Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starejše lovijo mlajše moške!

Starejše lovijo mlajše moške!

Zadetek v polno.
Res je, na raznih portalih so mladci skrajno vsiljivi in zoprni. Eni se kar direkt ponudijo za seks. Eni so bolj dostojanstveni in so na začetku bolj vljudni in razlagajo kako so oni bolj zreli od vrstnikov, kaki biznis meni so in zato iščejo resno žensko, ki je starejša od njih.
V glavnem mulci so prepričani, da zrele ženske komaj čakamo, da nas oblaja en take otročaj. Verjamem, da oni sanjajo o tem, da bi prišli izkušeni ženski v roke oz. med noge. Samo zreli ženski se pa ne da ukvarjat z enim neizkušenim v seksu. Tako, da tudi samo za avanturo taki mulčki niso zanimivi. Še manj za kaj več.
Pa verjetno so prepričani, da jih bo ta zrela ženska še financirala. Mlada punca jih ne bo, zato so jim mikavne zrele ženske.[/quote]

OK, razumemo to. Ampak, kaj pa more imet potemtakem v glavi ženska, ki pada na takšne tipe? Ki si celo domišlja, da ima z enim takšnim potrebnim mulcem lahko tudi resno zvezo, družinsko življenje? V bistvu je odločitev v njej.
A moraš bit res tako fucked up in s slabo samopodobo, da ti slinjenje enega tipa, ki bi ti bil lahko otrok, toliko sede?[/quote]

zakaj bi moral imeti slabo samopodobo, če želi seksati z lepim, mladim, namesto s starim in grdim?

Od kdaj pa šo moški pri starosti 30 – 35 let mulci?
Morda od pred kratkim, ko ste ugotovili, da se otroke do 40 leta zavija v vato?
Fukjeni ste, res, zato pa ni čudno, da gre vse k vragu.

OK, razumemo to. Ampak, kaj pa more imet potemtakem v glavi ženska, ki pada na takšne tipe? Ki si celo domišlja, da ima z enim takšnim potrebnim mulcem lahko tudi resno zvezo, družinsko življenje? V bistvu je odločitev v njej.
A moraš bit res tako fucked up in s slabo samopodobo, da ti slinjenje enega tipa, ki bi ti bil lahko otrok, toliko sede?[/quote]

zakaj bi moral imeti slabo samopodobo, če želi seksati z lepim, mladim, namesto s starim in grdim?[/quote]
Normalno. Tudi jaz raje gledam mlado in lepo v postelji, kot pa staro in zgubano. Da ji joški do popka visijo????? Ne hvala.

zakaj bi moral imeti slabo samopodobo, če želi seksati z lepim, mladim, namesto s starim in grdim?[/quote]
Normalno. Tudi jaz raje gledam mlado in lepo v postelji, kot pa staro in zgubano. Da ji joški do popka visijo????? Ne hvala.[/quote]

no vidiš, vsakemu svoje, res ne vem, kaj se to eni razburjajo.

Vse si spet pomešala. Jaz sem pisala, da so mulci, ki pecajo 35-40letnice mulci. In stari so 20-25, ne pa 30-35.
Otročki, ki se šolajo, ki jim mamica gate pere, lazijo za zrelimi ženskami. Zato mulci, zato fantki, zato otročki.
Mamica mu gate pere, on bi pa lazil za 40 letnico in bil celo prepričan, da ženske sanjamo o takih mulčkih.

Vse si spet pomešala. Jaz sem pisala, da so mulci, ki pecajo 35-40letnice mulci. In stari so 20-25, ne pa 30-35.
Otročki, ki se šolajo, ki jim mamica gate pere, lazijo za zrelimi ženskami. Zato mulci, zato fantki, zato otročki.
Mamica mu gate pere, on bi pa lazil za 40 letnico in bil celo prepričan, da ženske sanjamo o takih mulčkih.[/quote]

a ni to fino, ali te moti, da jim še mama pere in ne moreš zalaufati pralnega stroja? A ene ženske ne znate niti pet minut uživat?

