Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starejše lovijo mlajše moške!

Starejše lovijo mlajše moške!

Iz primerov v praksi lahko samo potrdim. Z veliko starejšim partnerjem se tudi ženska postara.[/quote]

Bo držalo. V zvezah, kjer je moški mlajši, s epa on postara in je od vseh egoističnih muh svoje babnice hitro videt kot zgaran starček.

Osebe, ki imajo bistveno mlajše partnerje, so vse po vrsti veliki egoisti in narcisi. Težko je z njimi.[/quote]

Posplošuješ…bistveno je kako zgledaš za svoja leta in kako se počutiš…Pri svojih 42. ih se z lahkoto družim, pogovarjam, afneguncam z 20, 25, 30 letnicami…zrelimi in nezrelimi…ne bi se branil kakšne 25-30 letnice, ampak dilema bi nastala pri velikih razlikah v izkušnjah, razgledanosti, delovnih navadah, razvadah itd…preveč bi bil nervozen…
Babe mojih let so mi totalno nezanimive, zdolgočasene, naveličane vsega, , naivne, zapuščene, itd…
In zaradi prvih in drugih babnic sem lepo samski in mi čist paše…

Bo držalo. V zvezah, kjer je moški mlajši, s epa on postara in je od vseh egoističnih muh svoje babnice hitro videt kot zgaran starček.

Osebe, ki imajo bistveno mlajše partnerje, so vse po vrsti veliki egoisti in narcisi. Težko je z njimi.[/quote]

Posplošuješ…bistveno je kako zgledaš za svoja leta in kako se počutiš…Pri svojih 42. ih se z lahkoto družim, pogovarjam, afneguncam z 20, 25, 30 letnicami…zrelimi in nezrelimi…ne bi se branil kakšne 25-30 letnice, ampak dilema bi nastala pri velikih razlikah v izkušnjah, razgledanosti, delovnih navadah, razvadah itd…preveč bi bil nervozen…
Babe mojih let so mi totalno nezanimive, zdolgočasene, naveličane vsega, , naivne, zapuščene, itd…
In zaradi prvih in drugih babnic sem lepo samski in mi čist paše…[/quote]
Kaj pa je narobe s tabo, da na celem planetu ni ženske zate?

Pa ravno včeraj me je vabil na zmenek 8 let mlajši fant. Na srečo sem ga zavrnila, saj drugače bi bil revež ulov starejše.

Posplošuješ…bistveno je kako zgledaš za svoja leta in kako se počutiš…Pri svojih 42. ih se z lahkoto družim, pogovarjam, afneguncam z 20, 25, 30 letnicami…zrelimi in nezrelimi…ne bi se branil kakšne 25-30 letnice, ampak dilema bi nastala pri velikih razlikah v izkušnjah, razgledanosti, delovnih navadah, razvadah itd…preveč bi bil nervozen…
Babe mojih let so mi totalno nezanimive, zdolgočasene, naveličane vsega, , naivne, zapuščene, itd…
In zaradi prvih in drugih babnic sem lepo samski in mi čist paše…[/quote]
Kaj pa je narobe s tabo, da na celem planetu ni ženske zate?[/quote]

Še enkrat preberi kaj sem napisal…z mano ni nič narobe, problem je v tem da ni nikjer babnice, meni primerne…ja, zbirčen sem, ampak zelo upravičeno in s tehtnimi argumenti…

Zmenek (za seks). In moški, ki išče seks, je vedno lovec, ker se čustveno ne vpleta z ‘uplenom’. 😉
Tako da tudi pri 50 boš dobivala povabila na ‘zmenke’ od 20-letnikov. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Naj vsak najde svojo srečo v partnerju ob katerem bo imel filing, da je to to,….. to se pa tako čist decembersko božično sliši oz. bere, a ne, hehe ampak jebat ga, tipi, ki se prilimajo za ene 10 let starejšo žensko imajo za moje pojme neke hude težave sami s sabo. Tukaj niti ni žensk za obsojat v tem razmerju, one samo poberejo tisto, kar se jim ponuja. Je pa to super kombinacija, ko ima tip tam nekje 16 let in si, da duška, če mu rata takrat starejšo dekle nekako zapecat, samo to rata res redkim. Tud tam, ko ima tip ene 25 do 30 let in ženska ene 40 let, ki je že prebolela ločitev in je željna dobrega sexa je to dobra kombinacija, oba se orng v teh varinatah nasexata, če že prideta skup ampak za resno zvezo pa adijo pamet, to bi mogli fantje ločit, strast in življenje v resni zvezi s starejšo žensko zaradi strasti z vsem dolžnim spoštovanjem do žensk vseh let.

Ne predstavljam si, da bi bil v vezi s starejšo od mene kjer bi bila razlika v letih več kot tri leta…

Noben problem ni , če je dec 20 ali 25, ona pa 25-35…takrat so babe v najboljših letih

Noben problem ni , če je dec 20 ali 25, ona pa 25-35…takrat so babe v najboljših letih[/quote]

V mislih imam resno vezo…ne avanturistično varianto.

