Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu spoznanje poročene ženske

spoznanje poročene ženske

Sem poročena, imam otroka, moj zakon ni kaj posebnega, vem da me je mož varal jaz pa sem bila do nedavnega zvesta žena.V Hipermarketu kjer redno nakupujem sem se povsem slučajno zapletla v pogovor s starejšim kar simpatičnim gospodom. Tako sva se srečevala 2-3 krat na teden in enkrat me je povabil na kavo .Pogovarjala sva se o vsem mogočem , bežno mi je omenil , da pozna mojega moža in marsikaj ve o njem, kar me je začelo zanimat.

Nisem imela veliko časa, zato sem dejala , da bova najin pogovor drugič nadaljevala.Na poti iz marketa sem srečala kolegico, ki me je takoj zaslišala s kom sem bila na kavi, ker nisem takoj vedela kaj naj rečem mi je bilo neprijetno in sem sklenila da se to ne bo ponovilo .Naslednji teden sem spet srečala gospoda v trgovini in povabil me je na kavo , kar pa sem odklonila z izgovorom , da pač ni v moji navadi tako hodit z neznanci na kavo in potem lahko pride vest o tem do moža in mu moram razlagat s kom in zakaj itd… sem šla na kavo, kar pa mi ni všeč. On je kar naprej vztrajal in mi predlagal, da se zvečer kdaj dobim z njim , lahko me recimo mal zapelje naokrog in se kaj pogovoriva.Odločno sem ga zavrnila, on pa je še dodal naj pa le razmislim saj nima slabih namenov, ampak samo prijetno je z mano kramljat Ponovila sem , da pač ne, vendar na poti domov me je pa začel razjedat črv radovednosti.Po dveh tednih se spet srečava v marketu in med vsakdanjim pogovorom me vpraša ali sem kaj razmišljala o njegovi ponudbi, ker ga nisem takoj zavrnila, je nadaljeval , da bi mogoče v petek zvečer , če sem sama doma.Nekako nisem bila odločna sem mu pa dala številko telefona pod pogojem, da v primeru , da se bo javil mož, seveda prekine vezo , da nebi imela nepotrebnih problemov.V petek zvečer kot običajno moža ni bilo doma , otrok je bil pri tašči in ob osmih zvečer je zazvonil telefon. Bil je on , po daljšem prepričevanju sem pristala , da se za pol ure dobim z njim.Kar neugodno sem se počutila , ko sem šla na kraj kjer me je že čakal s svojim avtom.Takoj ko sem vstopila v avto sem mu dejala , da sem prišla samo na pogovor in samo to , da nebo nesporazuma, odgovor mi je , da tudi on ni razmišljal drugače.Odpeljala sva se , povedal mi je da se moj mož še vedno sestaja s svojo ljubico in to vsak teden kar me niti ni presenetlo saj sem tako slutila že dolgo , da razmerja ni končal,seveda je dejal , da ga ne razume , ker sem jaz veliko lepša od nje in sploh sem tud njemu zlo všeč itd….Tako je hitro minila ura in vrnila sva se nazaj pred tem me je vprašal , če lahko še pokliče, nisem bila proti , ker se je bilo prijetno pogovarjat z njim. Tako so postajali najini pogovori v njegovem avtu vse bolj pogosti in priznam bilo mi je všeč.Potem pa je prišel dan, ko sva imela z možem divji prepir glede njegove ljubice, seveda so bile izrečene tudi težke besede, mož je besen odšel jaz pa sem jokala.Takrat pa je zazvonil telefon in bil je on , vabil me je ven, nisem bila odločena vendar me je prepričal , da sedaj najbol rabim nakoga za pogovor.Odšla sem na dogovorjeni kraj in odpeljla sva se iz mesta, ni se mi mudilo domov vedela sem da moža do jutra ne bo, hčerka pa tako spi pri tašči. Na samotnem kraju je ustavil avto, jaz sem mu seveda opisala moj prepir doma, zraven sem tud jokat začela. On me je tolažil ,sploh ne vem kdaj me je začel poljubljat, nisem se upirala,nato sem začutila njegovo roko na mojem kolenu. Bila sem psihično povsem na tleh,potrebovala sem samo tolažbo kar pa je zelo dobro obvladal. Z roko je počasi nadaljeval med moje noge, nisem se upirala postajalo mi je prijetno, počasi je šel za moje hlačke, narahlo sem razmaknila noge in s prstom je počasi prodrl vame………

