Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ste danes imeli kaj trde….

Ste danes imeli kaj trde….

prste na rokah, ko je tako mrzlo jutro? 🙂

Pa lepo dobro jutro in vroč, dober dan!

Se mi je zdelo da je mrzlo, kar tič je pod odejo otrdel:-)))

Jutrčka mačka!

evo, KIR je edini pokončni:)

Jutro, mačak;)

:-))))))
Ostalim mačkonom pa še spijo

Si poskrbela da je šel tvoj ded lahko zjutraj lulat?

Vsako jutro 😉

Pa ni vedno mrzlo 🙂

Js rada poležim zjutraj, tako da je moral se sam znajt zjutraj…:)

Sicer ste pa dedi navadno polnoletni in ….znate poskrbet zase:)

Da bi vas gospodinja še lulat peljala, pol bi blo pa res preveč lepo na svetu:))))

ministr, pa ne prstke:)

Sicer je pa zdravo to, da je spod trdo:)

In g.ministr:)? kej novega?

Saj bi lahko kar v postelji… ga zmehčala mislim…

Presnete gospodinje, ve ne bi za dede naredile nič, vas je pa treba kar naprej crkljat :-(((

take smo ja:)

nobene akcije od nas:))))

sem mu pa predlagala, da mi lahko zajtrk v posteljo prnese…ker prej vstane…to pa nekako ne sliši:)…
….
pol nisem naprej razlagala, da bi ga prčakala v sexy perilcu, vsa razgreta in pripeta z roza lisicami na rob postelje….in ga potem prosila da me reši, da bi mu ga potem lahko namazala z marmelado in jo do zadnje pikice polizala,… na trebuh dala košček masla in ga z jezikom usmerjala dokler se nebi popolnoma stopil….da bi si polila mleko po prsih in bi mu ukazala da poliže vse kapljice……da ne govorim, kaj bi počela z banano, ki bi bila priložena k zdravemu zajtrku:)…..

…torej…škoda, ker moški ženske ne poslušate natančno in vas ne zanima, kaj ona tako…v “ozadju razmišlja:)

No še kaj drugega je tudi trdo:-)

Vroče igrice…super.

U mater!!! Nehaj rajcat:-)))

Sam povem, kaj zamujate, ko ne razumeta gospodinj:)

Točno treba je raziskovati in iskati nove načine obojestranskega čimbolj vročega zadovoljstva.

Ne, vse je vedno (in še vedno) dovolj gibčno in elastično :-))), ne glede na zunanjo temperaturo.

a pa te to miti…..če imaš trde?

kaj je, mala, kak pa si potem rokice ogrela?

leta letijo - iščem stevardeso

med noge sem si jih mal porinla, pa pomigala s prstki:)
zdej pa že lahko tudi tipkam;)

pošto čakam tvojo, tudi js:)*

Ne, trdih prstov ne… pač pa kolesarsko nesrečo!
Pa ne zaradi česarkoli trdega (da ne bo pomote)!!!!!!

kaj podrl te je?

al si ti njega:)

Čaki, bom skopirala, kar sem že drugje napisala….
In – NE – NIHČE me ni podrl, hihihihih…..

Avtor: La Luna
Datum: 18-10-06 11:34

Sem danes zjutraj zaklučla sezono kolesarjenja s teatralnim saltom čez bilanco in pristankom na gobcu!!!!!!
Kriv je bil robnik. Sem prehitro dvignila sprednje kolo in ga še pred robnikom spustila nazaj na tla – pa se z vso silo zabila v robnik in poletela čez kolo. Bajk pa za mano, seveda… in je zaropotal po parkiranem avtu.
Avtu ni nič.
Kolo je fuč… me zanima, če bo lahko možiček ki kaj porihtal, ko iz službe pride. Malo mi ga je škoda… 🙁
Jaz pa… khm… se bo popravilo…
Gobec na srečo ni pokasiral nič, ker sem parkirala v travi. Sem pa s prsnim košem pristala na robu robnika…. me vse boli. Za noge pa ne vem, kaj se je zadaj z njimi dogajalo, so jih pa najhuje dobile – leva. V čevlju sem našla dva popolnoma krvava in oguljena prsta…. zdaj sta že lepo modra in zatečena, hihi… bomo morali preverit, če nista zlomljena morda… nad kolenom za pest debela in trda buška… pa okoli kolka nekaj škripa in hoče pomodret.
Hja, sezona kolesarjenja je zgleda za letos zaključena!

Mater, babja furjavost in jutranja zaspanost!
Pa sem lepo rekla, da mi morajo tak urnik nastavit, da lahko do osmih spim!!!!!!

hahaha

leta letijo - iščem stevardeso

dober dan……..celi dopoldan te že iščem…..

cicccc

leta letijo - iščem stevardeso

Evo me!

sleci se…..te bomo pregledali..hahaha

leta letijo - iščem stevardeso

Saj sem slečena. Nimam hlač… nogavičk pa tudi ne, ker me boli, če je kaj preko prstov!

New Report

Close