Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SREČANJE SREČE

SREČANJE SREČE

Dobro jutro, dragi prijatelji, lepo ponedeljek
vam želim.
Danes je ena naših prijateljic začela z novim
delom na novo v drugi firmi. Upam, srčno upam,
da bo zadovoljna, da bo to tisto, kar jo bo osrečevalo.

Mi pa zečanjamo nov dan, nov teden, nov mesec …..
in se tudi nadejamo sreči. Ker je človek vedno
pripravljen na iskanje sreče. In na to, da jo bo
srečal ….. Srečo.

Z.M.pravi:
————–
Sreča je taka, ki jo lovimo in taka, ki nas lovi; pa tudi ta, ki se nam ponuja na vsakem koraku; če jo prepoznamo, če si vzamemo čas. Srečo srečujemo, če koga srečamo, če koga osrečimo …”
————–

Ekola ……. moja sreča je že tukaj. Vem, da boste, kot vsak ponedeljek, počasi prikapljali sem gori, se pofočkali in šli delat naprej. In ko bom uzrla zajčka, pa NIobči mojo, pa Sebota, pa Murenčka, pa Mucico, pa morda celo Nikitko, Zvezdico, …….. pa Janija, pa KR, pa ……….. morda morda morda ……….. da, morda celo ………. ja, takrat bo srča zadolenal s svojim pravim zvenom, v nizu notnega zapisa, v nizu sen gor kapljajočih tjavendanovcev, nizu ……………

Dobro jutro!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Mariči. Ekola, nov teden. Horuk v nove čase kdor ….. in v nov mesec. Mesec pomladi.

………moj mesec, mesec ljubezni, mesec
prebujanja ……….. hay Seba!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma mesec, mesec…………….vsega.

Nocoj sem med zvezdicami , še kar jasnega neba , nabrala v svojo popotno malho nekaj svetlečih zvezdnih iskric neba . Naj bo to sreča za vas , naj ta sreča ko mislimo drug na drugega , nekaj velja !
Dobro jutro !

Jutro Sebi.
Ja , v tem ” vsega ” , tuki je marsikaj :)) !
priden ej , zgoden :))

to leto se je pomlad pričela prej kot običajno , no mislim tako 🙂

hejlaaaaaaaaa :))))

Dobro jutro Marija in… kaj je zdej delo že u hrapi????? No sem vedel, da se ti bo počistilo pod nogami ja :))))

Ja, ena od zvezd zdej sije tam v eni drugi kancelariji…. ma je treba da so zvezde povsod :)))

Lepo jutro in krasen začetek tedna. Marija…… ponedeljek je… YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!

sreča je srečat srečno osebo 🙂

zajček, dobro jutro in naj ti zvezdice sreče dolgo služijo 🙂

ampak one so tudi zate .

dobro jutro Jani ..
ps. iskala sem in iskala , pa našla putko zate 🙂

Torej naj naše dobre želje sežejo prav tja….v to kancelarijo …saj nas bo začutila !

Ja sem z avtom. Upam da se je prej začela

Jutro

Yap

Oh, cepica . Seveda si z avtom. Upati pa moramo vsi , čeprav kdaj tudi to zamre..upanje..
Sebi , ti ne dela mail ?

Dela, dela. Sem ti že odpisal.

aha :))))

uh, sam kaj nej zdej… jest sem bil pa toooooooolk zadovoljen z račko no…
a moram zdej zamenjat?

cmoka zajčku za lep dan!!

Bog dej Jani. Kako kaj za vikend. Si se našemil?

živjo seba!!!!

vikend… hja…. šema ku prej šema…. je blo malo mešano :)))) od faksa do priprave sankaške proge za državno prvenstvo, polej včeri sama tekma, pa mal maškare, pa tko… evo, moram rečt… šema ku prej šema ostane šema skos :)))
kratka ocena… vikend… BP :))))

hm..
na pa imam problem…
mah, sem putko kar spustila 🙂
cmoka tebi tudi , za še lepi dan kot bo moj :))

No pol si bil pa krasna šema. Kapo dol

no sej.. mogoče bi pa pasalo met pr sebi obe.. putko pa še račko :))))))))))))

šema šemasta :)))))))))))))))

Vidiš….vedno več hočeš :)))))))))))))))))))99999999

New Report

Close