Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sta že “svršila” K in M

sta že “svršila” K in M

Katera Evica?

KIR pač ni moja simpatija….vsem drugače mislečim v razlago: človek, katerega nisem srečala, katerega nisem videla in s katerim se nisem nikoli pogovarjala na 4 oči….pač ne more biti moja simpatija, pa naj je še tako zabaven. Še vedno so prve oči, ki delajo….in ženske ne mislimo s spodnjo glavo, ker je nimamo….

In Ondi, ne pomeni, da me je ukrotil (saj nisem kobila;)), če se mi zdi njegov način komuniciranja “zanimiv”. …zdaj mi odzvanja v ušesih….”bil je tako prikopno zmeden…da sem takoj vzljubila ga;)” …on pač razume moje provokacije, opažam pa, da imajo nekateri velike težave s tem:)

In KIR:) ….nobenmu povedat, da se dajeva dol:)))))
(jaz vsak dan naredim 50 sklec, pa ti?)

naya, izbire res ni, pa mene uradniki ne privlačijo…..jaz imam rada bolj odločne moške….naprimer, da med strankami je nekaj prav simpatičnih, pa še pijačo plačajo….ki je na internetu ne dobiš:))))

Enostavno mi je tukaj najbolj varno, ker če bi v real kateremu o sexu začela, bi me takoj narobe razumel:))) al pa da bi ga kregala, zakaj ženo vara:))))))…ti si lahko privoščimo tukaj…v popolni intimi;)

Pa kako ti ne razumeš nobenega heca ali šale.In “UKROTILA” sem dal v narekovaje.Toliko za opommbo.

ups, prebrala sem sds namesto sns. zdaj veš, katera

---------- le vent nous portera...

prvi odstavek: “simpatijo” sem samo tako napisala, pač – ker zadnjič so celo virtualni sex naumili :)) no, zdaj imaš pa virtualno simpatijo

drugi: verjamem

tretji: tudi moje stališče. tu mi lahko samo virtualno zamerite:)

---------- le vent nous portera...

ha,ha,ha.Imaš hrčka?No lepo…no da se vrnem k blondinkam.Ja Eva res ni kako pametna;-)

Ondi, pa zakaj imaš ti vedno občutek, da jaz tebe ne razumem:)?? pa da te resno jemljem???? :))))
(bomo videli zdaj spet njegovo resno reakcijo…da včasih pa le kaj resno pove, pa vendar;)…)

Ondi, kot mali cepetavi fantiček se mi zdiš;)
…tiste tvoje….ja sexy gor, sexy dol, sexy ta, sexy tista, sexy je kar vse, kar kdo reče:)))

Saj me ni treba brati…Zdaj si se pa name spravila;-):-)Provociraš kaj?:-)

pa me ti “ukroti” če boš mogel, Ondi;)

Hvala…prosim Mirela ne beri me.Ok.

In tvoja pametna in vseveda zelo zelo pametna mnenja.Ti si res popolna in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kvalitetna ženska.Brez napak.Po tvojem pisanju in mnenju sodeč si res nezmotljiva v življenskih preizkušnjah.Ne sprejemaš ostalih in če se kdo s teboj ne strinja ali ti ni po godu znaš biti provokativno navihana in tako prijazno nesramna.Imaš pač svoj fetiš posebnih užitkov.

Ja interesantno kaj naj rečem, očitno ti je zanimiv in ne več potreben kakega psihiatra kot še nedolgo nazaj. Še pomnite tovariši?????

Kakorkoli že, že samo dejstvo da ti je zanimiv njegov način komuniciranja marsikaj pove.

Je tvojemo možu tud tako zabaven?

ma, njur, tu gor se hecamo, ne sexamo, no

če je nekdo zanimiv, še ne pomeni, da ne rabi psihiatra – ker je lahko zanimiv prav zanj. sicer je pa pomojem kar mirella kirova psihiatrinja, zasebna, osebna, kar češ, bo že ona dorekla.

ondi pa: boooogiiii, ja cel svet (beri splet) se je nate spravil, nihče te ne razume, anedane, jakajpazdaj (vjokpanadrevo kot razo?), nene, “ne daj se, ines!”

