Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ste gledali soočenje Pahor-Šarec?

Ste gledali soočenje Pahor-Šarec?

Aha, torej nam je vsem jasno.Antipatičen ti je od prvega dne.Meni ne.Raje imam takega, ki pove koliko je ura in naredi red (zate so to kolerični izpadi), kot pa nekoga, ki se samo smejčka, naredi pa – nič.

Če bi volila za Šarca bi izključno za to, da se ga v Kamniku znebimo. Kamnik propada, pa tako lepo mesto. Tip ima samo dobro namazan jezik, to je pa vse. Ko se na občino in nanj obračamo s konkretnimi težavami, ki jih imamo z življenjem v okolju, pa ne naredi nič, NIČ! Same prazne floskule. In kakšno slaboumno volilno telo smo je jasno že iz tega, da nekoga volimo, ker je razmeroma dober komik in smo se režali njegovim vicem. Ko pa pride ta na položaj in mora reševati konkretne zadeve pa vrag odnese šalo. V Kamniku bi lahko veliko bolje, če bi imeli primernega župana. In kdo ga od bliže pozna ve, da je kot oseba zatežen, zagrenjen in zamerljiv. On je primeren za izmišljen komični lik, ne pa za politika na tako visokem položaju v realnem življenju.

Kamnik že dolgo propada.Že iz tistih časov, ko je bil župan Smolnikar.Pa še iz časov 150 let nazaj, kar preberi si knjigo Marije Klobčar Na poti v Kamnik.Kamnik nikoli ni bilo kakšno prelepo mesto, kvečjemu v časih, ko je bila tu pravzaprav edina cesta proti Štajerski in so tu pobirali davek oz.cestnino in malo kasneje, ko so bili tu rokovnjači.Drugače pa je bil 40 let nazaj, ko sem jaz obiskovala gimnazijo v Kamniku, Kamnik en čisto zabačen kraj, dosti bolj, kot je zdaj.Mestno jedro itak ni za nikamor, ker so tam po dvesto ali več let stare bajturine.Kaj misliš, da bo te bajte podiral in na novo gradil župan? Iz česa? Poleg tega so leta nazaj zaprli glavno cesto in od takrat naprej so propadle tam vse trgovine.In za vse to je zdaj kriv Šarec, ki je bil takrat še osnovnošolec?
Če bi bil Marjan Šarec tako zatežen, zagrenjen in zamerljiv ,verjemi – bi že Barbara Iskra Šarec že zdavnaj spokala in šla.No, najbolje, da se ti prijaviš za župana, pa bo, kar bo.Sam lišp in glanc, pa smejčkanje.

Pahor je imel pet let casa, da me preprica!!!!PET let!
NI me preprical, zato bom sla na volitve in volila Marjana Sarca.

Tako enostavno je to.

Kamnik že dolgo propada.Že iz tistih časov, ko je bil župan Smolnikar.Pa še iz časov 150 let nazaj, kar preberi si knjigo Marije Klobčar Na poti v Kamnik.Kamnik nikoli ni bilo kakšno prelepo mesto, kvečjemu v časih, ko je bila tu pravzaprav edina cesta proti Štajerski in so tu pobirali davek oz.cestnino in malo kasneje, ko so bili tu rokovnjači.Drugače pa je bil 40 let nazaj, ko sem jaz obiskovala gimnazijo v Kamniku, Kamnik en čisto zabačen kraj, dosti bolj, kot je zdaj.Mestno jedro itak ni za nikamor, ker so tam po dvesto ali več let stare bajturine.Kaj misliš, da bo te bajte podiral in na novo gradil župan? Iz česa? Poleg tega so leta nazaj zaprli glavno cesto in od takrat naprej so propadle tam vse trgovine.In za vse to je zdaj kriv Šarec, ki je bil takrat še osnovnošolec?
Če bi bil Marjan Šarec tako zatežen, zagrenjen in zamerljiv ,verjemi – bi že Barbara Iskra Šarec že zdavnaj spokala in šla.No, najbolje, da se ti prijaviš za župana, pa bo, kar bo.Sam lišp in glanc, pa smejčkanje.
[/quote]
kakšne butaste pa ti pišeš.
Ja če je tako, kaj se pa potem on hvali,da je naredil ne vem kaj iz Kamnika?
Oprosti ampak, tudi meni se zdi malo koleričen, če mu kdo karkoli omeni, ki ni po njegovem godu.
Daj ne smeši se z osebnim življenjem in vtikanjem tega no. To je enako bebavo napisano kot če bi ostali napisali, če bi bil Pahor slab, tudi že zdavnaj ne bi imel partnerice, ker bi šla. LOL Ktere bedarije resno no.
mene moti,d a je bil član PS in ko sem to slišala sem se odločila,d a on zame ni kandidat. ker Ko se je PS ustanavljala se je točno vedelo jasno in glasno, kdo je njen ustanovitelj in kakšno je njegovo delovanje, tako,da vsakdo, ki je pristopil k temu, zame izgubi spoštovanje, se ploh, če se zraven dere, da je pošten in pravičen. LOL

