Najdi forum

Naslovnica Forum Avto.Over.Net Pomoč voznikom v prometu Stara cesta iz Ljubljane do Domzal

Stara cesta iz Ljubljane do Domzal

Me zanima nekaj ker sm malo prestrasen ta trenutek ker sem le se 2 tedna mlad voznik in me skrbi da bom izgubil izpit ker sem prvič danes ponoči naletel na radar čisto ponesreči saj nisem še vajen preveč voznje po lj in tam mi zna biti malo zakomplicirano se zaenkrat .
Sicer sem si nastavil gps iz ljubljane bolj natančno iz Viča, do Domzal tako da se izognes avtocesti in me je peljalo mislim na tako imenovano staro cesto ki je 4 pasovna. Nekje vmes je kar naenkrat blisknilo in domnevam da sem naletel na stacionarni radar bolj blizu domzal a se vedno na 4 pasovni cesti. In me zanima če kdo morda ve kje točno je ta stacionarni radar in kaksna je omejitev hitrosti pri le tem? Mislim da sem imel na stevcu okrog 80km/h.
In kako skrbi me lahko da izgubim izpit zaradi ene same napake za katero je kriva moja zaspanost in neumnost?
Hvala za odg če kdo ve 🙂

Pozdravljeni, odvisno, kje so vas slikali, koliko ste peljali in kakšna je tam omejitev ter, če so slikali vas. Predlagam, da počakate na pošto in mi jo nato pošljete na mail. Le tako vam bom lahko pomagal. Lp

****************************************** Luka V. Rupnik, vodja šole vožnje AMTK Litostrojska cesta 40a, Ljubljana 040/310-140, 01/518 13 56 http://www.prvaavtosola.si, [email protected]

New Report

Close