---------- le vent nous portera...

Naya si spet slabo spala?

No vidiš norTON, da sva z M čisto zares “svršila”. In to kljub temu, da moja malenkost naredi dnevno vsaj 30 sklec več kot ona:-))) Brez dvoma pa ostaja ona moja psihiatrinja še naprej:-)

Ja, ljubezen resnično nima meja:-))))
En cmok Mirellči za lep dan!

Lahko bi bila osebna psihiatrinja, samo več komunkacije bi bilo treba, ker tako se pač ne da pozdraviti pacienta, če se z njim javno, vsem pred očmi…”dol daješ”:)))))

njur ti mi deluješ pa tako zelo kolerična osebica:) Sej si boga, če imaš kake težave, samo….pa saj jih imamo vsi kdaj!
In moj mož ne sedi z mano, ga niti malo ne interesira noben izmed mojih sogovornikov in kolikor imam jaz s KIRom, imam tudi s teboj, ljuba moja njur:) Če ti je pa KIR všeč….pa si malo ljubosumna, naj te pa potolažim, da se niti ne poznava, zato niti ne morem reči ali sva znanca…ne vem kaj sva!?! Dajte zdaj skup stopit njur, ondi pa še katera “užaljena duša”, ki sem jo tako ali drugače prizadela, pa malo razmislite o tem: Kako moje (vaše) sodelovanje na forumih vpliva na moje (vaše) zasebno življenje?
Če boste ugotovili, da še cel dan in noč, ko ste z družinami, partnerj…prijatelji…mislite na forum, forumaše, name:)??? potem ste v krizi;) to je potem že odvisnost, lol.

Torej, njur, če želiš ti lahko dam telefonsko od mojega moža, pa ga boš vprašala, kaj ve, pa česa ne ve in rešila mojega nevednega možička muk, ko mu ženka natika rogove po forumih, doma pa vsa boječa streže kosilo ….joj, kolk imate eni skrbi z mano….

hahahahahahahahaha

ja Mirelca, imaš pač dokaz kako težko je bit javna (beri vsem znana) osebnost, čeprav le virtualna; ki določenim niti v popoldanskem času ne greš iz glave:-))

Mislim – namesto prerekanja bi bilo veliko bolje ko bi se dajali dol, meni pri tem poslu veliko prej pride:-))))

…. moje cmokanje kar spregledaš:-(

:-))))

KIR, vse je igra, vse je hec, vsaj zame, vedno “svršiš” in enkrat bomo tudi vsi”završili” in konec bo svršavanja.

Tudi jaz dam mirelli pooblastila za sex-terapevtko.

30 sklec pa ni primerljivo (z mirello) s tem, če ga ima ona v svoji “jamici” večkrat na dan.

ne ondi, takrat še nisem šla spat, sem tuhtala. nekaj se mi ni izšlo, pa sem bila huda. brez zamere

---------- le vent nous portera...

ena jamica
dve jamici
tri jamice

No upam,da bo danes lepše in zabavnejše dopoldne.Kako si kaj?

Ha,ha zelo dobro si tole povedal.

Cel ekran je že slinast:-)

norTON….pa ne sexamo mi kar cel dan in ne vsak dan:))))
Se mi zdi, da ste o men dobili tako predstavo, da sva z mojim kot dva hroščka, skoz en na drugem:))))

ne ne neeeeeeeeeee:) Ko grem lulat, me na mir pusti;)

bodimo realni;)

ja KIR…veš da opazim tvoje cmokanje:) in….sem pač povprečna, pozornosti željna zdolgočasena gospodinja, ki ji tvoje cmokanje hudo ugaja, pa ne upa priznat tega, da je nebi imeli za “packo”:)-ko vendar sem skoraj uspela prepričat moške in ženske, da sem popolna, idealna …famme fatale:))))))))

New Report

Close