),plač, pokojnin, razmišljanja, medsebojnih odnosov, kulture, gradnje stanovanj itd., to je nemogoče popraviti v sledečih 50-60-70 in več let, pa naj bo katerakoli vlada ali vladar.

Janša samo blati in kritizira Kučana kar je prostaško in neprimerno za predsednika vlade.

Beri, beri kaj govori in se laže MK. In kljub temu da se demantira njegove besede z dokazi mu še zmeraj verjamete. Zadnji tak primer je bilo okrog foruma 21 in njihovega pošiljanja vprašanj političnim strankam. Trdi da le od SDS ni dobil odgovorov nakar mu z SDS-a dokažejo da so jih poslali, da jih je dobil kar potrdi tudi njegova predstavnica v forumu a on še zmerom goni svoje.

boss ne dokazuj prepričanemu komunajzarju nekaj, kar ima v genih zapisano da ni prav:-(

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Beri, beri kaj govori in se laže MK. In kljub temu da se demantira njegove besede z dokazi mu še zmeraj verjamete. Zadnji tak primer je bilo okrog foruma 21 in njihovega pošiljanja vprašanj političnim strankam. Trdi da le od SDS ni dobil odgovorov nakar mu z SDS-a dokažejo da so jih poslali, da jih je dobil kar potrdi tudi njegova predstavnica v forumu a on še zmerom goni svoje.[/quote]

joj, bogi JJ in SDS res, vsi se lažejo razen njih, ma le kako se upajo madonca napadati tako poštene ljudi.:))))

Čeprav je palček zelo majhen, mu Janša ni niti do kolen! Janša pomeni še večja revščina za navadnega smrtnika in pridnega delavca, ki v njegovem režimu ne pomeni čisto nič in ni cenjen nikakor, kvečjem zaničovan in to celo s strani države!

Beri, beri kaj govori in se laže MK. In kljub temu da se demantira njegove besede z dokazi mu še zmeraj verjamete. Zadnji tak primer je bilo okrog foruma 21 in njihovega pošiljanja vprašanj političnim strankam. Trdi da le od SDS ni dobil odgovorov nakar mu z SDS-a dokažejo da so jih poslali, da jih je dobil kar potrdi tudi njegova predstavnica v forumu a on še zmerom goni svoje.[/quote]

joj, bogi JJ in SDS res, vsi se lažejo razen njih, ma le kako se upajo madonca napadati tako poštene ljudi.:))))[/quote]

Napada se jih brez osnove tako kot tudi ti. Lažete na vsakem koraku.

Ja delavc gospod Janez Janša pa res ne seže do kolen palčku iz Murgl, ta jih je namreč pošiljal na Goli otok

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Tudi Janšo bi bilo potrebno poslati na goli otok,saj je na rob revščine pripeljal polovico Slovencev!

Partijski kader, a te je forum21 požegnal , da daješ neumne komentarje!?

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Požegnal me je Janša , da dajem neumne komentarje in še mnogo drugih je požegnal,ki so leta 2004 volili zanj in sedaj ne bodo nikoli več! Ja Janša je krivec, da se nekulturno obnašamo, protestiramo in smo nezadovoljni! Glede neumnih komentarjev? Janša pravi, da če si ne morem privoščiti za kilo kruha naj pobrskam po smeteh, morda jo tam najdem!

Mislim da je en tipček iz foruma21 prleto što gr zej pa v vsaki temi menja nick!!

Marsikej p…. rodi:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)


Aneda, tudi take, kot si ti. Kontracepcije (na žalost) še niso toliko uporabljali.

dons je pa što gr povno tipčkov brez jejc….pa res sam nike mejajo…nimajo jejc pod enmo pisat:-)

pač pravi pizdojnarji…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

New Report

Close