Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek STALIN, ljubi Stalin!!!

STALIN, ljubi Stalin!!!

naš vzornik al kaj?

http://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Stalin

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

A Janšev a tvoj? A je to mogoče eno in isto?

piši pod svojim nickom

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

sarah5 levičarji se raje skrivajo 🙂

in kaj imate proti levičarjem?

Cel svet jih ne mara.

hehe taj pa dobra:) Brevo naši;)


definiraj cel svet, če misliš pod cel svet ZDA in Slovenijo, potem me to spominja na srbsko floskulo, da je njih in rusov 200 milijonov,pozabljaš, da se levičarji borijo za socialno neenakost, medtem ko so desničarji v službi kapitala

Cel svet ni ZDA in Slovenija.

Saj ti ni potrebe segati čez ocean, dovolj in preveč, preveč je videti po Evropi koliko gorja je bilo storjeno s strani levih. Zato sem proti levičarjem.

Torej si proti elvim zato, ker JE BILO storjeno, kar je pač bilo. Ti je pomembnejše, kar je bilo kot kaj bi oz. bo? Spet samo zgodovina ne pa prihodnost.

Tudi desni niso nedožni. Sovraštvo je v ljudeh, ne na straneh. Ljudi pa najdeš povsod, tudi tam, kjer ne bi verjel, da jih boš.

Ko nekoga piči kača, se ustraši zvite vrvi..

Osel gre dvakrat na led. Moim, da nikoli več.

Molim, da nikoli več.

en mal mem, se spomniš leta 1848? pomlad narodov? desničarji( cerkev) še zdaj preklnja ker tega niso poskušali zatreti bolj radikalno, zato pokaži malo hvaležnosti

daj prosim, definiraj mi levico!

Marija k sebi, to je definicija. Dvomim, če razumeš.

ne, ne razumem, bi pa od tebe rada slišala pravo definicijo, tisto ki govori o usmerjenost strank ki spadajo v njo! A si sposoben tega???

joj ti si pa tok naješna baba.na vseh forumih se neki ufuravaš

Saj sem ti jo povedal: Marija k sebi. To je usmerjenost.

mah kaj te sploh sprašujem, itak vem da ne veš, sem pa mislila da se boš vsaj potrudil in izvedel!:)))

evo ti link ninej, pa se definiraj:)))))))

http://www.moral-politics.com/xPolitics.aspx?menu=Political_Ideologies&action=Draw&choice=PoliticalIdeologies.All&fullsize=y

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

ne rabim jaz, en mal mim, boš mogla pa dat link v slovenščini, če mu hočeš pomagat!:)))

bom pa nardila test, da vidim kam spadam!:)

Sem ti odgovoril. Prevedi si pa sama kaj pomeni. Je med nami Slovenci to dobro poznano, tebi ne.

ninej….se mi zdi, da marsikdo ne ve kam spada…ne bo ti škodilo če ugotoviš kam pravzaprav spadaš……

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

hahaha po testu med “capital republicanism”, drugače se pa imam za Slovenko in Slovensko državljanko z vsemi dolžnostmi in pravicami vred!

in kdo velja v sloveniji za kapitaliste?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

New Report

Close