Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu starejše zrebičke….

starejše zrebičke….

pa to sploh ni posplošeno….verjemite….sex s starejšimi damami je feeling že čisto sam za sebe……. Pokažejo ti marsikaj, pa tut dober občutek majo, še posebej pr fafanju…hahaha..mal provociram..

ampak…..drugače pa……..nebesa…..teke medene…..pohotne…ustrežljive…nenasitne……po navadi so najboljše one, ki nimajo deda skor nič doma…da prnese sam dinarčke..medtem ko one……skratka pri nih se končno naučiš, kaj pomeni potrpežljivost, pohotnost, nežnost…skratka vredno truda..haha

sam curc…če pa je ta naša država okol obrnjena…..ki lažje dobim eno 20-letnico ko pa tako pravo mrhico…hahah

no frendi…..?

leta letijo - iščem stevardeso

lah maš 60 let staro iz kakega samostana, pa si najbrž ne boš veliko pomagal z njo : )

ops…sem msilil reči maldoletnica…dej no…

kje pa misliš, da se bomo deci naučili in bili potem tak zaželjini za tiste med 18-20 let……

iz kjnig?

leta letijo - iščem stevardeso

mladoletnica my ass : )

razočaran koliko si pa ti star, pa me res zanima.

On bi se ucil pr porocenih:))) sam kaj ko so same zafrustrirane gospodinje dan danes se porocene…pa se ker so tako blesave, celo zveste svojemu prinasalcu denarja:)
Torej, “kar se janezek nauci, to janezek zna” pa ne cakat…kao, sej ce se v soli ne bom naucil abecedo, me bo pa pol tajnica navadla, ko bom direktor:))))))

Kaj je g razočaran ponovno odprl to temo ? Mu ne da miru ?
Daj povej že enkrat kaj misliš s tem “starejše”, ali pa nam vsaj zaupaj kolliko si star ?! Ti bomo potem mnogo lažje svetovale oz. svetovali.
Ti bom zaupala samo nekaj:
Možek mi pravi, da se z leti medim, da postajam vse boljša. Joj kako to paše kadar to izreče.

alenka1974 napisal:

> lah maš 60 let staro iz kakega samostana, pa si najbrž ne boš
> veliko pomagal z njo : )

Hehehe, to pa ti misliš !

aja, ti jih tam pobiraš? sestre usmiljenke : )

New Report

Close