Noben problem ni , če je dec 20 ali 25, ona pa 25-35…takrat so babe v najboljših letih[/quote]

V mislih imam resno vezo…ne avanturistično varianto.[/quote]

ja sej, resno vezo…ampak ne za cel lajf

Zakaj točno se ti zdi, da recimo 30 let stara oseba lahko samostojno opravlja poklic zdravnika, ampak za nekoga, starega 40 let, je pa primerna samo za seks, ne za resno partnerstvo? Zakaj adijo pamet? A človek pri 50 letih, torej tvojih letih, ni več vreden ljubezni, spoštovanja, ni sposoben biti dober partner? A je par gub, sivi lasje, pleša … pomembnejše od vsega ostalega, kar se lahko razvije med dvema?
Če se dva ujameta, so pa leta res bolj proti dnu lestvice pomembnih dejavnikov. Smilijo se mi tisti, ki samo na podlagi letnice rojstva nekoga zavržejo in raje sklenejo en grozen kompromis z osebo primerne starosti, zaradi sosedov, žlahte in takih kot si ti, in potem trpijo pol stoletja v enem na pol zakonu ali pa trpijo zaradi ločitve ali pa trpijo zaradi izgube prave ljubezni.
Jaz imam samo eno pravilo: partner mora biti toliko star, da bi po starostni razliki lahko bil oče mojih otrok, se pravi, da je tam okrog 20 let starejši od najstarejšega.

Kakor komu paše…če sta oba zadovoljna, je to dobra veza. Če nista, pa ni, ne glede na starost in ostale dejavnike.

prevelika razlika med leti ali z ene ali z druge strani ni nikoli prinesla nič dobrega v taki vezi,na dolgi rok definitivno ne.prevelika razlika v načinu življenja,karakterju in razmišljanju posebaj,ko je ena oseba mlada druga pa v srednjih letih.prej ali slej bo zadišalo mlajšo meso in bo te zgodbe konec,pa pustimo stare bogataše,ki pri 55 imajo lepotice od 25,one so itak z njim zaradi dobrega srca,ne pa zaradi denarja,če verjameš hahaha.

Naslov je smešen. Si predstavljam starejše ženske s hojicami letati za prestrašenimi mladeniči, ki bežijo, kolikor jih noge nesejo :))))

:))))))))))

Mislim kakšne valjate… in kašne argumente si potem izmišljujete, zakaj nekdo ne bi bil z mlajšim.

Pogledam jaz skozi svoje oči..
A bi jaz bil z mlajšo?
Seveda bi bil.
Sem jo sposoben ulovitii. Jok bato, vsaka mi pobegne (ker sem že prepočasen)
Sem zato fauš tistim,ki jih še lahko ulovijo?
Nisem. Upam, da uživajo in jo še zmatrajo zame. Ko bo zmatrana, jo bom mogoče celo ulovil. (OK, tud mal ponucana bo še dobra)

Tko sedaj pa si kar lepo si priznajte, da ste večinoma tle nekje kot jaz. Ne morete ulovit mlajšega mesa.
Tko zdaj pa nehat špilat favšijo pod pretvezo kaj vse je oh in sploh narobe z mladeniči in kako ga ve ne bi imele.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


Kaj pa je narobe s tabo, da na celem planetu ni ženske zate?[/quote]

Še enkrat preberi kaj sem napisal…z mano ni nič narobe, problem je v tem da ni nikjer babnice, meni primerne…ja, zbirčen sem, ampak zelo upravičeno in s tehtnimi argumenti…[/quote]
Seveda ni nič narobe s tabo, nekaj je narobe z milijardami žensk.
Sarkazem off.

Zakaj točno se ti zdi, da recimo 30 let stara oseba lahko samostojno opravlja poklic zdravnika, ampak za nekoga, starega 40 let, je pa primerna samo za seks, ne za resno partnerstvo? Zakaj adijo pamet? A človek pri 50 letih, torej tvojih letih, ni več vreden ljubezni, spoštovanja, ni sposoben biti dober partner? A je par gub, sivi lasje, pleša … pomembnejše od vsega ostalega, kar se lahko razvije med dvema?
Če se dva ujameta, so pa leta res bolj proti dnu lestvice pomembnih dejavnikov. Smilijo se mi tisti, ki samo na podlagi letnice rojstva nekoga zavržejo in raje sklenejo en grozen kompromis z osebo primerne starosti, zaradi sosedov, žlahte in takih kot si ti, in potem trpijo pol stoletja v enem na pol zakonu ali pa trpijo zaradi ločitve ali pa trpijo zaradi izgube prave ljubezni.
Jaz imam samo eno pravilo: partner mora biti toliko star, da bi po starostni razliki lahko bil oče mojih otrok, se pravi, da je tam okrog 20 let starejši od najstarejšega.[/quote]

