Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznali na monu in pari v resnici

Spoznali na monu in pari v resnici

Napad sladkorne!!!!!
[/quote]

Eni imamo pač radi enostavno življenje, čeprav je cuker; sicer pa – vzemi inzulin.

Kdor se toliko hvali kot ti, Rok – je ziher marsikaj doma narobe. Kjer je doma vse lepo in prav se jim ne zdi potrebno svoje sreče na mon popat.

To je tvoja projekcija, kura!

Točno tako in takih je tu kar dosti.

Dobro povedano….toliko osladnosti od tega tipa, pod površjem je pa zaznati marsikaj…saj samo malo pospraskaš, pa se pokaže.

Logika? Vsake toliko časa privlečete na dan ista vprašanja in on je edini, ki se je z vami pripravljen pogovarjati.

Po vsem naj ne bi bilo težko privoščiti ljudem, da so srečni.

Zase ne vidim, da bi se kje hvalil – povem kot je ali pa se ne vtikam v debato.
Pa tudi proti tvojemu mnenju nimam nič – le uživaj v njem in si misli karkoli želiš.

Pa če smo ravno pri tej temi – sem jo jaz odprl? Odgovoril sem na vprašanje in to je to.

Se mi zdi, da eni/ene enostavno ne prenesete, da se nek par lahko ima lepo.

Ko bi bilo skozi blatenje vsaj njim lepo. A se vračajo, eni in isti, na isti način.

Saj tako so internetni TROLI tudi dobili ime. Ker kot pravi troli potacajo vse, kar bi bilo lahko svetlo, prijetno.
Troli so najbolj srečni v temi, umazaniji, smradu, zlobi, imajo velike umazane noge, s katerimi planejo na vse, kar je lepega in poskušajo to potacati in pomendrati.

torej tudi tebe, ker si lepa

Rok in z. pozdravcek. Uzivajta.

Mene je pa tako kot polovicko tega para minilo sodelovati tu.
Vem pa se za en par s tu gor, pa nekaj simpatij.

Od kod pa ti veš, kdo se ima lepo? Ali enostavno verjameš vsemu, kar tu gor prebereš? V sosednji temi imaš pacientko, ki pravi, da zasluži na mesec 41 k eur, njen mož pa 62 k eur. To pomeni, da je to res?

torej tudi tebe, ker si lepa
[/quote]

Hvala za kompliment 🙂
Ja, sem lepa, ampak prožna in odskočim trolom s poti. Tko kot un lokal v Šiški, pri Tivoliju, Ljubljančani bodo vedeli ;))

Prek forumov sem spoznal nekaj zelo dobrih oseb. Predvsem zanimivih in meni sličnih po razmišljanju. Še danes kdaj izmenjamo mnenja, delimo znanje, se dobimo na obisku.

Dobra družba je tista ob kateri lahko prosperiraš.

Slaba družba je ta, ki te vleče nazaj in betonira “norme” povprečnega razmišljanja.

Ta ki cukr prodaja ,ja rok ,se je dobival kar z nejaj osebami tu gor ,eno znano ki je tud bla izgnana z mona a se vedno strasi pid drugim vzdevkom ,pa je tega kakih oet let nazaj zdaj pa naj rokec in njegova butara racunata kok in kaj,drgac pa ja so monoje dovtetne za izvenzakonski seks na forumu oa seveda svetnice in ljubwce zene…

Rokova pupa je jasno takrat tu zapisala, zakaj zapušča forum in ni bila pregnana. Sta pa simpatična oba, njega še zdaj rada berem, njo pa sem tudi rada brala.

jaz nisem dolgo tukaj ,nisem prijavljen in nikogar nisem še spoznal.Sem pa enkrat pisal kako sem se v eno iz reale zagledal in glej ga zlomka tudi ona je bila na monu):

Ta mon je res kot virus :).

Če je nekdo zadovoljen v vezi se po monovsko itak laže in mu ni za verjet.
Vedno en in isti trol obtožuje ljudi, da si vse izmišljujejo in jih obtožuje trolanja.

Jaz sem še tukaj, mojega več ni 🙂

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Nekaj je virtuala, nekaj pa reala. Veliko ljudi prenapihuje virtualo, potem so razočarani v reali.

Od kod pa ti veš, kdo se ima lepo? Ali enostavno verjameš vsemu, kar tu gor prebereš? V sosednji temi imaš pacientko, ki pravi, da zasluži na mesec 41 k eur, njen mož pa 62 k eur. To pomeni, da je to res?
[/quote]

Je lažje verjeti nekomu, da se nima lepo, kot nekomu, ki se ima? Zakaj? Popolnoma enako je.

a na tak način reagiraš, če te nekdo lepo zavrne?

a na tak način reagiraš, če te nekdo lepo zavrne?
[/quote]

To ni nobena Helena, ampak kar lepo Julij Cezar, ga prepoznaš po pisanju.

New Report

Close