Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Štadion v težavah

Štadion v težavah

Torej, z novim stadionom ne bo nič :)))

zanimivo, da srbski Delta Holding naenkrat ne dobi ugodnega posojila, bežigrajsko soglasje za obnovo pa je kulturno ministrstvo razveljavilo.
Baje uradno projekt Stožice teče po načrtu, v resnici pa je tako, da srbski investitorji zaradi globalne krize( finančne) ne najdejo banke, ki bi jim dala tolikšno posojilo :)))))

Svetovna finančna kriza tudi ni razlog za zastoj, dragega, objekta za Bežigradom.

Nova ideja – namesto stadiona v Stožicah bo tam stalo naselje za upokojence.

Hehehe Janković … pravzaprav me vse skupaj ne preseneča.

zeeeeeeeeeeeh… pravi dolgčas je že poslušati te “svetovno krizne” floskule.

Katere upokojence? Po predlogu koalicijske pogodbe bomo itak delali do smrti. Prijetna zamisel. Zmanjšamo število upokojencev, razbremenimo blagajno, domove za ostarele ukinemo…

kakšne floskule, pa si ti slep in gluh???

Zdej je svetovna kriza in po vsej verjetnosti bo tud svetovni potop pa ledena doba pa mars bo napadu… pa bohvedkvaševse.

A ni blo bl fletno in enostavno prej, ko je bil za vse vključno s povodnjo v železnikih janša kriv?

Ne , da je posojilo preveliko , to ni problem , posojilo dobijo samo ni ugodno , zaradi bančne krize so zrastle obresti , preprosto ni posojil z ugodnimi obrestmi .
Štadion za Bežigradom pa je enostavno maščevanje odhajajoče vlade Jocu Pečečniku , ker je financiral zabavo ob zmagi levice .
Vasko Simoniti ni navedel konkretnega razloga za umik dovoljenja , edino pojasnilo , ki ga je dal je nepopolna vloga za izdajo dovoljenja , kar je seveda laž saj je bilo dovoljenje izdano skoraj pred enim letom in tudi dela že tečejo več kot 6 mesecev , minister na nobeno vprašanje novinarjev ni hotel odgovoriti in je po suhoparnem pojasnilu , ki je trajal približno pol minute dobesedno ušel iz sobe .

Hehehe Janša … a veš da mene tudi ne preseneča , malemu dolenčku je maščevanje v krvi , bilo bi res nenormalno , da bi se mirno umaknil.

Ne , da je posojilo preveliko , to ni problem , posojilo dobijo samo ni ugodno , zaradi bančne krize so zrastle obresti , preprosto ni posojil z ugodnimi obrestmi .
Štadion za Bežigradom pa je enostavno maščevanje odhajajoče vlade Jocu Pečečniku , ker je financiral zabavo ob zmagi levice .
Vasko Simoniti ni navedel konkretnega razloga za umik dovoljenja , edino pojasnilo , ki ga je dal je nepopolna vloga za izdajo dovoljenja , kar je seveda laž saj je bilo dovoljenje izdano skoraj pred enim letom in tudi dela že tečejo več kot 6 mesecev , minister na nobeno vprašanje novinarjev ni hotel odgovoriti in je po suhoparnem pojasnilu , ki je trajal približno pol minute dobesedno ušel iz sobe .

Hehehe Janša … a veš da mene tudi ne preseneča , malemu dolenčku je maščevanje v krvi , bilo bi res nenormalno , da bi se mirno umaknil.[/quote]

Ne se razburjat, škodi zdravju. Še posebej če se razburjaš za prazen nič. Preberi si Pečečnikovo obrazložitev pa ti bo jasno.

boss ;
Kje vidiš razburjanje ?
Pečečnika mi ni treba prebrat , sem njegov komentar videl na POP TV .
Minister ( Simoniti ) bi v pravni državi , umik dovoljenja , ki ga je izdalo njegovo ministrstvo plačal z odhodom z ministrskega položaja .
Simoniti poda 30-sekundno izjavo in pobegne .
Bajuk noće pred kamerami pojasniti primankljaj , ko se odloči za pojasnilo po 20 sekundah pobegne in ne odgovori na nobeno vprašanje novinarjev .
Pet ministrov pobegne na dopust in so nedosegljivi ??
Ostali ministri se poskrijejo po svojih ministrstvih in so nedosegljvi ?
Kameleonski minister Rupelj čudežno zboli in je že od volitev nedosegljiv .
Tvoj ljubljeni predsednik odklanja vse novinarske konference , ne udeleži se nobene TV odaje , kot užaljena kmečka nevesta se ne udeleži srečanja pri pred. republike kamor so bili povabljeni vsi iz nekdanje vlade .
Veš kaj boss; pose…. se jaz na te bivše izbrance ljudstva , ker ne znajo prenesti poraza .
Samo eno mi je žal , da sem jih pred 4-rimi leti volil , nikoli več , pa ne zato , da bi slabo vodili državo , to je bilo čisto dobro , zato ker ne prenesejo poraza .

[/quote]Ne se razburjat, škodi zdravju. Še posebej če se razburjaš za prazen nič. Preberi si Pečečnikovo obrazložitev pa ti bo jasno.[/quote]
misliš na tisto kjer meni, da naj bi zgradili elitna stanovanja
oz. naselje za upokojence. Nekako podobno tistemu v ZDA, z umetnimi palmami in podobno?:)))
Si si sploh ogledal lokacijo iluzornega stadiona v Stožicah?
V primeru, da nisi svetujem, da to storiš čimpreje.
Stanovalci, ki lahko z bloka spremljamo delo na delovišču smo na samem začetku opazili, da tu stadion nikoli ne bo stal. Da bodo gradili nekaj
povsem drugega. Prepričani smo bili v stanovanjske hiše. Nismo se dosti
zmotili čeprav je naš župan tako presneto povdarjal kako krasen štadion bo to. Blef na blef in to me ujezi.

Ne se razburjat, škodi zdravju. Še posebej če se razburjaš za prazen nič. Preberi si Pečečnikovo obrazložitev pa ti bo jasno.[/quote]
misliš na tisto kjer meni, da naj bi zgradili elitna stanovanja
oz. naselje za upokojence. Nekako podobno tistemu v ZDA, z umetnimi palmami in podobno?:)))
Si si sploh ogledal lokacijo iluzornega stadiona v Stožicah?
V primeru, da nisi svetujem, da to storiš čimpreje.
Stanovalci, ki lahko z bloka spremljamo delo na delovišču smo na samem začetku opazili, da tu stadion nikoli ne bo stal. Da bodo gradili nekaj
povsem drugega. Prepričani smo bili v stanovanjske hiše. Nismo se dosti
zmotili čeprav je naš župan tako presneto povdarjal kako krasen štadion bo to. Blef na blef in to me ujezi.[/quote]

Perlca palme so naravne in ne umetne!

Si pa nametal vse počez, predvsem stvari ki ne pašejo v to temo.
Da pa se ni udeležil srečanja pri predsedniku mu pa dam čisto prav. Čeprav mi je Türk trenutno veliko bolj všeč kot Drnovšek in Kučan je pa že začel kazati svoje komunistično preteklost, žal. Je pa presenetljivo kako pišete , da ste nekoč volili Janšo, da pa ste spregledali in sedaj volili prave. Glede na volilni rezultat vas je takih zelo malo.

boss :
Volil sem DESUS , to sem že nekajkrat napisal , pred 4-imi leti pa JJ.
Mene pri Turku ne moti kom. preteklost , ker jo imajo vsi , moti pa me , da govori kot , da se bo vsak čas usral .

New Report

Close