Pa sej, to si čisto dobro napisala, nimam pripomb. Samo so ene ženske tako zarolane, da imajo razmereje s tipi, ki je skor vrstnik njihovih otrok, torej…. se mi zdiš realna, verjetno tud teb kot si napisala ne deluje to zdravo v glavo.
Jst osebno pa, sem imel samo zaradi sexa razmerje s starejšimi, samo je bil problem, ker so one to narobe razumele in so kar utrujale in vztrajale. Vem, da je to dons vse mimo in starokopitno ampak moški bi glih tukaj morali vsaj malo tistga moškega ponosa še pokazati, če so smo/so ga že vsepovsod skor izgubili. Da se razumemo, ne zagovarajm pa tudi vez v obratni smeri, z preveliko razliko v letih, čes, kao za tipe je pa to normalno.

Huda kriza nastopi potem, ko si najdejo mlajšo…

Še enkrat preberi kaj sem napisal…z mano ni nič narobe, problem je v tem da ni nikjer babnice, meni primerne…ja, zbirčen sem, ampak zelo upravičeno in s tehtnimi argumenti…[/quote]
Seveda ni nič narobe s tabo, nekaj je narobe z milijardami žensk.
Sarkazem off.[/quote]

Še enkrat se ponavljam: komot upravičeno dokažem s tehtnimi argumenti, da ne obstaja baba zame…če je že intelektualno blizu, pa ostalo šepa…al pa obratno….
Jaz ne rabim pridno in glupo …al pa brihtno in leno ko fuks in brez delovnih navad….tukaj je še zunanji videz, fer karakter, dobr okus nasplošno, smisel za humor, itd…lej, jaz bom z babo ki bo imela vse to kompletu, tako kot jaz …take pa ni nikjer…

Mislim, da je razlog v tem, da je večina žensk pri 50+ še kako ali še bolj spolno aktivnih, kot v mlajših letih. Moški pri 50+ imajo pa največkrat že težave z erekcijo, tako, da ženske ne morejo zadovoljiti. Moški imajo povečini radi starejšo seksualno partnerko, ker je bolj spročena, bolj odprta oz. dovzetna za seks, nenazadnje pa seveda izkušena.
Če pa si mlada dekleta omislijo precej starejše moške je razlog predvsem v tem, ker želijo finančno razvajanje.

ti pa nimaš čisto pošlihtano v glavi…

Jim ni treba nič loviti. Le vzamejo ponujeno.


Seveda ni nič narobe s tabo, nekaj je narobe z milijardami žensk.
Sarkazem off.[/quote]

Še enkrat se ponavljam: komot upravičeno dokažem s tehtnimi argumenti, da ne obstaja baba zame…če je že intelektualno blizu, pa ostalo šepa…al pa obratno….
Jaz ne rabim pridno in glupo …al pa brihtno in leno ko fuks in brez delovnih navad….tukaj je še zunanji videz, fer karakter, dobr okus nasplošno, smisel za humor, itd…lej, jaz bom z babo ki bo imela vse to kompletu, tako kot jaz …take pa ni nikjer…[/quote]
Argumenti so samo izgovori in ne spremenijo dejstva, da če se eden ne razume z nikomer ipd., je problem v njem, ne v vseh ostalih. Ampak sem te samo malo hecala, sem vedela, da ne boš razumel, saj sem opazila v drugih temah, da imaš ego do Jupiterja. V vsaki temi najdeš razlog, da poveličuješ sebe in žališ druge. Žensk je kar hočeš, za vse okuse, takemu megalomanu se pa ta dobre ognejo. Bo treba znižat kriterije ali it na terapijo. Ampak vem, da ni še čas, da si priznaš.

Še enkrat se ponavljam: komot upravičeno dokažem s tehtnimi argumenti, da ne obstaja baba zame…če je že intelektualno blizu, pa ostalo šepa…al pa obratno….
Jaz ne rabim pridno in glupo …al pa brihtno in leno ko fuks in brez delovnih navad….tukaj je še zunanji videz, fer karakter, dobr okus nasplošno, smisel za humor, itd…lej, jaz bom z babo ki bo imela vse to kompletu, tako kot jaz …take pa ni nikjer…[/quote]
Argumenti so samo izgovori in ne spremenijo dejstva, da če se eden ne razume z nikomer ipd., je problem v njem, ne v vseh ostalih. Ampak sem te samo malo hecala, sem vedela, da ne boš razumel, saj sem opazila v drugih temah, da imaš ego do Jupiterja. V vsaki temi najdeš razlog, da poveličuješ sebe in žališ druge. Žensk je kar hočeš, za vse okuse, takemu megalomanu se pa ta dobre ognejo. Bo treba znižat kriterije ali it na terapijo. Ampak vem, da ni še čas, da si priznaš.[/quote]

hahaha…pa saj že v štartu znižam kriterije…in se kasneje vedno izkaže da sem naredil napako…baba postane še bolj nikakva…

New Report

Close