Kamnik že dolgo propada.Že iz tistih časov, ko je bil župan Smolnikar.Pa še iz časov 150 let nazaj, kar preberi si knjigo Marije Klobčar Na poti v Kamnik.Kamnik nikoli ni bilo kakšno prelepo mesto, kvečjemu v časih, ko je bila tu pravzaprav edina cesta proti Štajerski in so tu pobirali davek oz.cestnino in malo kasneje, ko so bili tu rokovnjači.Drugače pa je bil 40 let nazaj, ko sem jaz obiskovala gimnazijo v Kamniku, Kamnik en čisto zabačen kraj, dosti bolj, kot je zdaj.Mestno jedro itak ni za nikamor, ker so tam po dvesto ali več let stare bajturine.Kaj misliš, da bo te bajte podiral in na novo gradil župan? Iz česa? Poleg tega so leta nazaj zaprli glavno cesto in od takrat naprej so propadle tam vse trgovine.In za vse to je zdaj kriv Šarec, ki je bil takrat še osnovnošolec?
Če bi bil Marjan Šarec tako zatežen, zagrenjen in zamerljiv ,verjemi – bi že Barbara Iskra Šarec že zdavnaj spokala in šla.No, najbolje, da se ti prijaviš za župana, pa bo, kar bo.Sam lišp in glanc, pa smejčkanje.
[/quote]
Kamnik je začel propadati, ko so bili svetniki Domžalčani. Kar se Šarca tiče, zlahka povozi vsakega, ki mu ni po godu. Če je to plus ali minus, presodi sama.

Imate pa fuul dobro slaščičarno, polno muzkontarjev , Veliko planino, Krvavec in Snovik.
In kar imajo Domžale, verjemi, za vse že ni zaslužen župan domžalski.Domžale in Kamnik je težko primerjati.Domžale so že od nekdaj drugačne, kot je Kamnik.Kamnik je staro mesto, Domžale polno blokov in praktično novejši kraj, ki se je razvil šele s prihodom železnice in vlaka.
Tudi v Kamniku se na narodnih nošah tare ljudi iz domžalske občine.Kamnik ni mesto duhov.Jaz grem večkrat v Kamnik na kakšen koncert.Novoletnih stojnic pa ne rabite.Jih je še v Ljubljani preveč.
[/quote]

Pa ne more imeti vsaka vas svojih novoletnih stojnic. Jaz sem iz večjega mesta kot Kamnik, pa stojnic ni, ker pač ne morejo ljudje tam zmrzovat zaradi petih strank, ki pridejo mimo. Za stojnice rabiš center mesta in maso ljudi, da so rentabilne. Takih mest je v Sloveniji mogoče pet.

Ne, nisem gledala.


kakšne butaste pa ti pišeš.
Ja če je tako, kaj se pa potem on hvali,da je naredil ne vem kaj iz Kamnika?
Oprosti ampak, tudi meni se zdi malo koleričen, če mu kdo karkoli omeni, ki ni po njegovem godu.
Daj ne smeši se z osebnim življenjem in vtikanjem tega no. To je enako bebavo napisano kot če bi ostali napisali, če bi bil Pahor slab, tudi že zdavnaj ne bi imel partnerice, ker bi šla. LOL Ktere bedarije resno no.
mene moti,d a je bil član PS in ko sem to slišala sem se odločila,d a on zame ni kandidat. ker Ko se je PS ustanavljala se je točno vedelo jasno in glasno, kdo je njen ustanovitelj in kakšno je njegovo delovanje, tako,da vsakdo, ki je pristopil k temu, zame izgubi spoštovanje, se ploh, če se zraven dere, da je pošten in pravičen. LOL
[/quote]

Se ne smešim.Meni družinsko življenje kandidata tudi nekaj pove.Kot veš, Pahor že zdavnaj več ne živi ne s partnerko, ne s sinom.S partnerko sta že dolgo narazen in imata vsak svoje življenje, skupaj sta samo takrat, ko se je treba pokazati.Očitno to obema odgovarja, ni pa to nobeno družinsko življenje.
Tvoj LOL pa tudi pove marsikaj.

Že to da oponaša politike kaže na to, da gleda na distanco na njih, da je zelo inteligenten, da lahko tako zapopade njihovo psihologijo, predvsem je pa zelo podlo, da se pahor laže,da ima strice, ker vsi vemo, da jih nima, pahor jih pa ima, enkrat leve drugič desne ali oboje, da je klical kovačiča v nkbm za kredite, najbrž je takšna njegova stalna praksa, potem je najbrz klical tudi kramerja, veselinovica, taksna je njegova praksa

Dr.Miro Kline danes v Nedelu :

Šarec ima kljub velikemu zaostanku v prvem krogu precejšnje možnosti za zmago v drugem.
Ko brskam po spominu , najdem tri flope, ki jih Borut Pahor ne bi smel nikoli izreči v svoji kampanji:
1.Sem primeren in izkušen kandidat za predsednika
2.Tudi mama se strinja, da je to prava funkcija zame
3.Nisem moralna avtoriteta in tudi ne bom

Torej je nevede in nehote povedal, da ne razume bistvene, voditeljske vloge predsednika republike.S tem se je odrekel njenega najpomembnejšega sestavnega dela, simbolne funkcije predsednika republike, ki jo metaforično poimenujemo oče naroda.Tega niso zaznali ne analitiki in očitno tudi ne volivci, sicer bi bil njegov izid že v prvem delu še bistveno slabši.
Poleg tega je povedal, da je bil do nedavnega slab oče svojemu sinu.Zdaj je to popravil tako, da sta postala prijatelja, celo sodelavca v kampanji.
Z vsem tem se odpira vprašanje, ali takšen človek sploh še lahko opravlja funkcijo, za katero se poteguje na volitvah?

New Report

Close