Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznali na monu in pari v resnici

Spoznali na monu in pari v resnici

Prvič slišim. A še en psiho a la polarni?

Kot moški, ki je podrl 4 poročene monovke, ki tukaj še dandanes veselo opevajo svoj zakon in moža, lahko to potrdim. Za tole izjavo sem se odjavil, drugače sem prijavljen…ZS laufa, “krepostne” mone hitro dvignejo kiklco…tako da dedci kar pogumno.
Edino ena od kontaktiranih ni padla, ampak me je prijazno zavrnila, ampak ta je samska, in ne piše vsak dan sem.

Daj naming še kaj – grem po kokice!

pusti babe, zdaj nas vse zanima katere ste podrle roka!

Samo bedniki se na MONu poparčkajo.

še dobro, da nista deževnika.

Julij Cezar je (kot nekateri zelo dobro vemo) istospolno usmerjen. Iz tega njegov bes usmerjen proti nekaterim pripadnikom foruma. Mogoče je bil zavrnjen. Mogoče celo s strani slavnega monovskega “cukra”. Zato se jaz ne morem nikoli jezit na njega. Mu mora bit kar hudo.

To temo je treba pobrisat.

Kot moški, ki je podrl 4 poročene monovke, ki tukaj še dandanes veselo opevajo svoj zakon in moža, lahko to potrdim. Za tole izjavo sem se odjavil, drugače sem prijavljen…ZS laufa, “krepostne” mone hitro dvignejo kiklco…tako da dedci kar pogumno.
Edino ena od kontaktiranih ni padla, ampak me je prijazno zavrnila, ampak ta je samska, in ne piše vsak dan sem.
[/quote]
Nakladač, vse vemo, da moški zaokrožujete navzgor. Pri vsem kar šteje.
Sploh pa, da štiri poročene opevajo svoj zakon tu gor? Nekako ne razberem, da jih je toliko takih.
Jaz sem izvenserijska. Zgolj koruznica. Pa še to v drugo.

He, he… nič ne bo s tem spiskom, razen če se bo spet kdo odločil na veliko lagati.

V resnici pa samo tista, ki to lahko še danes kadarkoli naredi.

Seveda, par sta Replika in gost zblj.

Nikoli si ne bi mislil, mi zelo na bojnj nogi delujeta, ju pa rad prebiram.

Midva sva se tudi spoznala tu gor … sva še oba aktivna kdaj pa kdaj tu gor … samo piševa neprijavljena, da ne veva kdaj kdo piše :p … se je pa že zgodilo, da je žena pisala na eno temo, pa je rekla, da je to ona pisala … a pred tem sem pa ji jaz odgovoril, če je prizadeta ali kaka … ker sem mislil, da je to ena druga pisala :p … v bistvu, nikoli ni izvedela, da sem ji jaz tako grdo napisal. 😛


A bi ti rado bralo v cajtngah kakšno novico o krutem umoru??☺

New Report

Close