Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek "Spoštuj očeta in mater,

"Spoštuj očeta in mater,


Hmmmm, zanimivo, kako to, da krščanstvo zanima tuzemsko življenje? Ne bi bilo bolj smiselno, da bi zapoved namesto tega vsebovala obljubo “da boš prišel v nebesa”?[/quote]

Hm… kolikor vem, se ta del nanasa na …zemlji, ki ti je od Gospoda Boga posredovana… Torej, da je ob upostevanju tradicije (preteklih znanj) moc (pre-)ziveti, dolgo ziveti in dobro ziveti v vsakem okolju.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Goli, pa spet se tebi nekdo izpoveduje? Pa zakaj? Te tako privlačijo bizarne in morbidne stvari, da uživaš v tem?

Spoštovanje si moreš pa zaslužiti. Ni važno kdo je človek, sorodstvo ali prijatelj, zaslužiti si ga moreš. In starši/roditelji, oče ali mati, človeka, ki si jih v svojem lajfu ne moreš izbrati, ker onadva izbereta tebe, si ga morata tudi.
V tebi pa spoštovanja ni. Ko te berem vidim, da si poln sovraštva, prezira, ljubosumja,…

In odpuščanje ti je tudi španska vas. Ne znaš ali ne zmoreš odpustiti. Ker če bi lahko bi ne iskal dlako v jajcu nekega SP, kjer si besede oz. pomen krojiš kakor hočeš oz. ti ustreza. In točno to ti počneš. Nič se nisi naučil. Nič. 🙁

Saj ga maš doma pa naj te hvali ane…;)

Takim k mate vsega preveč pa jest fejst računam za hvaljenj e ane…Boš morala kaj dobrega skuhat![/quote]

Draga moja Gola resnica, saj me ne poznaš dobro.In ne veš koliko suhih krav sem že doživela v teh letih in kaj vse je že bilo…Nisem človek , ki bi prav dosti stokala, lahko ti pa povem, da so za menoj že tudi strašno strašno sušna leta.Mogoče se zato zdaj znam tako veseliti, ceniti vse kar imam in sem na splošno dovolj srečna.Je pa res, da k temu prispeva tudi partner, s katerim sva dovolj kompatibilna.[/quote]

A spet prepričuješ prepričanega? ;)))

Draga moja Gola resnica, saj me ne poznaš dobro.In ne veš koliko suhih krav sem že doživela v teh letih in kaj vse je že bilo…Nisem človek , ki bi prav dosti stokala, lahko ti pa povem, da so za menoj že tudi strašno strašno sušna leta.Mogoče se zato zdaj znam tako veseliti, ceniti vse kar imam in sem na splošno dovolj srečna.Je pa res, da k temu prispeva tudi partner, s katerim sva dovolj kompatibilna.[/quote]

A spet prepričuješ prepričanega? ;)))[/quote]

Imaš tudi po svoje prav.

New Report

Close