Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Srečala sem ga drugič, z njim imel še nič spolnega, a si želim, da bi bil oče mojih otrok….

Srečala sem ga drugič, z njim imel še nič spolnega, a si želim, da bi bil oče mojih otrok….

ženske pa romantične, ja pa kaj še, samo dat nočjo tistga ki ga majo, ker na nek bolan način mislijo, da so moški kr ne vem kva špaga na vrvici… da pa bi kaj lubezni pokazale raj najedajo.. pa lubusumje zganajo in v vsaki ženski vidijo vse najslabše…..zato ja če maš tok lubezni v seb ga zapelji in mu pokaži vsak dan to…..

razumi no, ti o ljubezni pojma nimaš,dokaz si sama dala,dejstvo je,da tvoj tip,s katerim živiš,ob tebi vegetira. Ti resno rabiš psihiatra,ta zasedeni tip pa se igra,kar naj se,drugo si ne zaslužiš,doma pa itak seksa z njegovo. Tako neumne ženske pa že dolgo ne.

Ti tej svoji blodnji praviš ljubezen?

Pa kaj ste tako pozno gor le neke napol farške moralizatorke???

Fouš ste ji ker punca hoče živeti, ne pa da je sprijaznjena z življenjem…

Fovš ženski, ki že par let ni seksala in ko se je je prvi moški dotaknil, zblaznela? Ja, imam pa res za kaj biti fovš.

Fovš ženski, ki že par let ni seksala in ko se je je prvi moški dotaknil, zblaznela? Ja, imam pa res za kaj biti fovš.[/quote]

Ja fouš, da vse to občuti, ti se pa verjetno tega niti ne spomniš več, če si sploh kdaj občutila…

Bodi raje vesela za njo

Tole:

se mi je zgodilo večkrat.
Vsakič sem mislil, da je to to.

Zdaj imam sicer več izkušenj, vendar še vedno mislim enako. Če niso samo hormoni in odgovarjajo tudi druge pomembne življenske reči – potem take možnosti ni za izpustit iz rok.
Je pa fajn zraven hormonov uporabiti tudi glavo. V teh letih bi morala glava že kar dobro delati, a ne?

ne fovš nisi sam že zdaj zganjaš teženje pa tečnost…zakva ji pa ne privoščiš lubezni? a jo sebi ne? kva misliš če maš enga frajerja da mora biti pa zdaj skoz z tabo…ne jutri ma lahko že drugo ali ti drugega pa kaj …življenje je nepredvidljivo zato zdajšnji trenutek pokašte kok ste dobre če se že mate za tok dobre………

Imaš prav, živeti je treba s polnimi pljuči. Zakaj se pa ti tega ne držiš? Že 4 leta, kot praviš, živiš kot crknjena gos. A zdaj boš pa kar naenkrat pljuča napolnila? Raje uporabi in napolni možgane. Sicer se boš pa itak sama osmešila. Lepo nedeljo ti želim. Jo bo preživel s tabo ali njo? Mi ni treba ugibati.

Fovš ženski, ki že par let ni seksala in ko se je je prvi moški dotaknil, zblaznela? Ja, imam pa res za kaj biti fovš.[/quote]

Ja fouš, da vse to občuti, ti se pa verjetno tega niti ne spomniš več, če si sploh kdaj občutila…

Bodi raje vesela za njo[/quote]

Sem na frišno poročena in ne vsega naveličana, tako da ja, mi ni treba obujati spominov na metuljčke, jih imam še vedno doma.

Na tvojem mestu bi pretehtala stvar in moškemu jasno pokazala, da mi je všeč. Konec koncev že na tem forumu beremo koliko ljudi je nesrečnih pa so vseeno v vezah. Je postal kar trend, da si v vezi, čeprav nisi zadovoljen in greš iz veze, ko spoznaš nekoga novega.
Kar pa ne pomeni, da ne bi bila previdna in da bi slepo sledila samo svojim čustvom.
Odloči se torej kaj hočeš – potem pa z glavo, ne s srcem naprej.
Ker roko na srce lahko se na koncu izkaže, da je tvoj sedanji boljši človek od te tvoje kemijske simpatije.
Čeprav težko razumem, da vztrajaš v vezi, če ne sexata. A se zavedaš, da se bo kaj takšnega tudi njemu zgodilo prej kot slej?

