Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sprevržko…

Sprevržko…

Vidiš zunaj, sonček, svetim samo zate, te ogrejem, te zagrejem, te znorim, te nasmejim, ti odvzamem vse skrbi in tako srecno in zdravo korakajva se na mnoga leta, kot v pravljici, je sedajjjjjjjjjjjjjjjj že kkkkkkajjjjjjjjjjj boljša volja tam pri tebiiiiii???????????????????????

cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja takole,ljubica,ki jo tako ne smem imenovati me je že tolažila,je pomagalo en cajt,potem je žverči enga lepga pusta poslala,je tud pomagalo en cajt,potem sem Francija prtisnu v rit,da je revčka kar privzdignilo(sorry Franci,mi je žal zdaj!),no tud to je pomagalo za kratek cajt,no potem od Žverči počen češpelj,ta se mi muza še zdaj,no če vse skupaj sumiram sem pa mogoče kako promilo boljše volje.
Sonči,a bi se ti dala dol z mano?To sem včeraj mencal,ko sem bil dobre volje,vidiš,danes sem pa kar ustrelil.
Lepa si
Sp

Seveda bi se dala dol na stol ob mizi in bi kaksen klepet usekala ob dobri kavici, no ti bi pil kaj drugega ker ti kofi ne disi…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

oprosti, KAJ mor Sonči dat dol iz tebe?!
Menda nimaš kakega hloda za vrtom?!
No, vprašam lahko, ne?!

:-))

Ne na dvorišču pa res ležijo in žverči,zdaj se bom pa še zaradi tega sekiral,ker ni od nikjer gozdarjev,da bi jih odpeljali,travca pa že poganja.
Počen češpelj,ne ta je pa svetska:-))))))))))))))))))))
Sp

gate mu bom dala dol, če bo še dolgo časa izzival…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo izziva?A je ženska?Pol naj pa kar da gate dol in to čimprej!
Sp

oprosti, KAJ mora Sonči dat dol iz tebe?!
Menda nimaš kakega hloda za vratom?!
No, vprašam lahko, ne?!

:-))

(zdaj sem ga pa res sračkala….kar smejte se, mišljeno je bilo takole!)

evo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No pa še odgovor zate:Ja gate vendar,saj ne hodim nag po svetu!
Deviškega pasu pa nemara moški ne nosijo..
Lepotička
Sp

New Report

Close