Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sprevržko, sedaj pa …

Sprevržko, sedaj pa …

resnico, kdaj si nazadnje….saj veš kaj…cmoka za resnico

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Močil al vrgel?
Lepa si

ja močil kruh v juho in vrgel trnk v vodo, no kdaj dragi moj???

Si pa lep nocoj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sedaj pa hitro priznaj kaj te je zmotilo???Ali je ljubica na obisku…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čaki,ti si v nedeljo kruh močila,a ne?Jaz pa:bilo je tako:pred cca 14 dnevi je imela ljubica ta rdečo,pa ni blo nič(čeprav mi je mrha priznala,da ona uživa tudi v takem stanju,no khm,mogoče pa govori resnico),ta teden ma žena ta rdečo(ta ne uživa niti takrat,ko je nima),torej sklep:desna je malo otekla,sploh,ker mam od ljubice eno lepo slikco,pa to sem itak že napisal,ne.
Jasno?
Sp

Jaz sem v nedeljo ljubezen vodila, pa ne kruh mocila…a to je sedaj po tanovem, da gres namesto seksat kruh močit, ne, ne, jaz grem raje seksat kot kruh mocit, da ves…pa se opozorilo prebertite ker sem tole sedajle res kar malo prevec poredno napisala….no za tiste ki samo berete;)))Uživajte ali ne sprevržko…kaj misliš koliko naju zdele špega???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zna bit,da je kaka žval kje,kaj misliš?
Pa če jim dava še malo veselja:Sonči,a bi ti meni zdaj malo fa***a?
Pa se tko malo stisnila k meni,a?
Lepa si
Sp

Ja opazuje kot jastreb, pazi ne igraj se s tem…

Ja jaz bi takoj fantazirala in se stisnila k tebi, to pa vedno , zakaj ne takole …a si to hotel, si pa skromen…

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj ti delaš pod tušom toliko časa, pa poredna si, joj, joj, a ti mogoče uživaš?????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Glavno,da ni sokol!Ta je že bozga kanarčka nesu,baraba!
Če nese pa še tebe,pol pa sam tu ostanem…
LS
Sp

Ja če odnese še mene pa ostanes sam, pa res samo tu??? no saj ni treba pisat, pšššššššš.
Sprevržko, si kaj lačen???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja sem.Pa samo ene stvari bi zdaj jedel,grizel,lizal,stiskal,božal
lepa si
Sp

Okej naj ti pomagam, jedel bi socno lubenico ki bi bila vsa mokra da bi kar teklo iz nje…., grizel bi lesnike , ki so tako trdi…in lizal sladko liziko vso medeno…in stiskal pomarancke take lepe okrogle polne ter božal svojega Francija, je tako, si to hotel ali boš delal!!! cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vse to BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!
Franci me je pa že zajebal,njemu,ko pade noč začnejo druge vrste bejbik po glavi hodit in ga skratka ni več tu.
Bi,bi,bi,bi,bi,bi,bi,bi,bi,bi,bi!!!!!!!!!!!!!!!!
lepa si
Sp

Bi a ne, jaz bi tudi, ampak ti si to ne zaslužiš, pa veš zakaj, boš kmalu izvedel….ali že čutiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

;)))
Me dolgo ni bilo? 😉

ja , ja dolgo tako dolgo, kot da bi bila tudi tam pod tuskom poredna…si bila’??

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poredna? Poredna? Kako to misliš, poredna???
:))

Ja poredna ne, da si vso toplo vodo porabila in sedaj tece samo še mrzla, je bilo tako???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako je, za svojo rit sem pogledala, za ono drugo pa me ne zanima :)))))))))

A zato,ker sem zdaj,namesto,da bi tebe plavšal,moral ljubici nekaj napisat?
Sp

Aha, si imel kazen kaj, ja je sigurno žalostna, ker jo tako zanemarjaš ali pa si ji še kaj drugega ušpičil, priznaj…

cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No vidis, ti porednica poredna!Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma tko na hitro,sem ga pred njo ……,je tud ona pol boljše volje!
Sp

A res, no vidis, potem imas pa dobro ljubico, cmoka še zanjo! Ampak lahko bi ti pa vseeno malo pomagala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close