Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sta že “svršila” K in M

sta že “svršila” K in M

KIR in Mirella

očitno gojita ljubezen posebne vrste. ni slabo.
dobro, da vama doma “prepovedujejo” uporabo računalnika, dajta poskusita tukaj do 15.00h

🙂 mi doma ravno zato nimamo računalnika, ja, ker moj pravi, da potem še kosila nebi bilo;)

KIR, pridi, “ljubi” se z menoj:)))))

Zdaj me romantika daje, ker mi v ozadju poje O. Dragojević-.—-izpod ovog neba samo ti, znaš mi dušu taknutiiiiiiiiii…..

Sicer pa NorTON…prklopi se:)

Tudi jaz jih pustim,da se v miru ljubita,v extazi in milini.

nimam vedno cajta, ko pa ga imam mi Ana na dušo poje.

prav ondi to cenim.
naj jima bo lepo.

nimam vedno cajta, ko pa ga imam mi Ana na dušo poje.[/quote

in jaz si v koleno vrtam luknjo, da mi jo nežen glas zapolni….

norTON, katera Ana?????????

KIR pa je po moje že doma, na goveji juhci:))))

sej, js pa tud grem..polna ljubezni:)

ma kaka ljubav, 2 zdolgočasena uradnika v državni upravi, z komunikacijo na ravni najstnikov, brez jajc da bi se dobila in dol dala.

Hehe. No mirella meni deluje bolj tako kot, da jo neskončno rajca pametovanje in razlaganje svojega mnenja na dolgo in široko. Pa brez zamere mirellca, seveda se lahko tudi motim. Pač sodba ustvarjena na podlagi prebiranja tvojih postov.

:) mi doma ravno zato nimamo računalnika, ja, ker moj pravi, da potem še kosila nebi bilo;)

KIR, pridi, “ljubi” se z menoj:)))))

Ljubil bi se, ljubil s teboj…..:-))
Oh Mirelli

jaz čisto res nimam jajc…čeprav si je moj oče vedno želel sina:(
…saj ga je dobil:) ampak takega, z napako….nima jajc:))))))))

zdolgočasena uradnika:))))) za KIRa ne vem….

Drugače pa ja, me rajca….na dolgo in široko razlagati svoje mnenje, me rajca!!

komunikacija na ravni najstnikov? blagor najstnikom, če so res na takem nivoju, kot jaz:)

Mirellč, pa bi jaz vseeno še kakšno “najstniško” prebral, da se “zdolgočaseni uradnik” malo nasmeji:-))))))))))))

potem naju je v “nulo” zadela:)))))

dva uradnika….no, en menda ima jajca;)…na nivoju najstnikov te vprašam…..se to sedaj dela? se najstniki kar takoj dol dajo?
Jaz nisem izkušena, nisem imela veliko zmenkov z različnimi moškimi….prvi zmenek pr 14 letih in to je vse…potem so se samo nadaljevali, ampak takrat smo se dali dol komaj po kakem letu zalizovanja in sprehajanja z roko v roki:)

Zdaj nama že uradniške navade mal nagajajo, le-ti pa veš, da ne naredimo ničesar kar takoj…je treba kaka potrdila prnest pa it še na malco vmes:)

No, saj sem vedel da bom prišel na svoj račun, prej ali slej:-)))

Ja, mislim, da sva v tem malo zaostala: zdaj se dajejo (v glavnem) bolj na hitro dol, brez potrdil, priporočil ali celo malice:-))) No, vsaj najstniki to menda prakticirajo … zdolgočaseni uradniki pa??

vidva gotovo vsak na svojem ministrstvu sedita, kaj?

---------- le vent nous portera...

Jasno naya! S to razliko, da ima ona ministra, jaz ministrico, hahahahaha

v nobenem primeru nimata prav dobre izbire, moje mnenje. saj zato verjetno raje virtualne simpatije zganjata, kaj?

---------- le vent nous portera...

Naj uživata,zakaj pa ne,kajne;-)

In kaj če se motiš?
Kaj pa če se v reali dajeva dol, tu pa igrava?

:-)))))

Po moje si ti edini,ki ti je uspelo Mirelo “ukrotiti”…Car si.

go for it!

jaz sem z izbiro mislila na ministra in ministrico. če jih malo pogledaš… meni ta vlada že tako ni simpatična

---------- le vent nous portera...

Meni je sexi predsednica LDS in poslanka SNS.

ondi, katarinca ni na nobenem ministrstvu, čeprav pametna je dovolj, da bi bila lahko za pravosodje

saj res, to je en primer lepe in pametne ženske

---------- le vent nous portera...

No in katera kateri je še tebi všeč tuji ali domači?

evica je res sexy, pameti ima pa pomojem ene toliko kot naš hrček

---------- le vent nous portera...

New Report

Close