Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek sredstvo javnega zavajanja

sredstvo javnega zavajanja

Tako, da je pričakovati zmago Jankovića že v prvem krogu.

Pardon, brez vejice v zgornjem postu.

jej,jej, jest se javim za župana al pa poslanca.če si je res Jankovič nakopal tak bogastvo,pa da mu je to ratal brez kakršne koli kazni bi si ga še jest.( pa verjetno je vas kandidatov še veliko )vsaj za par mescev bi probala tako pa z mojim ušivim 100 tisočaki komaj preživim.pa bi še jest mal nebesa probala. ( bog ve če bi mi Jankovič hotu bit svetovalec )

sonja, a si že kdaj pomislila, da skoraj za vsakega, ki je bogat obstaja tisoč in ena zgodbica o nečednem načinu pridobitve le tega. Ne branim Jankovića, ampak če bi imeli možnost pregledati celotno poslovanje vseh politikov in gospodarstvenikov, bi pri skoraj vsakem našli toliko ali še več stvari za očitat kot lahko očitamo Jankoviću-žal!
Kar se pa rezultatov anket tiče, pa se bomo pomenili po volitvah. Kajti Delo in Večer sta časnika pod vplivom SDS, torej bi moralo tam Jankoviću kazat slabše kot pri Dnevniku.

Le zakaj ni nobenih zgodbic o nečednih poslih okoli podjetnikov tipa bratov Jakopin, Akrapoviča, Mirka Tuša, ampak samo okoli tistih, ki jim je pomagala politika in nacionalni interes?

ja pa jade, čim bi se npr. Akrapovič odločil vstopit v politiko bi se o njem našlo nešteto takih zgodbic. Pa ne misli, da jih sedaj ni, saj veš, ko foušija gorela bi, cela Slovenija…

a zgodbice, ki baje obstaja nam pa ne boš zaupala?

(verjetno je še v fazi ideje in še ni čisto dodelana)

draga skeptična, obrekovanje žal ni moje področje, poleg tega je tudi kaznivo. Dovolim si izraziti mnenje, če gre za javno osebnost, nepreverjenih zgodbic foušljivih Slovenčkov pa res ne mislim raznašat naprej! Kupi si Slovenske novice in Direkt pa boš čist potešena in zadovoljena, ker jaz tvoji želji žal ne morem ugoditi.
Sploh je pa velika razlika med nama ta, da jaz pišem ves čas in na vseh forumih pod istim, registriranim nadimkom, za razliko od tebe…

(ideje… pa prepuščam tebi, saj imam občutek, da si veliko bolj kompetentna za tovrstna “opravila”)

New Report

Close