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Predolg uvod! Jaz to naredim hitreje 😉

Ne vem ali je zgodba resnična, vendar me ob vsem nekaj hudo moti:

“Povedal mi je, da se moj mož še vedno sestaja s svojo ljubico”

Nikoli v življenju namreč nisem napeljeval vode na svoj mlin preko trupel drugih; to mi je tako *****!
Sicer pa imaš prav da si se pocrkljala! Te je vsaj dobro nabrisal?

… se stinjam…… od začetka namigovanje….. in ko je bila najbolj na tleh….. je prišel na cilj :))

hehe, pričakuješ da ti bo ljubček odgovoril kot “ona”…priznam, tud mene je zmedel…

***

je dec? P.m.m.!!!!!!!!!!!!!!!!

Cmokca tebi!

:)) ma ni me zmedel….. takoj sem vedela kam pes taco moli… :))

predvidevam…al upam, hehe…glede na prejšnja pisanja sem zaključila, da je moški…

in upam, da me popravi, če se motim…
da mi ne bodo po nepotrebnem hormoni divjali… ;-))

:-)))))))))

…je počasi prodrl vame. Začutila sem kako postajam mokra on pa je nadaljeval, začela sem vzdihovat , odmaknil je roko in spustil sedež v ležeči položaj , razklenil mi je bluzo in me začel poljubljat po prsih, zraven mi je slačil nogavice nato še hlačke in me poljubljal vse niže . Začutila sem njegov jezik med mojimi nogami , kar me vedno blazno vzburi, to je seveda tudi on opazil. Razširil mi je noge in začutila sem kako nekaj trdega prodira vame.Čutila sem vedno večjo poželenje, obenem pa blazen užitek, ni in ni ga bilo konca.Ko je bil končno cel v meni mi je prišlo kot še nikoli v življenju. Naslednjih nekaj trenutkov se ne spominjam, ko sem se zavedla je bil še vedno v meni, počasi je spet nadaljeval.Porival je svojega ogromnega kurca vame in me fukal in fukal meni pa je kar naprej prihajalo, nekako me je obrnil in že sem bila na njemu in se počasi nasadila na njegovega orjaka, spet mi je prišlo,tiho me je vprašal ali sem zaščitena. Odvrnila sem da sem, takrat me je prijel in me od spodaj začel divje nabijat, mislila sem , da bom omedlela od naslade, potisnil ga je do konca vame in me držal nasajeno nanj, čutila sem kako brizga vame in kako mu utripa njegov orjak ko mu prihaja.Vsa prepotena sva obležala na desnem sedežu njegovega avtomobila.Tako me pa ni še kdo pofukal niti približno sem razmišljala.Še vso omotično me je vprašal ali se dobiva naslednji teden , seveda sem pritrdila.Tako se že nekaj časa dobivam skrivaj z njim, spremenil me je v pravo perverznico, z mano dela kar hoče, že , ko se vsedem v avto ima hlače odpete,nato mu njegovega velikega kurca ližem med vožnjo, ko pa se ustaviva se začne divji *** brez omejitev.Sodelujem v vsem kar si zaželi , tako sem njegova kurbica, prasička itd..vse samo da dobim njegovega vase .Doma z možem na sexava pogosto , pa še takrat si zamišljam , da je on z mano , edino njegove trdotei moj mož ne premore. Posebno me vzburja moja skrivnost pred možem, ker mi je večkrat očital kako nisem kaj prida za sex,ne ve pa , da sem za njegovim hrbtom prava prasička, kot mi pravi on in fukam do onemoglosti.Kako se bo to končalo ne vem in tudi ne razmišljam, je pa tudi on poročen in sedaj tudi moj…..ki mi izpolnjuje moje skrite perverzne želje….

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Kr uredu. Loh bi še kej. Drgač pa super

New Report

Close