KAM PA PRIDEMO,ČE BI VSI TAKO RAVNALI,KOT TA “NORA”???

Veliko zasedenih moških in žensk kdaj spozna nekoga,ki mu požene hormone, a to ne pomeni,da bo človek šel takoj seksat!!! Kam pa pridemo??
V TEM JE SMISEL,DA SI ČLOVEK!! Da se obvladaš in si rečeš NE
[/u],ne bom z tem človekom šla v posteljo,imam nekoga doma,in on ima nekoga doma. Saj nisi prostitutka,da se ne moreš obvladat.

Ljubica draga, vse je zdaj odvisno od njega. Če je nekdo,vreden spoštovanja,potem po tvoji češplji rekel ne.

Ah, dej no, dej … Imaš slab odnos in misliš, da mora moški vztrajati v njem? Samo zato, ker je v odnosu?

Vedno gledam drugače če so vmes otroci. Tukaj jih ni. Naj najde srečo z drugim, kam pa to vodi, da že dalj časa ne sexata …

h

nimaš dokazov,da ima ta moški slab odnos..veliko moških ima svojo doma,zunaj pa mal flirta( opazuje),ampak se vrne k njej domov,ker jo ljubi!! Saj menda veš kako gre pri moški glavi.Kdo pravi,da ne ljubi njegove??Ta vešča pa ga hoče zajahat.Ne verjamem,da ji bo uspelo,če on res ljubi svojo žensko doma.A štekaš?

ona ima čuden psihopatski odnos doma,ampak zasedeni moški,ki ga hoče, pa ni nujno,da ima slab odnos!!

Punca je noro zaljubljena, avtorica zadnjih petih postov z dvominutnimi presledki pa je samo nora.

vse je odvisno od moških , ki vedno naletijo na radodajke

pišeš da si prišla do določenih spoznanj. Nimaš pa poguma, da bi glede tega kaj ukrenila?
Deli svoja spoznanja, povej svojemu truplu, kar mu gre (vajin odnos je delo vaju obeh, ni samo tvoj tip bad guy), odseli se, saj če delaš 12 ur na dan (khm, khm) tako ali tako nimata veliko en od drugega.
Razčisti s seboj o tem kakšen zakon sta imela tvoja starša. Kakšen odnos imaš s svojim očetom (je bil sploh prisoten v tvojem življenju?).
Če boš iskrena do sebe ti bo kmalu marsikaj jasno. potem pa, če ti je vseeno da noriš za človekom, ki je v zvezi, pa cel večer objema drugo (težko verjamem da je bil na zabavi kjer ni bilo prav nikogar, ki bi njegovo ‘gretje’ tebe ne mogel prenesti na ušesa njegovi partnerki) in jo ‘meša’.
Ja spolno si hudo podhranjena in trenutno ne razmišljaš trezno, če misliš, da boš zdržala ko bo blišč minil in boš vsaj približno potešena. Boš lahko še vedno vzdrževala tako idealno sliko?
Jaz se sicer ne strinjam z zasledovanjem nekoga, ki ni frej, ampak bottom line je, da je on sam odgovoren za svoj odnos.
Žal mi je samo, ker on tistim, ki nismo tako hormonsko vpleteni, zveni kot en, ki zelo dobro zaznava ‘sestradane’ ženske in to zna obrniti sebi v prid. Ja, eni si s tem pumpajo svoj ego, domov grejo pa še vseeno nazaj k svoji.
Vse skupaj se mi zdi, da si napisala zato, da bi se lahko spustila v boj s tistimi, ki jih imaš za zavrte, zaplankane, pobožnjakarske itd.
Ampak če si taka faca – tako osvobojena in razsvetljena. zakaj pol tle po forumu sploh kaj pišeš? men se zdi da je največja klerikalka in pobožnjakarica v resnici v tebi sami in tej svobodnjakinji, ki je tako razvneta, ne da popolne svobode, da bi naredila tisto, kar si tako želi.
Na koncu pa itak vsak naredi kar se mu/ji zdi prav – najsibo po treznem premisleku ali pa povsem nagonsko – posledice nosiš pač še vedno ti in tisti, ki so s tabo vpleteni v tole godljo.

