Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SREČANJE:::POZOR POZOR….

SREČANJE:::POZOR POZOR….

Na, zdej sma pa čist u župci! Kaj naj zdaj naredim,
ljuba mila moja muca, reci ti. 14.09. imam jaz rezerviran
fish piknik v Izoli? Bemti pa ribe! Bemti pa koča, bemti
pa …… sve redom po spisku, štogod mi dođe ispod
…….. uf, odločitev bo težka, bogme da res!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ojej Marija…pa zdej?
Ti lepo na ribce prid na Gorenjsko.Za na murje pa preloži…Pleazeee….ker res no ne smeš manjkat..Prelagat ta datum pa je težko,zelo težko…7 se ne da…poem pa brusko ne more….oh joj preloži ribice nooooooooo prosimmmmmmmmmm……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bomo sproti delo delili….Drugače pa speci kaj sladkobnega al pa slanega pa ne preveč..
Aja…prinesi muzik(cd…)
Nič bat,če neboš ribic boš pa prasca..heheheh sam dobro da si povedala da vem…Eko! Toliko….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))) šaj je vše rdeče :)))))))))))

zdej je že dobro, veš :))))))))))
joj je bilo hudo :)))))))

oj zajček….***********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

eh .. vse pa ni nooooooo :))

je blo ja .. samo B. ni vsega brala :))) na žalost ni blo časa 🙂

Muca!!!!!!!!!!!!!!!!**************************************** OJ!

oj jo :)))))

heheh oj BARBIIIIIIIIIIIIIIII****************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hooooooj .. no sej .. kdaj pa kdaj mi pa rata tkole uletet … :)))))))))))))

Sej tud jest bla odsotna danes,ko je najbolj divjal vihar..kaj češ..sem pa zdejle tolk bolj uživala in not prnašala hehe hecno…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja .. sej .. ko se tipom utrga … pol je hudič .. sam klofajo pa klofajo :)))

Barbi************************

ni? :))))) je blo… skoraj.. vse :))))))))))

ane … kdaj se pa more človeku mal zrolat .. da ma občutek da živi :))

dobro jutro zajči .. pa čimveč rolanja :)))

ok .. zdej za tole uro mi je zadeva čist vesolska .. tko da mi ni nč preveč jasno :))) lahko pa zadevo naštudiraš do septembra in demonstriraš ;)))))

bi znalo bit zanimivo :)))

bilo, bilo :)))))) , pa je zdej dobro. Bilo je uh rdeče, črke tuki gor…sem mislila, da bo PC kolapsiral od vsega seksa tuki…….joj..

New Report

Close