Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SREČANJE:::POZOR POZOR….

SREČANJE:::POZOR POZOR….

Takole,danes sem čisto mimo foruma,bom imela lepo popoldansko branje..ampak vam prinašam eno lepo novico.

SREČANJE BO !$.septembra..KOča je !$#”!/&()(&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$ to je pravi da je!”#${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/()&…

TAKO!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja sam Mujo iz doboja i ni’š ne razumem , kaka spet kurbarija bu??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ha, ha :)))))))))))))))))))))))

A ja reko, ja budala !

Vidim, da i ti ne štekaš :))))))))))

hahahahahah, evo nas dva tehničara,…hehehe (sva imela -3 iz latinice)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

No Takole…SREČanje bo 14.septembra (sobota).OB 12 uri..pa obvezno tja do zajtrka..al pa še čez…..Tako KOČa je naša in je že rezevirana!!!
Tako,zdej si ta datum nekam zapišite,magari na steno..ali pa na čelo!
Kdor gre na dopust,naj uživa,naj se prišpara še za september ko bo mogel marsikaj dat od sebe..heheheheheh…
Podrobne informacije dobiste vsi po mailih…Voila!!!Če kteri hoče me lahko pa tud pokliče..cifre mate vsi!! Tako…..

P.s. ŠTUMPI lubek moj…zate pa en vroč KISSSSIČ **************++++++++++++********* sej veš kam a ne?PAPA grem kuhat!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nisam ni ja uštektao :)))) I sad slušam onu finu.. Čefur onoga Magnifika… trebalo bi ga sj*****

hahahhaha, a ja od Đorđe Balaševiča – Imao sam strašnog pjetlja , koji je skakao na guske i na patke…

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

po očetu južnjak, me je dosti med nogami in sem pravi korenjak, ajme šta me boli kurac, jest sem čefur…

Ma nije nego Magnifico – čefur :))))

i mam med nogami novi i ljepi ,……transakcijski račun ,………(nova verzija)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Štoviše transakcija u tvoj pljus,

želi tebi Brus. :)))))))))))))

to je to ja :)))))

Čau banda, do jutri!!!!

Pol pa kar storniram ……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ej nisi mi odgovorio !, BUŠ al ne BUŠ

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ker sem se že bal, da bo usekalo kam vmes….7 imam poroko, 21 pa obletnico poroke……torej, je 14 glih prov, za kej umes :)))))

Če bo ta datum – meni ustreza! Koča pa je tudi v redu.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mislim, ej, meni je zdaj ne tastatura, ampak PC znorel, vse je rdeč tud če odprem pordeči nazaj. Kriza!

a se še 1x poročiš :)))))

MUCA …. MEN JE PRAV .. VSE JE PRAV .. ZLATA SI .. KO SI SE TAKO ZAVZELA ZA VSE … !!!!!!!!!!!

B.

Bom pač moral črtat dva sestanka(sa dve bebe- že vse plačano v naprej ), ma kurc pa une brez matranja , saj je tudi drugačen čar ,…..
Grem tudi jaz !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Barbi, sam “ro” vzami ven, pa sem takoj za. :))

ma zajči kje si ti dans … zgubila v rdečih cifrah :))))

mislim .. jaz tebe zgubila 🙂

cmoka zate 🙂

…a ti pa kar za 2 mesca vnaprej plačaš, al kaj ?

Dobra stranka, ni kej :)))

hahaha … aja?

ro vzamem ven …. zdej pa .. čakam ……………………

Popust, …………pravijo da lažje obračajo denar ,..))))?????
– ko boš v ljubljani – predhodno pokliči ,da jih vprašam glede zasedenosti

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close