Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štajerc ubil mater in polbrata

Štajerc ubil mater in polbrata

Polbrata in mater je zabodel z nožem

Bogdan Kraner je pred surovim dejanjem popil več kot tri litre traminca, po uboju pa še dva brizganca.

Patolog Milan Krajnc je izračunal, da je imel obtoženi, ki je dnevno popil okrog pet litrov vina, v času uboja v telesu 2,49 grama alkohola na kilogram telesne teže

Dogodku je botroval spor okrog lastništva hiše, ki jo je mati prepisala na starejšega sina Draga Kranerja. »Drago me je provociral, naj spiz… od doma, da doma nimam kaj iskati, da je to vse njegovo,« je potožil obtoženi. Tako je bilo po njegovih besedah tudi usodnega dne. Preden se je polbrat vrnil iz službe je že popil več kot tri litre traminca, Drago Kraner pa da ga je spet začel izzivati: »Še posebej me je razjezilo, ko mi je rekel, da sem peder in da naj izginem iz hiše.« Zatem je po obtoženčevih besedah prišlo do prerivanja, mlajši Kraner je pograbil nož in pet let starejšega brata dvakrat zabodel.

Pojasnil je, da je zatem prišla še mati, ki pa je ni želel ubiti, marveč le odriniti, vendar se sploh ni zavedal, da v roki drži nož. Po besedah tožilke Ivanke Slana je 70-letno Pavlino Kraner v domači hiši v Ihovi 72 pri Lenartu v predel trebuha zabodel štirikrat.

http://www.delo.si/novice/kronika/polbrata-in-mater-je-zabodel-z-nozem.html

……….je rekel Štajerc, k je padu v Dravo!

Epizoda iz življenja pravih Štajercev. Kako zelo slovensko – neurejeno lastništvo, slabo odnosi, pa vedno dovolj pijače pri hiši

In zdej bo dobil minimalno kazen zaradi zmanjsane pristevnosti. Kar neki.

Zakaj pa je važno, da je bil štajerc in ne žabar?

ljubljančani samo mečejo svoje otroke skozi okno, pa raje pobijajo tujce.. drugače pa z odraslo familijo nočejo imet opravkov sploh…

Jaz sem ljubljančan, pa se ne spomenm, da bi kdaj vrgel svoje otroke skozi okno, al pa da bi kakega tujca ubil.
S familijo pa res nočem met opravka, to maš pa prav 🙂

New Report

Close