Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ste ga včeraj vsi pili, al kaj;))?

Ste ga včeraj vsi pili, al kaj;))?

kaj zdaj…je bilo včeraj tako napeto, da danes še kar traja…;)) in zato tukaj taka tišina, tak mir;))???

Aja, mogoče pa je le zatišje pred jutrišnjimi mučeniki..hihi

Bilo je veliko ljubezni,veselja in erotike.Pa pri tebi?

Ja, zatišje pred današnjim viharjem:)))

Najbrž! Kaj veš kaj se lahko zgodi do večera! Marsikatera ga bo mela not:-)))

No samo da bo vihar pod odejo:-))

Ali pa kje drugje. V glavi se že dogaja.

Kuješ načrte kako ga pošteno utruditi?

Tole velja za jutri..za vse mučenike;))…no želim vam..da vas vaše ornk namučijo…ornk…kaj že;))..hihi

“tudi ti si vznemirjen kot jaz… še bolj neučakan se mi zdiš od mene… čutim ga… želim te čutiti v sebi… mmmmmm… kako dober občutek… ti še naprej izzivaš… hočeš da zgubim kontrolo… zrak je čedalje bolj napet… obrnem se k tebi… in se ovijem okoli tebe kot ovijalka… objameš me… tvoje roke mi ne dajo mira… uživaš ko vidiš kako drhtim pod tvojimi dotiki… globoko dihava… zdrsneš z jezičkom vzdolž vrata proti dojkam, kjer bradavičko vzameš v usta in jo nežno grizljaš… počasi sesaš… zastokam od užitka… spuščaš se čedalje nižje s svojimi poljubi in puščaš vlažne sledi na moji koži, ki je vroča in drhteča… vsak tvoj poljub občutim kot žerjavico… počasi se spustiš do popka… z jezičkom krožiš okoli njega… čutim tvoj dih… zdrsneš vanj… trebuh se mi skrči… mmmmmmmm… počasi me položiš s hrbtom na mizo… gledaš me v oči… čas se je ustavil za naju… počasi mi slečeš hlače… razširiš mi noge… vidiš moj zakladek ki je že moker… poplavljen… in ki te vabi da si ga vzameš… približaš se in začneš z igro… mmmmmmm… kako mi je lepo… najdeš moj gumbek… ga ližeš… sesaš… grizljaš… nežno se ga dotikaš… uživam ko prodiraš v notranjost… vse globlje in globlje… želim te celega čutiti… se združiti s tabo v norem ritmu… igraš se z gumbkom in čutiš kako se približujejo valovi strasti… počasi se s svojim korenjakom približaš mojemu zakladku… se sprehodiš z njim po gumbku… nato pa ga pritisneš po moji mokri sredini do dna… vrh tvojega korenjaka počasi… res počasi… milimeter za milimetrom… razdvaja ustnice moje muce in začne pot v mojo notranjost vse dokler nisi popolnoma do konca v meni… malo se zaustaviš… kakor da bi želel da se navadim na njega… počasi se začne ples strasti… usklajujeva ritem… čeprav bi rada hitela… mi to ne pustiš… močno me držiš za boke… uživaš v tem mučenju… ampak tudi tvoji gibi postajajo čedalje hitrejši… močnejši… mmmmmmm… kako dobro te je čutiti… globoko… hmmmmmm… tako polno… ne bom več dolgo zdržala… čutim da prihaja… ječiva… kmalu bo… prvi val gre… v meni se pretakajo tvoji sokovi… potne kaplje nama polzijo po telesu… na obrazu ti lebdi blažen nasmešek… poljubiš me… srečna sem… srečna ker sem s tabo…”

V to pa ne dvomim;))

UF..bilo je puno stvari..samo nesmem da jih kazem;))..

Pa ajde reci dušo,.ma ajde kaži šta se dogodilo u krevetu:-)))

Ne, jih že imam. Cmok

Raje pitaj šta se dogodilo izven krevet..krevet,šta je že to,))..hihi..kod nas se to služi samo za spavanje..mar ni to tako i kot vas;))?!

Privlačen plan,najbrž,dolg in strasten.Kaj pripomočkov zraven ali ne?CMOKA tudi tebi.

Pripomočki? Uporabljam: pogled, jeziček, rokice…. zna bit pa kakšno zapeljivo perilo.

Pa na krevetu se ja i moja ljubavnica ljubimo,ko vjetar od Lovćena:-)))

Super živec si,čutim.Rdeče perilo,a?

Odvisno od razpoloženja… Lahko tudi. Barva ni pomembna. Pomemben je tisti, ki ga nosi.

samo, da se vi ljuljate,))

Pa naravno,mi se mnogo volimo.

Si temnolaska srči?

Ne.

To mi deli.Kako mi je otrdel,sem že zrajcan.Sedajle bi takoj s tabo Jazika…mmm.

Rjavolaska dolgolaska?

ja tko..tole je za jutri..sem vedela da ne bos zdrzal in bral ze danes;))..hihi

New Report

Close