Vse si spet pomešala. Jaz sem pisala, da so mulci, ki pecajo 35-40letnice mulci. In stari so 20-25, ne pa 30-35.
Otročki, ki se šolajo, ki jim mamica gate pere, lazijo za zrelimi ženskami. Zato mulci, zato fantki, zato otročki.
Mamica mu gate pere, on bi pa lazil za 40 letnico in bil celo prepričan, da ženske sanjamo o takih mulčkih.[/quote]

a ni to fino, ali te moti, da jim še mama pere in ne moreš zalaufati pralnega stroja? A ene ženske ne znate niti pet minut uživat?[/quote]

Veš kaj, mene niti malo ne privlači moški, ki ne zna sam oprati gat in ki mu mama gate kupuje.
Sem v letih, ko me zanimajo samostojni, opravilno sposobni moški.
Ja, tak, ki si sam opere gate in si jih tudi sam kupi. Ne pa tak, ki išče gospodinjo, ki bo nadomestila njegovo mamico in še plačevala njegove račune.

a ni to fino, ali te moti, da jim še mama pere in ne moreš zalaufati pralnega stroja? A ene ženske ne znate niti pet minut uživat?[/quote]

Veš kaj, mene niti malo ne privlači moški, ki ne zna sam oprati gat in ki mu mama gate kupuje.
Sem v letih, ko me zanimajo samostojni, opravilno sposobni moški.
Ja, tak, ki si sam opere gate in si jih tudi sam kupi. Ne pa tak, ki išče gospodinjo, ki bo nadomestila njegovo mamico in še plačevala njegove račune.[/quote]

Imaš rajši, da moškemu žena gate pere?

V normalnih časih so ljudje pri 25ih, že imeli svoje družine in ja, še vedo sem mnenja, da so vatarji.

Veš kaj, mene niti malo ne privlači moški, ki ne zna sam oprati gat in ki mu mama gate kupuje.
Sem v letih, ko me zanimajo samostojni, opravilno sposobni moški.
Ja, tak, ki si sam opere gate in si jih tudi sam kupi. Ne pa tak, ki išče gospodinjo, ki bo nadomestila njegovo mamico in še plačevala njegove račune.[/quote]

Imaš rajši, da moškemu žena gate pere?

V normalnih časih so ljudje pri 25ih, že imeli svoje družine in ja, še vedo sem mnenja, da so vatarji.[/quote]

Kaj naj ti narišem, da boš razumela. Zanimajo me moški, ki si sami perejo gate. Moškki, ki si sami plačujejo svoje stroške.
Boš zdaj razumela?
Ali ti ni jasno, da ene ženske pač nismo zainteresirane za opravilno nesposobne moške? veš moški, ki si ne zna sam oprati gat in ki rabi žensko, da mu plačuje račune (pa naj bo to mama ali pa žena al pa ljubica), ni ravno opravilno sposoben.

Imaš rajši, da moškemu žena gate pere?

V normalnih časih so ljudje pri 25ih, že imeli svoje družine in ja, še vedo sem mnenja, da so vatarji.[/quote]

Kaj naj ti narišem, da boš razumela. Zanimajo me moški, ki si sami perejo gate. Moškki, ki si sami plačujejo svoje stroške.
Boš zdaj razumela?
Ali ti ni jasno, da ene ženske pač nismo zainteresirane za opravilno nesposobne moške? veš moški, ki si ne zna sam oprati gat in ki rabi žensko, da mu plačuje račune (pa naj bo to mama ali pa žena al pa ljubica), ni ravno opravilno sposoben.[/quote]

samo ti ne zanimaš takih moških…

Kaj naj ti narišem, da boš razumela. Zanimajo me moški, ki si sami perejo gate. Moškki, ki si sami plačujejo svoje stroške.
Boš zdaj razumela?
Ali ti ni jasno, da ene ženske pač nismo zainteresirane za opravilno nesposobne moške? veš moški, ki si ne zna sam oprati gat in ki rabi žensko, da mu plačuje račune (pa naj bo to mama ali pa žena al pa ljubica), ni ravno opravilno sposoben.[/quote]

samo ti ne zanimaš takih moških…[/quote]

In kaj zdaj? A misliš, da bom potem vsa srečna, ko se bodo okrog mene slinili 20letniki?
Jao ste eni naivni. Če je ženska samska , kar mislite, da bo čisto blažena, ko bo en 20 letni mulo začel se sliniti okrog in se ponujat za seks.
Kako hudo se motite, odrastiite najprej, potem se sučite okrog žensk.

samo ti ne zanimaš takih moških…[/quote]

In kaj zdaj? A misliš, da bom potem vsa srečna, ko se bodo okrog mene slinili 20letniki?
Jao ste eni naivni. Če je ženska samska , kar mislite, da bo čisto blažena, ko bo en 20 letni mulo začel se sliniti okrog in se ponujat za seks.
Kako hudo se motite, odrastiite najprej, potem se sučite okrog žensk.[/quote]

če bi ti enemu 20 letniku dovolila, da te dobro obdela, ne bi bila več tako zategnjena, ampak sproščena in bi te začeli obletavati tudi drugi, primernejši moški…. in tako bi slej ko prej naletela na pravega. Ampak ti kar čakaj princa na belem konju, leto 2017 je pred tabo.

