Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SPREVRŽKO…KAJ MISLIŠ

SPREVRŽKO…KAJ MISLIŠ

…a bojo tele punčke, ki ne morejo brez naju, kaj oddožile…mislim, če jim bo zmanjkalo jajčk naj naju pokličejo, da bodo vsaj enkrat začutile kaj PRAVI PETELIN lahko in zna naskočit…..hihihihihiih

kaj misliš, midva jih tak lepo “našimava” za njihove slabše polovičke, jih podučujeva in vzgajava, da niso tak trde in da sploh malo več znajo, kot pa tisti “pobožni položajček”…revice mlade…..ampak nekaj pa imajo, kar midva nimava,kajne?????

a veš tuki dans okoli mene babnce meče tale polna luna in se kar muzajo in hočejo, da bi jih eden pošteno..ops…na miru pustil….hihihihihi

a veš, kaj se zgovarjajo, preklemanske ppacke:….nekako takole…a ni fino, če lahko deca do konca …hmmmm…oralno…..mladoletnice tega ne berite….

Madonca, sploh ne vem, zakaj se jim to zdi tak fino…..a so samo lačne in potrebujejo vitamine ali kaj……..

a me samo mene kot deca dražijo……………….dons bo pa en težak dan.že vidim……

Ti frend, a mi prideš pomagat, saj veš….zato pa so frendi……jih bova skupaj uštimala, da bo kar perje po zraku frčalo…..presnemana mladina, nobene sramežljivosti……

pa lep ostani in kakšni daj kakšen jaček pofarbat..hihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sicer sem rekla, da letos jaz ne barvam jajčk…ampak če mi daš pa tvoja…pa jih pobarvam…unikatno;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mislim takšen jajček…….to bi divjajja….

ti kar upaj, mogoče pa se ti bo za rojstni dan želja po meni izpolnila…..saj res,kdaj ga pa imaš?????

eko cmokec…..ta”pravo slikico ti pa pošljem po meilčku…prav…saj imaš ti tudi zanimivo…….hihihiihi…obljuba dela dolga,kajne mišika

leta letijo - iščem stevardeso.....

Za uvod pošljem v boj našega petelina,ki je svetski jebo….mislim,da bi jih v roku ene ure vse postrojil in dal vedet,kdo je gazda.
No,pol ko bo ta glavni del opravljen…prideva lahko pa midva bolj sofisticirano in jih….ah kaj žele,pošljeva v naročje tistih,ki pojedo pripravljeno :-((
Sp

preveliko in preveč kosmato…pikaaaaa……in zato ni vredu!!!

Ja moje želje za roj.dan…se ponavadi izpolnijo…delam na temu, da boš moj v roku 14 dni…ponovno…saj veš…Bledek bo najin kot vedno…več pa poglej u mejlčk…vse piše…cmoka dragi moj…in nič žalosti sedaj…ko bomo malo v krogu družinic…saj se vrnemo nazaj u kletkico…kot vedno…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…ker nisem kura!!!

No…. vama pa vseeno šepetam, da se pa vidva le zgledujta po tvojem petelinčku…to mamo ženske rade…paše in zadane!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa če ste kljub vsemu tukaj…tko….malo….putke?
Sp

ja…kar sanjaj, da smo kure…pa nismo neeee…to bi pa že lahko vedel…da smo taprave babe in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem rekel putke in ne kure…in niti babe!
Zdaj bi pa že lahko vedela,da imam jaz zelo rad perutnino…sploh ta okrasno.
In če mal tko pogledam,saj tud ve vsak mesec znesete eno jajce….khmmm s tega stališča ste pa slabe nesnice….naše putke znesejo enih 20 jajc na mesec na primer. ;-)))))))))))
Pa še za pojest so…vaše pa ne.

Sp

Že vidim,da se mi uspešno hoče zajebavat,juhej,da bi trajalo vsaj do septembra!

…hotela…da si v elementu…mi je ratalo…sedaj pa lepo svinjaj vse do torka…uživaj…pičkari…delaj kar ti paše…samo da boš dostojno nosil ime Sprevrženc, ker dugače te bom morala preimenovati;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja…pa tud eno novo ljubico si nameravam omislit,bolje dve kot nič.
Pupike?Kje ste?
Stari dobri Sp,mal ubrisan,vendar pozoren in ljubeč ,je na voljo najbolj čuteči bejbi.
Sp

To je pa taprav…Sprevržko…bolje išta nego ništa…tooooo!

Ampak ablubi pa, da svoje žabice ne boš pozabil…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Danes sem že en velik šok doživel…pa obljubljat v šoku ni dobro.Lahko kaj preveč al papremalo obljubiš!
Cmoka moji žabici
Sp

cmoka nazaj…pa le hitro obljubi, da tam nekje ne postanem nekomu drugemu žabica…saj veš kam grem…ne?!

Dragi prijatelj…ne bo šlo takole…ti vse…jaz pa nič…ne…ne…prijatelji si delijo…marsikaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close