Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sprevržko!

Sprevržko!

Ekola, SončeK te matra, jaz pa na glas priznam, da te imam rada, prijatelj moj.

(si zdaj vsaj malo srečen?! Lih SončeK nisem, sem pa zato jaz…..)
Cmoka na lička.

Žverči!Prijateljca stara,lepotička moja!
Za nagrado dobiš neki na mail,Sončku pa ne(sam tolk za foro,da bo malo ljubosumna)
Cenim te prijateljica,veš?
A,kako je D od DG(gledano iz A) danes?A si pusta že zaklala?
Sp

Ti mušketirka moja, tudi jaz imam rada svojega mušketirja, no tretjega, ja dragi prijatelj rada te imam, “ne pozabi tega ti nikdar”, gre pa ena pesem, jo poznaš???Ki zadane prav do srca!!!

Cmoka moja musketirja, z vama sem tako ali drugače, pa saj to vesta in cutita!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zakaj pa bi ga?! Je pa ja moj prijatelj… grem popoldne malo feštat…Juhuhu, žverca je spet tuuuuu!!!!

:-))

Gledam skozi okno spevod, me tako matra, da bi kar naredila pobegggggg…. psssst, pa ne mojemu šefu zatožiti, lepo prosim….:-)

A kada se nas troje opet sretnemo…je bla enkrat neka razglednica z Jadrana na kateri sta bla dva osla….
Sp

Pol pa mene ni bilo na sliki!!!

:-)))

Tudi jaz te imam rada.
Ne bodi še ti žalosten danes.

Čauči

kaj se čakaš, pejt, meni daj pa šefa, da se zmenim z njim, da delo teče naprej, ne….cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem že zrihtala, hvala pa vseeno… tralalalalalalala…

ej, se že smejim, nas troje se sretne, bez bige i tada če bit ludo, znaš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lumpa, uživaj!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A jaz?Saj nisem(več)!
Helči,a bi ti…..ah,sem že pozabil kaj,ker mam tolk dela z vami
Sp

Helči, če se ne boš takoj nasmejala te bo prišla pičt ena čebela ali pa trot, ja, ja, saj vem da imas raje trote…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… no hvala, sej sm že mal bulš volje… ma nekej težkega mi leži na srcu… nekej sem se zapletla, nekej delam narobe, pa ne vem kej nej nardim… sej mogoče se vam pole kej razpišem…

čauči, lep danček

Piši,če in da ti bo lažje.Naša ekipa dohtarjev je kadrovsko močnerjša od tiste na kliniki Mayo!
Sp

jaz sem tu, lahko pa tudi na e-mailu, ko bos hotela poslusam in svetujem kot vedno. cmoka in ne pozabi, nikoli ni tako hudo, da ne bo jutri bolje! in tezavo rešuj takoj, dokler je še sveza…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala, bom več ksnu… zdej imam ful gužvo…. čauči

tu smo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close