In kaj zdaj? A misliš, da bom potem vsa srečna, ko se bodo okrog mene slinili 20letniki?
Jao ste eni naivni. Če je ženska samska , kar mislite, da bo čisto blažena, ko bo en 20 letni mulo začel se sliniti okrog in se ponujat za seks.
Kako hudo se motite, odrastiite najprej, potem se sučite okrog žensk.[/quote]

če bi ti enemu 20 letniku dovolila, da te dobro obdela, ne bi bila več tako zategnjena, ampak sproščena in bi te začeli obletavati tudi drugi, primernejši moški…. in tako bi slej ko prej naletela na pravega. Ampak ti kar čakaj princa na belem konju, leto 2017 je pred tabo.[/quote]

Veš pri mojih letih mi ni treba se ukvarjat z mulčki, ki se še učijo seksat. Pri mojih letih seksam samo z moškimi, ki to že obvladajo.
Veš princi me nikoli niso privlačili. Bele konje grem pa kdaj pa kdaj pogledat v Lipico. Samo zanimimivi so tisti brez princev. Princi so bitja, ki jim je treba streči od spredaj in zadaj.

če bi ti enemu 20 letniku dovolila, da te dobro obdela, ne bi bila več tako zategnjena, ampak sproščena in bi te začeli obletavati tudi drugi, primernejši moški…. in tako bi slej ko prej naletela na pravega. Ampak ti kar čakaj princa na belem konju, leto 2017 je pred tabo.[/quote]

Veš pri mojih letih mi ni treba se ukvarjat z mulčki, ki se še učijo seksat. Pri mojih letih seksam samo z moškimi, ki to že obvladajo.
Veš princi me nikoli niso privlačili. Bele konje grem pa kdaj pa kdaj pogledat v Lipico. Samo zanimimivi so tisti brez princev. Princi so bitja, ki jim je treba streči od spredaj in zadaj.[/quote]

ja g. Vibr Ator vsekakor obvlada vse položaje.

Veš pri mojih letih mi ni treba se ukvarjat z mulčki, ki se še učijo seksat. Pri mojih letih seksam samo z moškimi, ki to že obvladajo.
Veš princi me nikoli niso privlačili. Bele konje grem pa kdaj pa kdaj pogledat v Lipico. Samo zanimimivi so tisti brez princev. Princi so bitja, ki jim je treba streči od spredaj in zadaj.[/quote]

ja g. Vibr Ator vsekakor obvlada vse položaje.[/quote]

Želim ti veliko uspeha pri iskanju ženske,ki bi te preživljala. Ali pa si mogoče mamca 20letnika, ki peca 40letnice?

ja g. Vibr Ator vsekakor obvlada vse položaje.[/quote]

Želim ti veliko uspeha pri iskanju ženske,ki bi te preživljala. Ali pa si mogoče mamca 20letnika, ki peca 40letnice?[/quote]

sem ženska in ne razumem žensk, ki so tako zategnjene, da si ne privoščijo malo neobveznega seksa z mladimi moškimi, ampak raje tle jamrajo.

Imaš rajši, da moškemu žena gate pere?

V normalnih časih so ljudje pri 25ih, že imeli svoje družine in ja, še vedo sem mnenja, da so vatarji.[/quote]

Kaj naj ti narišem, da boš razumela. Zanimajo me moški, ki si sami perejo gate. Moškki, ki si sami plačujejo svoje stroške.
Boš zdaj razumela?
Ali ti ni jasno, da ene ženske pač nismo zainteresirane za opravilno nesposobne moške? veš moški, ki si ne zna sam oprati gat in ki rabi žensko, da mu plačuje račune (pa naj bo to mama ali pa žena al pa ljubica), ni ravno opravilno sposoben.[/quote]

torej te moški ne zanimajo.