Kako naj ji povem, če je pa ne poznam? Saj sem tudi njega šele 2x srečala. Ja, seveda pa on nima pri tem nobene vloge… flirtanje na hard že ob prvem srečanju, izpoved, da je komaj čakal, da me spet vidi ob drugem srečanju, da me je držal v objemu – in to pred svojim prijateljem, ki ve za njegov punco…

Pa kaj ste tolk obsedeni z njegovo punco? Jaz o njej nisem razmišljala še niti sekunde. Najbrž to skrbi predvsem neke povprečne kuraste monovke, ki dobro vedo, da so premalo privlačne, da bi njihov mož jahal samo še njih… dobro vejo, da ga namaka nekje drugje, odtod pa ta srd in frustracija nad vsako, ki pove, da si je poželela ‘tujega mesa’. Hahaha.

Jaz ga ne bom posilila, brez skrbi, vem pa, da v meni vse gori od želje po njem in če tako čutim, potem že mora biti prav. Ne bom pa naredila ničesar, dokler se on ne bo izjasnil, brez skrbi. Odločil se bo ON. Vedno je tako.

Vsak dan bi ga oboževala, objemala, mu masirala noge, mu kuhala… ga ljubčkala in razvajala. Brez skrbi! Ob tem pa mu ne bi najedala. Jaz sem svoje lekcije iz ljubosumja pokopala približno pred 8 leti. Takrat sem razčistila, da nihče nikomur ne pripada, da je vsak sam svoj in ima vsak svobodno voljo, na podlagi katere se odloča. Ljubosumje ne špila več pri meni in tudi pri drugih ga vidim predvsem kot ostanek infantilne nezrelosti na čustvenem področju.

Fovš ženski, ki že par let ni seksala in ko se je je prvi moški dotaknil, zblaznela? Ja, imam pa res za kaj biti fovš.[/quote]

Iskreno me čudi samo to, da vaške moralizatorke ob skoraj 11 zvečer sedijo na monu, namesto da bi oralno, analno in vaginalno zadovoljevale svojega Idealnega Neskurbanega Zvestega Moškega, se potem stiskale k njemu do jutra, zjutraj ob 5h vstale, da podojijo otročad in vsem skupaj skuhajo zajtrk ter zapojejo pesmico Moje pesmi, moje sanje. Ja, čudno je to. Najbrž ni bilo njihovega deca doma, ker se je gonil z eno luštno, nezateženo in polno življenja, medtem ko so one zagrenjene cinično stresale svoj srd nad anonimko, ki je priznala svojo vročo ljubezen do nove simpatije.

Ne čudi me, da je Slovenija tam kjer je – v podnu, v greznici. Saj so njene državljanke večinoma take.

Spet sem ugotovila, kot že ničkolikokrat, da so moški boljši od žensk. Družim se pretežno z moškimi, v 4 letih kar nisem sexala, se me je dotaknilo veliko moških (z roko, formalno ali bolj prijateljsko), dobivala sem odkrite ponudbe, a jih nisem sprejemala, ker mi noben ni ‘potegnil’. Tokrat pa sem naletela na pravega. Diši mi na 100 metrov daleč. Kemija JE.

ma dol nam visi ! če bi imela jajca , bi šla do njegove , ji povedala ,da ga hočeš !

Ne bo ti ratal , si samo ena med mnogimi , s katero se on špila , punca draga .

Koliko let imaš ti? In koliko let misliš, da bi to trajalo? Da bi ti lizala tla pod njegovimi nogami, on pa zaate ne bi naredil nič? Ker ne bi, za žensko, ki se tako ven meče in ponižuje, moškemu ni treba narediti čisto nič.

hej ” čisto nič “

pust jo , ženska rabi psihiatra NUJNO .

jej jej jej ” noro zaljubljena “

New Report

Close