Želim ti veliko uspeha pri iskanju ženske,ki bi te preživljala. Ali pa si mogoče mamca 20letnika, ki peca 40letnice?[/quote]

sem ženska in ne razumem žensk, ki so tako zategnjene, da si ne privoščijo malo neobveznega seksa z mladimi moškimi, ampak raje tle jamrajo.[/quote]

Ma pusti jo, saj še sama ne ve, da je nedojebana, zato pa kar u luft skače. :)))

Želim ti veliko uspeha pri iskanju ženske,ki bi te preživljala. Ali pa si mogoče mamca 20letnika, ki peca 40letnice?[/quote]

sem ženska in ne razumem žensk, ki so tako zategnjene, da si ne privoščijo malo neobveznega seksa z mladimi moškimi, ampak raje tle jamrajo.[/quote]

Vidiš, to pa pomeni, da si izredno ozkogledna.
Jaz te povsem razumem, da si rada privoščiš seks z muloti pri 20ih.
Ker mi je povsem jasno, da imajo vsake oči svojega malarja.
Ti pa žal ne razumeš, da jaz nimam takega okusa kot ga imaš ti. Meni pač pašejo izkušeni moški, ki vedo kako in kaj. Poskusi to razumeti, da nimamo vsi takega okusa kot ga imaš ti. Ni pa nič narobe, če seksaš s sinovi svojih prijateljic. Le zakaj bi bilo? samo, da uživaš.

sem ženska in ne razumem žensk, ki so tako zategnjene, da si ne privoščijo malo neobveznega seksa z mladimi moškimi, ampak raje tle jamrajo.[/quote]

Vidiš, to pa pomeni, da si izredno ozkogledna.
Jaz te povsem razumem, da si rada privoščiš seks z muloti pri 20ih.
Ker mi je povsem jasno, da imajo vsake oči svojega malarja.
Ti pa žal ne razumeš, da jaz nimam takega okusa kot ga imaš ti. Meni pač pašejo izkušeni moški, ki vedo kako in kaj. Poskusi to razumeti, da nimamo vsi takega okusa kot ga imaš ti. Ni pa nič narobe, če seksaš s sinovi svojih prijateljic. Le zakaj bi bilo? samo, da uživaš.[/quote]

če bi ti imela kaj relevantnih izkušenj z moškimi, potem ne bi dajala toliko poudarka na starost.
Zelo dvomim, da se bo izkušen moški, ki ve kako in kaj in ima dovolj denarja, dotaknil s palico takšne kot si ti.

Vidiš, to pa pomeni, da si izredno ozkogledna.
Jaz te povsem razumem, da si rada privoščiš seks z muloti pri 20ih.
Ker mi je povsem jasno, da imajo vsake oči svojega malarja.
Ti pa žal ne razumeš, da jaz nimam takega okusa kot ga imaš ti. Meni pač pašejo izkušeni moški, ki vedo kako in kaj. Poskusi to razumeti, da nimamo vsi takega okusa kot ga imaš ti. Ni pa nič narobe, če seksaš s sinovi svojih prijateljic. Le zakaj bi bilo? samo, da uživaš.[/quote]

če bi ti imela kaj relevantnih izkušenj z moškimi, potem ne bi dajala toliko poudarka na starost.
Zelo dvomim, da se bo izkušen moški, ki ve kako in kaj in ima dovolj denarja, dotaknil s palico takšne kot si ti.[/quote]

Zakaj se tako sekiraš?
Čudno mi je, da se toliko časa ubadaš z mano? Kaj te boli, če napišem, da me slinavi 20letniki ne zanimajo?
Ja, res ne razumem zakaj se tako razburjaš.
Saj pa je ogromno drugih žensk, sigurno se najde kaka, ki je čisto nora na 20letnike.
Ne se tako sekirat, zaradi ene same ženske.

Želim ti veliko uspeha pri iskanju ženske,ki bi te preživljala. Ali pa si mogoče mamca 20letnika, ki peca 40letnice?[/quote]

sem ženska in ne razumem žensk, ki so tako zategnjene, da si ne privoščijo malo neobveznega seksa z mladimi moškimi, ampak raje tle jamrajo.[/quote]

Pa to so besede,mlajše je slajše:-),uživajte ne pa obsojat

če bi ti imela kaj relevantnih izkušenj z moškimi, potem ne bi dajala toliko poudarka na starost.
Zelo dvomim, da se bo izkušen moški, ki ve kako in kaj in ima dovolj denarja, dotaknil s palico takšne kot si ti.[/quote]

Zakaj se tako sekiraš?
Čudno mi je, da se toliko časa ubadaš z mano? Kaj te boli, če napišem, da me slinavi 20letniki ne zanimajo?
Ja, res ne razumem zakaj se tako razburjaš.
Saj pa je ogromno drugih žensk, sigurno se najde kaka, ki je čisto nora na 20letnike.
Ne se tako sekirat, zaradi ene same ženske.[/quote]

Ignoriraj…ni vredno.

New Report

Close